Otázka

• 0

Dobrý deň,

mala by som jednu otázku, ako treba deaktivovať službu HBO GO v mobile? Ďakujem za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zavolaj na linku 0800 123 456 zabezpečia Ti zrušenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Peter.Kral
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať či bude ešte v tomto roku v obci Ždiar dostupné VDSL pripojenie momentálne tu je 8/1 ADSL. 
    • Od Mike_BossO
      Dobrý deň.
      V období november/december 2020 priebehali v lokalite Trenčín - sídlisko Kvetná (aj ul. J.Hollého) výkopové a dokončovacie práce na výstavbe optickej siete.
      Rád by som vedel:
      1. kedy bude možné požiadať o zapojenie optického pripojenia do domácnosti? Resp. prechod z VDSL na optiku?
      2. Budú na optiku prednostne zapájané niektoré vybrané domácnosti v rámci testovania alebo sa bude mocť pripojiť ktokoľvek a ihneď ako to bude možné?
    • Od Elpedros
      Ahojte rad by som sa pridal niekomu do skupiny Magenta 1 mam Pausalu Biznis nekonecno 
    • Od Stanislav183
      Dobrý deň,prešiel som z Adsl na Vdsl dnes,Kuriér mi doniesol zmluvu na podpis aj router,po zapojení mám stále adsl internet,do koľkých dní ma prepnú na Vdsl?Za odpoveď vopred Ďakujem
    • Od tothkrisztian
      Chcel by som sa spýtať ze onnet security funguje aj s vlastným  DNS alebo nie ? ak áno kde treba zaznamevať vlastnú DNS ?
    • Od borisza
      po spustení TV na optike všetko funguje, po cca 25 - 30 min začne obraz mrznúť, sasekne sa. Musím prepnúť na inú stanicu a vrátiť sa na speť na pôvodnú stanicu. Chvílu to fonguje ale nie dlho, postupom času to vypadáva častejšie...