Švermova, Trenčín - optika

Otázka

• 0

Dobrý večer,  vie mi niekto prosí povedať ako je možné že optika na našej ulici stále nie je ale v zozname majú uvedené že stavba bola už dokončená??

23.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Jednoducho.

Od zavedenia optiky trva aj 100 dni kym sa dokoncia prace ktore nevidno...

Prefukavanie, ale to uz je zrejme hotove vybavovacky po uradoch a podobne zakonom stanovene podmienky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jednoducho.

Od zavedenia optiky trva aj 100 dni kym sa dokoncia prace ktore nevidno...

Prefukavanie, ale to uz je zrejme hotove vybavovacky po uradoch a podobne zakonom stanovene podmienky.

To mi je jasné, len že na našej ulici sa ani len nekopalo.Ak by sa robilo aspon to,  tak by mi to, tak by som to chápal ale zaškrkávať si že je niečo hotové pri čom sa nikto oničom ešte nedozvedel a ani nedávať ľudom info mi príde divné

Editoval/-a Martingzd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

možno to prefúkli neviem. jedine, že by sa ti na to mirko opýtal. 

Mirka som sa na to pýtal a tiež napísal to isté čo ty.Len vtedy som nevedel že existuje volne prístupný zoznam z ktorého sa da vyčítaťm kde sa plánuje optika, Preto sa pýtam znova lebo ked som zbadal, že zapísané je to ako keby bola už stavba hotová že či s tým nezačnú v blízkych dňoch na začiatku budúceho roka

Editoval/-a Martingzd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viac ako mirko ti tu nikto nepovie. 

k tomu zoznamu sa dostaneme, ale mirka už poznajú, že odtiaľto píše on. 

jedine skúsiť spýtať sa napriamo, ale na tomto fóre, ti nikto viac ako mirko nepomôže..... teda ak sa neozve jeden z troch správcov... :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevadí, som rád že je sa tu nájdu ochotní ľudia ako on a takisto aj ty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ty počuj..... teraz to kukám lebo sa nudím cez úrad regulácie sieťových odvetví a telekom má u teba optiku.  aj orange. 

http://porovnavacinternetu.sk

a čo kukám, majú tam rýchlosť do 300 mbit/s. čo je po starom optika XL pred zrýchľovaním.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takže podľa všetkého zrejme tam optika je už dlho a je funkčná. 

Je tam 25 adries spustených koncom roka 2019 a začiatkom 2020. 

3. decembra som dostal odpoveď, že pre Vašu adresu je plán nad 100 dní, ale aj  tak sa mi to celé nezdá, že nevidíte žiadne prebiehajúce práce.

Možno po novom roku začnú, uvidíme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem

• Od matofillo20
      Chcem sa opýtať prečo je môj internet za ktorý platím 15 eur, čiže ako za optiku v meste pomalší ako 3g v mobile?