Opticky internet Teplička nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý deň,  

Rad by som sa opýtal či bude výstavba optiky v obci Teplička nad Váhom . 

Roznasali sa letáky o tom, že bude okolo konca roku 2020, ale to sa avizovalo ešte pred pandémiou.  Bola táto výstavba zrušená alebo presunutá? Poprípadne aké sú nové termíny dokončenia?

Pozeral som zasadania poslancov a vyzerá to tak že sa len čaká ale všetko je schválené..  

Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

v plánovanej výstavbe som to nenašiel. 

roznášali letáky o zavedení optiky? 

alebo ešte len robili prieskum záujmu ?  to sú totiž dosť odlišné veci. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Roznášali sa letáky, podpisovali sme papiere o natiahnutí optického kábla cez náš pozemok , na začiatku decembra zasadali poslanci TnV a povedali, že všetky stavebné povolenia boli odsúhlasené na výstavbu optickej siete+ pred pandémiou som mal potvrdené cez infolinku a mail, že tá optika u nás bude len nikto nevie kedy .. 

Editoval/-a MaxerSK
štylistika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to potom len zistovali zajem robili prieskum o optiku od TELEKOMU;)napis alebo zavolaj na technicku podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to potom len zistovali zajem robili prieskum o optiku od TELEKOMU;)napis alebo zavolaj na technicku podporu

na technickej podpore nemaju informacie o vystavbe optiky... cisto riesia len poruchy sluzieb, @MaxerSKzavolaj na infolinku 0800123456 alebo ich kontaktuj cez kontaktny formular

https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam?p_p_id=faqCategories_WAR_portlets&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=3&_faqCategories_WAR_portlets_render=getFaqItemsByCategory&_faqCategories_WAR_portlets_categoryId=802&_faqCategories_WAR_portlets_subCategoryId=2931&subCategoryId=2931

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nesúhlasím , keďže ten email stále mám a vidím tam napísané , že výstavba mala začať na konci roka a pochybujem že by si vybavovali rozhodnutia zo stav. úradu len kvôli nejakému dotazníku  ;)

Asi to aj opäť spravím, myslel som si že nejaký admin mi to sem napíše aby som zas nemusel naháňať sa po telefónoch, ale asi ne no . Ďakujem za link.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplňte mi prosím do súkromnej správy presnú adresu, pošlem to na preverenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplňte mi prosím do súkromnej správy presnú adresu, pošlem to na preverenie. 

Ďakujem , už netreba . Nakoniec som volal do T-comu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

A čo ste zistili?

že bude , na jar by sa malo začať s výkopovými prácami, v podstate keď budú vhodné teplotné podmienky. .
Náš  starosta bol o tom dokonca aj informovaný

. Keďže podľa zákona nemôžu komunikovať o optike skorej ako 100 dni pred spustením a zatiaľ o ničom sa nehovorilo , tak tipujem, že by asi začala fungovať až v lete. Uvidí sa podľa vývoja pandémie.

Editoval/-a MaxerSK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Partl2
      Dobrý deň,
      Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
      Ďakujem a prajem príjemný deň

• Od kmetko.roman
      Dobrý deň, 
      Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie. 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?