Nekonečné data na 10 dni

Otázka

• 0

Chcem dat návrh na tie nekonečné data na predplatenke ci bi bolo možné keďže stoja na 10dní 4eura ja chcem na 30 dní rovno za 12 eur bolo bi to super urobiť 30 dnovi balík a zvýšiť rýchlosť z 1MB ASPOŇ NA 10MB TO STAČÍ a čo vám chýba sú mms balíky tie nemáte žiadne bolo by dobre aj toto doplniť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

1MB na prehliadanie videí a internetu by malo stačiť. 

aj bublinky dávajú k paušálu rýchlosť od 10 mbit, čo by malo stačiť aj na prehliadanie HD videí. 1MB je 8 mbit. 

a je to tak zrejme schválne, aby tento typ internetu nezačali využívať ako primárny v oblastiach kde nie je sieťové pokrytie, ale len ako internet v mobile.  navyše predplatenka, má najmenšiu prioritu v porovnaní s paušálmi.  viem že toto čo som napísal, sa dá pochopiť z roznych uhlov.  v každom prípade, myslím, že to je schválne. mohli by zvýšiť rýchlosť na 10 mbit, to hej, ale nie na 10 MB. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mohli by dať  aj 30 dní za 8€ a rýchlosť aspoň 8 násobne vyššiu ako je na 10 dní . V tom prípade by som si to dal .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jozefmatusovic
      Je možné vratiť sa z predplatenky k easy?
    • Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.
    • Od pisarcikj
      Dobrý  deň,  je možné preniesť číslo od iného operátora na predplatenku. Ďakujem za odpoveď
    • Od Martin Mrmus
      Zdravím. To tak funguje, že keď mám predplatenku, som v Magente, niekto mi daruje dáta a ja si aktivujem dátový balíček (isiel som do CZ a potreboval som dáta), tak sa mi tie darované dáta uplne zrušia a neobnovia sa (zostatok čo bol pred aktiváciou plateného balíčka) ani po dočerpaní zakúpeného balíčka?
      Normálne sa čudujem, že som tam mal cez 10 giga a tie si len-tak zmizli...