Otázka

• 0

Na výpise mám stiahnuté 6€ z čísla 6672, aj keď som nič neposielal nikde neodpisoval ani nevolal! Ako je možné, že mi niekto svojvoľne napíše SMS spoplatnenú sumou 6€ a Telekom mi to automaticky stiahne? Už som to našťastie stopol.

Ako si dokážem zablokovať audiotextové čísla, aby mi nemohli volať ani písať SMS?

IMG-be40ff18935ebdd5778d8940f7daa427-V.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Určite nie, na žiadnu zoznamku. Ten mobil používam ako bytový telefón, takže sa tam len prijímajú hovory.

Tá SMS prišla sama od seba. Tiež som si zisťoval o tom čísle na https://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/6672.

Viacej ľudí tam písalo, že im SMS prišla sama od seba, ani netušili prečo im boli strhnuté peniaze.

Takéto čísla(audiotexové) by mali biť hneď blokované a kto by chcel, tak by mu audiotexové čísla odblokovali, ale na vlastné riziko.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa niečo také vyvolala dcéra, preto som to zablokoval. Najlepšie to má riešené O2, ktoré to primárne má bloknuté. Zavolaj 0800 123 456  a zruš to telefonicky. Telekom je jediný operátor zo všetkých, u ktorého sa to nedá default vypnúť cez SMS. Vypnúť myslím akékoľvek odosielanie prémiových správ do budúcnosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ak ti ešte môžem poradiť, stiahni si výpis hovorov a hľadaj, či si neodoslal správu. Mal by si byť ten prvý, čo ju poslal. Ako tieto nazveme to "drzé samozvané služby" aktivuje čokoľvek, stačí trochu nepozornosti aj z prehliadača nejaký klik, ktorý ti hneď predvyplní SMS správu a rýchlym nedopatrením klikneš odoslať a už ťa majú.

Ak to nepoužívate na posielanie SMS, najlepšie riešenie je okrem de-aktivácie cez operátora rovno vymaž SMS centrum. Len daj pozor, aby si korektne bol odhlásený od tých  z-m-r-d-o-v

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Monula307
      Dobry den, 
      mam kupeny kredit, som pripojena na WiFi a napriek tomu mi telefon pise, ze nemam internetove pripojenie. Mne spravy chodia ale ked nieco odoslem, tak to nefunguje. 
    • Od jaroslav.miko
      Zaradíte do ponuky aj telefón Xiaomi Redmi K40?
    • Od Lucka
      Ahojte,
      14.1.2021 Samsung oficiálne predstavil telefóny Samsung S21 5G, S21+ 5G a S21+ Ultra 5G a my vám okamžite dávame možnosť získať ich v našom predpredaji aj s originálnym Samsung príslušenstvom.
      Novinka Samsung S21 je skutočne dizajnový kúsok, ktorý iba dopĺňa imidž skvelého fotomobilného zariadenia. Ten podčiarkujú 4 objektívy pre ešte lepšie a ostrejšie fotografie. Všetky telefóny zároveň podporujú aj 5G sieť. Tú Telekom spustil nedávno v Bratislave.

Čo môžete získať k novému Samsungu a za akých podmienok
      K prístrojom Samsung Galaxy S21 a Samsung Galaxy S21+ získate predobjednávkový bonus – Samsung Galaxy Buds Live a Galaxy SmartTag. K telefónu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G získate predobjednávkový bonus - Samsung Galaxy Buds Pro a Galaxy SmartTag.

Galaxy SmartTag
      Praktický inteligentný prívesok – má dosah až 120m, pripojíte ho k telefónu pomocou Bluetooth spojenia a slúži na hľadanie predmetov ako napríklad kľúče či peňaženka. Môžete si takisto spraviť prehľad o členoch domácnosti, kde sa pohybujú, alebo prívesok pripnúť na domáceho miláčika. Možnosť offline vyhľadávania je samozrejmosťou.

Samsung Galaxy Buds Pro
      Hlboký a bohatý zvuk s dvojpásmovým reproduktorom a výkonným zosilnením basov Funkcia inteligentného potlačenia hluku ANC s nastaviteľným stupňom odhlučnenia Vysoká kvalita hovorov s tromi mikrofónmi a jednotkou snímania hlasu Odolné voči potu, dažďu ale aj ponoreniu do vody (30 minút v hĺbke až 1 m) Výdrž batérie až 8 hodín na jedno nabitie, a ďalších 20 hodín s nabíjacím puzdrom  
      Samsung Galaxy Buds Live s unikátnym dizajnom
      Hlboký a bohatý zvuk s výkonným zosilnením basov Funkcia inteligentného potlačenia hluku ANC Vysoká kvalita hovorov s tromi mikrofónmi a jednotkou snímania hlasu Výdrž batérie až 8 hodín na jedno nabitie, a ďalších 21 hodín s nabíjacím puzdrom  
      Postup pre uplatnenie bonusu:
      Od 14.1. do 28.1.2021 (vrátane) si zákazník predobjedná Samsung Galaxy S21, S21+ alebo S21 Ultra 5G na stránke Telekom Každá predobjednávka musí byť evidovaná (registrovaná) na webových stránkach http://www.samsung-bonus.eu/ najneskôr do 28.1.2020 (vrátane). Po tomto dátume nebude možné získať bonus. Zákazník vyplní osobné údaje, informácie o type  nového Galaxy S21 a predajcu. Od 29.1. do 14.3.2021 (vrátane) po vydaní prístroja zákazníkovi, tento zákazník dokončí už vytvorenú registráciu doplnením údajov na webových stránkach http://www.samsung-bonus.eu/   (Fotokópia faktúry alebo bločku - doklad o kúpe; alebo doklad o predĺžení paušálu - zmluva s Telekomom a IMEI nového prístroja) Po schválení kompletnej registrácie bude zákazníkovi od Samsungu emailom zaslaný e-voucher na získanie príslušného bonusu E-voucher na uplatnenie bonusu môže zákazník po vygenerovaní využiť do 29.3.2021 v Samsung e-shope na www.samsung.sk. Bonus bude bezplatne zaslaný na adresu zákazníka uvedenú pri registrácii.  
      Aktualizácia: 
      Samsung Galaxy S21 5G
      Model s najmenšou uhlopriečkou 6,2“
      -        Farebné varianty fialová (Phantom Violet) a sivá (Phantom Gray)
      -        K dispozícii so 128GB pamäte
      -         cena od 6 eur mesačne 

Samsung Galaxy S21+ 5G
      -        väčší model s plochým displejom a uhlopriečkou 6,7“
      -        strieborný variant v 128GB verzii (Phantom Silver) od 8 eur mesačne
      -        čierny variant v 256GB verzii (Phantom Black) od 10 eur mesačne 

Samsung Galaxy S21 ULTRA 5G
      -        vlajková loď s uhlopriečkou 6,8“
      -        variant 256GB  v čiernej farbe (Phantom Black) 
      -        cena od 18 eur mesačne 

Novinky zaradíme do predaja už budúci týždeň!  
      Predobjednajte si novinku od Samsungu tu. Pri objednaní cez web zároveň získate našu online zľavu až do výšky 80 eur. 
      Tak čo? Ste tím Samsung? Koľkí z vás sa chystajú využiť akciu na bonus? 😊 Pozor, akcia sa predlžuje až do 14.3.2021  

• Od Lucka
      Chcete nový telefón, ktorý je výkonný, spĺňa vaše kritériá, no doteraz ste sa museli uskromniť s nižšími variantami smartfónov kvôli cene? Kúpte si nový Samsung Galaxy S21 5G teraz a môžete odpredať svoj starý telefón s 200 € bonusom navyše k jeho výkupnej cene. Znamená to, že spolu môžete ušetriť až 530 €. 
      POSTUP pre výhodný nákup:
               Páči sa vám táto ponuka? Vybrať si môžete z telefónov na našom webe tu. Stále platí, že ak nakúpite cez náš Telekom web, odmeníme vás sumou až do výšky 20 eur vo forme online zľavy.            Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplňte informácie o jeho stave.           Po tom, ako kúpite v Telekome svoj nový telefón Samsung a už ho budete mať doma, zaregistrujte ho prosím na webe www.novysamsung.sk (budete potrebovať vypísať: model zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy, predajňu, kde sa nákup realizoval a doklad o kúpe – v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili). Tieto údaje vyplňte najneskôr do 7.4.2021.           Zvýhodnená výkupná cena za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Samsung Galaxy S21 5G.  
      Kompletné informácie a takisto zoznam modelov na výkup nájdete na stránke Samsungu.

Podeľte sa s nami, ak chcete aj vy uplatniť tento super bonus! POZOR, akcia na výhodnú kúpu platí do konca marca.

• Od Marcel
      Ahojte,
      dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky???
      https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm
      https://youtu.be/gtWVWjVdUXc

• Od Aiwed1234
      Dobrý deň. Riešil niekto neustále zameranie telefónu. Reklamoval som ho a servis nenašiel žiadnu závadu a dnes sa telefón 2 krát už resetoval. Nemal niekto tento problém.