Otázka

• 0

V starom telefóne mám SIM kartu,ktorá sa nedá orezať na nano SIM.Dá sa číslo previesť na novú nano SIM?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

V starom telefóne mám SIM kartu,ktorá sa nedá orezať na nano SIM.Dá sa číslo previesť na novú nano SIM?

Neorezoval by som. Máš starú SIM kartu, ktorú ti vymenia na počkanie v každej predajni Telekomu zdarma.  Tvoja SIM zrejme ešte ani nepodporuje 4G sieť. Skôr či neskôr sa výmene nevyhneš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak taká karta neexistuje. 
každá karta sa dá orezať, ak ti to povedali, tak povedali blbosť. to za prvé. 

za druhé, áno, nie je problém prehodiť číslo zo starej simky na novú, s tým že starú odpoja. keĎže nemáš predrezanú simku, tak máš ešte starú a malo by to byť aj zadarmo teda. len ak na nej máš údaje, zálohuj si ich, neviem či ju deaktivácia, neodpojí úplne aj s údajmi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od sirotna111
      Dobrý deň, moja matka si kúpila nový telefon a jej existujúca SIM karta je stará, veľká, potrebovala by novú, malä s tým istým telefonnym číslom. Ako máme postupovať?
    • Od sicko55
      Dnes som si dal zo starej sim karty previesť číslo na nano sim kartu.Po vložený karty do telefónu mi prestala fungovať druhá duálna karta,ktorú mám k paušálu,tá nová funguje.Do telekomu už nevolám,s tou virtuálnou Olíviov sa nedá komunikovať.
    • Od Pieder497
      Dobrý deň mám fotopascu a v nej mám SIM kartu od telekomu kde za 5eur mám neobmedzené MMS. Minulý rok všetko funogovalo tak ako malo ale tento rok ked fotopasca odošle MMS  tak mms mi príde ale nedá sa stiahnuť .Mám mobil xiaomi skušal som nastaviť APN  podľa telekomu, mám zapnuté dáta ,vymenil som SIM kartu za novú vo fotopasci ale nepomohlo.Fotopasca je umiestnená na tom istom mieste kde minulý rok tak myslím že v signále problém nebude. Avšak prišiel som na to že keď idem do mesta kde je lepší signál tak mi mms bez problemov stiahne .Vedeli by ste mi poradit v čom može byť problem ? Ďakujem  
    • Od Pieder497
      Dobrý deň mám fotopascu a v nej mám SIM kartu od telekomu kde za 5eur mám neobmedzené MMS. Minulý rok všetko funogovalo tak ako malo ale tento rok ked fotopasca odošle MMS  tak mms mi príde ale nedá sa stiahnuť .Mám mobil xiaomi skušal som nastaviť APN  podľa telekomu, mám zapnuté dáta ,vymenil som SIM kartu za novú vo fotopasci ale nepomohlo.Fotopasca je umiestnená na tom istom mieste kde minulý rok tak myslím že v signále problém nebude. Avšak prišiel som na to že keď idem do mesta kde je lepší signál tak mi mms bez problemov stiahne .Vedeli by ste mi poradit v čom može byť problem ? Ďakujem  
    • Od maverick27
      Ahojte,
      mám taký prapodivný problém s mojou Nokiou 7.2. Už druhý deň po kúpe sa stalo, že po reštarte už riadne nenabehol. Sim karty sa striedavo pripájali a odpájali v sieti, až vyhodilo chybu a telefón si vyžiadal factory reset. Po takomto resete ide telefón deň a potom znova čierna obrazovka a factory reset. Robí to s jednou, aj dvoma sim kartami. Telefón bol už 4x v servise, ale vždy mi ho po mesiaci vrátili, že mu nič nie je. Tak som to následne riešil priamo s Nokiou. Tí sa mi snažili cez mail pomôcť, zistili sme, že na telefóne treba resetovať nastavenie siete a potom zase deň funguje. Tak mi poradili vypísať reklamáciu cez ich stránku a mám im ho poslať. Tak sa aj stalo. O 4 dni mi odpísali, že vymenili základnú dosku a posielajú späť. Po  prvom dni používania ma skoro uj..lo na mesiac. Čierna obrazovka s požiadavkou na factory reset. Myslíte, že to môže byť sim kartami, alebo čím? Už som naozaj zúfalý. Mobil je na IČO, takže mi peniaze nevrátia späť.
      Vďaka za názory.
      Jano