Švermova, Trenčín - optika

Otázka

• 0

Dobrý večer,  vie mi niekto prosí povedať ako je možné že optika na našej ulici stále nie je ale v zozname majú uvedené že stavba bola už dokončená??

23.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Jednoducho.

Od zavedenia optiky trva aj 100 dni kym sa dokoncia prace ktore nevidno...

Prefukavanie, ale to uz je zrejme hotove vybavovacky po uradoch a podobne zakonom stanovene podmienky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jednoducho.

Od zavedenia optiky trva aj 100 dni kym sa dokoncia prace ktore nevidno...

Prefukavanie, ale to uz je zrejme hotove vybavovacky po uradoch a podobne zakonom stanovene podmienky.

To mi je jasné, len že na našej ulici sa ani len nekopalo.Ak by sa robilo aspon to,  tak by mi to, tak by som to chápal ale zaškrkávať si že je niečo hotové pri čom sa nikto oničom ešte nedozvedel a ani nedávať ľudom info mi príde divné

Editoval/-a Martingzd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

možno to prefúkli neviem. jedine, že by sa ti na to mirko opýtal. 

Mirka som sa na to pýtal a tiež napísal to isté čo ty.Len vtedy som nevedel že existuje volne prístupný zoznam z ktorého sa da vyčítaťm kde sa plánuje optika, Preto sa pýtam znova lebo ked som zbadal, že zapísané je to ako keby bola už stavba hotová že či s tým nezačnú v blízkych dňoch na začiatku budúceho roka

Editoval/-a Martingzd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viac ako mirko ti tu nikto nepovie. 

k tomu zoznamu sa dostaneme, ale mirka už poznajú, že odtiaľto píše on. 

jedine skúsiť spýtať sa napriamo, ale na tomto fóre, ti nikto viac ako mirko nepomôže..... teda ak sa neozve jeden z troch správcov... :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevadí, som rád že je sa tu nájdu ochotní ľudia ako on a takisto aj ty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ty počuj..... teraz to kukám lebo sa nudím cez úrad regulácie sieťových odvetví a telekom má u teba optiku.  aj orange. 

http://porovnavacinternetu.sk

a čo kukám, majú tam rýchlosť do 300 mbit/s. čo je po starom optika XL pred zrýchľovaním.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takže podľa všetkého zrejme tam optika je už dlho a je funkčná. 

Je tam 25 adries spustených koncom roka 2019 a začiatkom 2020. 

3. decembra som dostal odpoveď, že pre Vašu adresu je plán nad 100 dní, ale aj  tak sa mi to celé nezdá, že nevidíte žiadne prebiehajúce práce.

Možno po novom roku začnú, uvidíme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Partl2
      Dobrý deň,
      Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
      Ďakujem a prajem príjemný deň

• Od kmetko.roman
      Dobrý deň, 
      Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie.