Ako si môžem aktivovať HBO GO do 12.1.2021 zdarma?

Otázka

• 0

Ešte v decembri mi prišla SMS, že dostávam k Mágio televízii benefit a až do 12.1.2021 môžem sledovať HBO GO zdarma. Ako si toto môžem aktivovať? Keď idem na stránku www.hbogo.sk, tak to chce po mne registráciu a tam sú iba dve možnosti: 1) predplatiť napriamo, alebo 2) cez operátora - tu ak vyberiem Slovak Telecom, tak pýta nejaký ID kód o aktivácii služby HBO GO. Ako môžem teda HBO GO pozerať do 12.1.2021 zdarma?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Marcel
      Zdravím,
      už v minulosti som si všimol cenovú diskrimináciu v neprospech Biznis paušálov a dnes ma to nenechalo chladným. Uvádzam sem zámerne jedno zariadenie o ktoré som mal záujem a zámerne cenu pre T Ideál 32 a Biznis Premium 32. Rozdiel v oboch paušáloch nie je. Nerozumiem tejto cenovej politike "trestať" podnikateľov, prípadne sa tváriť, že si to podnikatelia nevšimnú. Pýtam sa prečo sa dejú takéto neférové praktiky? Nabudúce odmietnem Biznis Premium a nechám si T Ideál na IČO. Zámerne to sem píšem, dávajte a overujte si cenu pre Biznis Premium a T Ideál toho istého zariadenia.

• Od Brainwash
      Dobrý deň, kedy bude nová akcia 2mobili za cenu jedného paušála ako bola vianočná akcia 2020. Akosi som to prepasol...
      Bude v blízkej budúcnosti nejaká nova Xperia...? 
      Vďaka za odpovede... 
    • Od 165442149
      Dobrý deň, dňa 20.1.2021,mi zavolala pani v Telekomu, či nemám záujem o predĺženie zmluvy, ktorá mi končila koncom minulého roka, na moju otázku o akciách mi pani ponúkla TV prijímač +mobil za 4 centy, keď som s tým súhlasil a opýtal som sa či môžem objednať cez Web, tak mi pani povedala, že už neexistuje zľava objednávania cez web, tak som súhlasil a kuriér mi zariadenia doviezol, keď som si včera  dňa 30.1.2021 pozrel  stránku ponuky, uvažoval som nad tým, že mám všetky služby v Telekom a pridať aj mobilné služby, tam som sa dočítal, že zľavy cez web fungujú tak ako aj pred 2 rokmi, keď som si predlžoval zmluvu a zľavu som mal odpočítanu vo faktúre, mám pocit, že som bol oklamaný pani, ktorá mi službu ponúkla, dá sa tento stav napraviť, v prípade, že si doplním službu. Ďakujem Rapavý. 
    • Od daniel.dikacz
      Plati "Vernostná zľava" i po konci Vianocnej akcie(do 31.1.2021), na predlzenie paul.?
    • Od mio2380
      V ponuke telekomu mi chybaju zariadenia ake bezne clovek nema. Napriklad televizor ma uz kazdy aj notebook. Na vianoce sme si kupili VR okuliare oculus quest 2 64 giga od facebooku. Je to vynikajuca zabava na internete. Este by sme si zobrali aby sme sa doma zabavili sucastne viaceri. Aj dvoje troje.. Porozmyslajte prosim ci by telekom nepodporil na slovensku pocas pandemie VR svet. Da sa cez to aj stretavat, telefonovat, spolocne pozerat filmy cez bigscreen.. Telekonferencie, prednasky, eventy.. Aj sam telekom by cez to mohol prezentovat novinky. Aj pre skoly super. Koncia nam 2 pausaly a ak by som videl VR quest 2, hned sa upisem. Nic lepsie som nemal. Lepsie ako PS a xbox dokopy.. Jedine bezdrotove, snimace priamo na okuliaroch... 
      https://m.youtube.com/watch?v=ATVGl9wOJsM