karta sim

Otázka

• 0

Dnes som si dal zo starej sim karty previesť číslo na nano sim kartu.Po vložený karty do telefónu mi prestala fungovať druhá duálna karta,ktorú mám k paušálu,tá nová funguje.Do telekomu už nevolám,s tou virtuálnou Olíviov sa nedá komunikovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od linkinka
      Dobry den, preniesla som cislo k vam - O2 ma samozrejme vyradilo, no SIMku mi mobil neberie.po zadani PIN ma ziada zadat PUK, samozrejme vsetko zadavam tak ako mam, no kartu mi stale ukazuje ako ZAMKNUTA SIM
      Zmluva podpisana pred tyzdnom, preco mi to nefunguje? 

Do 4 dní po podpísaní dokumentov bude na novej Telekom SIM karte aktivované vaše pôvodné číslo, ktoré môžete ihneď začať používať.
    • Od semseigejza
      Zabudol som telefonne čislo mojej sim karty ktorú som už istý čas nepoužíval. Ako zistím aké som mal čislo?
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od buryzon
      Dobry den prajem.
      Hladam niekoho kto ma pausal od telekomu T NEKONECNO MAX a uzavrel by somnou dohodu. V skratke sa jedna o to ze by ste mi zazdielali datovu sim kartu z tohto pausalu a ja by som vam mesacne platil.
      Vysvetlenie: mate tento pausal ktory stoji 70 eur mesacne a vezmete si k nemu datovu sim kartu ktora je s tymto pausalom prepojena, tato karta stoji mesacne 6 eur. Na tejto karte nejde vyuzivat nic ine ako data. Tuto kartu by ste mi poslali a ja by som vam mesacne platil 30 eur, to znamena ze namiesto 76 eur budete platit 46 eur, vy budete mat nekonecny pausal za nizsiu cenu a ja budem mat internet.
      Dovod preco to riesim je ten ze na mieste kde byvam nieje mozne mat kablove internetove pripojenie a jediny operator ktory tu ma dobry 4G signal je TELEKOM.
      Prosim, ak toto citate a mate tento pausal, popripade ak niekoho takeho poznate a ste ochotny mi pomoct, nevahajte sa mi ozvat.
      Mam 28 a som na voziku uz 11 rokov, internet potrebujem a preto je nulova pravdepodobnost ze by som vas oklamal, popripade neplatil.
    • Od petofefe
      Dobrý deň,
      Skúšali ste niekto eSIM na telefóne mimo zoznamu podporovaných Telekomom? Mám Google pixel 3XL, telefón podporuje eSIM, len neviem či to bude fungovať, nakoľko ho Telekom nemá zatiaľ v podporovaných zariadeniach.

Ďakujem
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved