Ako si môžem aktivovať HBO GO do 12.1.2021 zdarma?

Otázka

• 0

Ešte v decembri mi prišla SMS, že dostávam k Mágio televízii benefit a až do 12.1.2021 môžem sledovať HBO GO zdarma. Ako si toto môžem aktivovať? Keď idem na stránku www.hbogo.sk, tak to chce po mne registráciu a tam sú iba dve možnosti: 1) predplatiť napriamo, alebo 2) cez operátora - tu ak vyberiem Slovak Telecom, tak pýta nejaký ID kód o aktivácii služby HBO GO. Ako môžem teda HBO GO pozerať do 12.1.2021 zdarma?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od mio2380
      V ponuke telekomu mi chybaju zariadenia ake bezne clovek nema. Napriklad televizor ma uz kazdy aj notebook. Na vianoce sme si kupili VR okuliare oculus quest 2 64 giga od facebooku. Je to vynikajuca zabava na internete. Este by sme si zobrali aby sme sa doma zabavili sucastne viaceri. Aj dvoje troje.. Porozmyslajte prosim ci by telekom nepodporil na slovensku pocas pandemie VR svet. Da sa cez to aj stretavat, telefonovat, spolocne pozerat filmy cez bigscreen.. Telekonferencie, prednasky, eventy.. Aj sam telekom by cez to mohol prezentovat novinky. Aj pre skoly super. Koncia nam 2 pausaly a ak by som videl VR quest 2, hned sa upisem. Nic lepsie som nemal. Lepsie ako PS a xbox dokopy.. Jedine bezdrotove, snimace priamo na okuliaroch... 
      https://m.youtube.com/watch?v=ATVGl9wOJsM
    • Od stevocz
      Preco telekom zmenil typ TV vo vianocnej akcii? predtym daval samsung ue50tu8072 a teraz namiesto nej dava ue50tu7172. Davaju ju za rovnaku cenu ale pritom je o radu nizsia a slabsia. A najlespie ak niekto nepozrie energeticky stitok na fotke ani nevie ze ju vymenili.
    • Od ladislav.sulekl
      Dobrý deň, mám ukončenú viazanosť  pre programy  MagioTV a Magio Internet - optika a rad by som si predlžil viazanost a vyuzil vianocnu akciu pre Huawei Matebook 13 .
      Ponuka je aktualne nedostupna. Kedy bude  pls ponuka na Huawei Matebook 13  dostupná?
      Ďakujem!
      Ladislav
    • Od garbika
      Dobry den
      prosim Vas ako si mozem aktivovat Vami ponukany bonus, vianocna akcia free 15GB dat, ked vlastnim Windows Phone ? A nan sa neda nainstalovat Vasa aplikacia, resp ju neponukate.
      Da sa to nejako cez portal? resp ako to mozem spravit?
      Dakujem
      Polcova
    • Od jojovrtak1
      Ahoj
      na bazosi&pod kopa ľudí predáva nové zabalené mobily, čo dostali ku paušálu. Keď si ho kúpim nebude počas 2 rokov problém s reklamáciou, keďže je telf viazaný na službu a meno niekoho cudzieho? Konkurencia oranžová toto zamieta aj keď má človek bloček, no nieje manžel/manželka pôvodného majiteľa telf
    • Od Lucka
      V Telekome sa tešíme, že stále môžeme ponuku produktov rozširovať. A po prvýkrát vám budeme môcť ponúknuť PlayStation 5 k paušálu už pri jej začiatku predaja na Slovensku. Výhoda? V predvianočnom období môžete získať darček a vďaka nám si viete rozdeliť jeho cenu, takže neminiete naraz veľa peňazí.  Navyše si naň viete uplatniť aj našu web zľavu! Vyjadrite svoj záujem už dnes pomocou krátkeho formulára a neujdú vám žiadne novinky.

V čom vyniká nové „plejko“
      Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému Playstation.
      Maximalizovaný herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Možnosť hrať novinky v lepšom rozlíšení aj na 4K televízore. Neuveriteľne živé a realistické farby. Nové konzoly PlayStation 5 podporujú až výstup 8K, takže je možné hrať hry na displeji s rozlíšením 4320p.  
      Aktualizácia spôsobu objednávania konzoly PS5: Konzolu PS5 bude možné odo dňa uvedenia na trh 19.11. objednať iba online. Nebudú teda k dispozícii k nákupu v kamenných predajniach.
      Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili naše stránky a predobjednali si PS5. Pre dokončenie objednávky kontaktujeme v tieto dni záujemcov telefonicky. O skončení predpredaja budeme informovať sms správou. Pre viac informácií nás sledujte aj naďalej.

Čítali ste už o tejto novinke? Aký máte názor na PlayStation 5?