Opticky internet Teplička nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý deň,  

Rad by som sa opýtal či bude výstavba optiky v obci Teplička nad Váhom . 

Roznasali sa letáky o tom, že bude okolo konca roku 2020, ale to sa avizovalo ešte pred pandémiou.  Bola táto výstavba zrušená alebo presunutá? Poprípadne aké sú nové termíny dokončenia?

Pozeral som zasadania poslancov a vyzerá to tak že sa len čaká ale všetko je schválené..  

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

v plánovanej výstavbe som to nenašiel. 

roznášali letáky o zavedení optiky? 

alebo ešte len robili prieskum záujmu ?  to sú totiž dosť odlišné veci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Roznášali sa letáky, podpisovali sme papiere o natiahnutí optického kábla cez náš pozemok , na začiatku decembra zasadali poslanci TnV a povedali, že všetky stavebné povolenia boli odsúhlasené na výstavbu optickej siete+ pred pandémiou som mal potvrdené cez infolinku a mail, že tá optika u nás bude len nikto nevie kedy .. 

Editoval/-a MaxerSK
štylistika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to potom len zistovali zajem robili prieskum o optiku od TELEKOMU;)napis alebo zavolaj na technicku podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to potom len zistovali zajem robili prieskum o optiku od TELEKOMU;)napis alebo zavolaj na technicku podporu

na technickej podpore nemaju informacie o vystavbe optiky... cisto riesia len poruchy sluzieb, @MaxerSKzavolaj na infolinku 0800123456 alebo ich kontaktuj cez kontaktny formular

https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam?p_p_id=faqCategories_WAR_portlets&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=3&_faqCategories_WAR_portlets_render=getFaqItemsByCategory&_faqCategories_WAR_portlets_categoryId=802&_faqCategories_WAR_portlets_subCategoryId=2931&subCategoryId=2931

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nesúhlasím , keďže ten email stále mám a vidím tam napísané , že výstavba mala začať na konci roka a pochybujem že by si vybavovali rozhodnutia zo stav. úradu len kvôli nejakému dotazníku  ;)

Asi to aj opäť spravím, myslel som si že nejaký admin mi to sem napíše aby som zas nemusel naháňať sa po telefónoch, ale asi ne no . Ďakujem za link.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplňte mi prosím do súkromnej správy presnú adresu, pošlem to na preverenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplňte mi prosím do súkromnej správy presnú adresu, pošlem to na preverenie. 

Ďakujem , už netreba . Nakoniec som volal do T-comu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

A čo ste zistili?

že bude , na jar by sa malo začať s výkopovými prácami, v podstate keď budú vhodné teplotné podmienky. .
Náš  starosta bol o tom dokonca aj informovaný

. Keďže podľa zákona nemôžu komunikovať o optike skorej ako 100 dni pred spustením a zatiaľ o ničom sa nehovorilo , tak tipujem, že by asi začala fungovať až v lete. Uvidí sa podľa vývoja pandémie.

Editoval/-a MaxerSK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.