Otázka

• 0

dobrý deň mám paušál ÁNO a nefungujú mi micro platby cez sms viete mi pomôcť ?Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od tyler91
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
      A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?
    • Od Michal_Stupava
      Zdravim,
      V tejto chvili vyuzivame 4G internet s outdoorovom zariadenim, ale kedze ako 2 osoby v domacnosti pouzivame momentalne internet pre prácu z domu  (10h/denne) ktory je nedostatocny, hladame preto ine moznosti s tym ze by sme si sucasny 4G internet ponechali. 
      Vedeli by ste mi poradit, ci je mozne tehnicky mat dalsie  4G/LTE zariadenie do tej istej domacnosti? 

Dakujem 

P.S. Optyka, alebo aDSL internet v nasej lokalite nie su dostupne.
    • Od f.svetko
      Môžem darovať data na iné číslo mimo členov Magenty 1,  jednorázovo ? Mám paušál T Ideál 23
    • Od Marian Relovsky
      Chcem dat návrh na tie nekonečné data na predplatenke ci bi bolo možné keďže stoja na 10dní 4eura ja chcem na 30 dní rovno za 12 eur bolo bi to super urobiť 30 dnovi balík a zvýšiť rýchlosť z 1MB ASPOŇ NA 10MB TO STAČÍ a čo vám chýba sú mms balíky tie nemáte žiadne bolo by dobre aj toto doplniť