prechod z predlatenky na paušál so zachovaním tel.čísla

Otázka

• 0

Zdravím,23.12.2020 som si zajednal telefonicky s operátorkou prestup s predplatenky na paušál so zachovaním tel.čísla inštruovala ma že prechod bude do 24.hodín kedže mi nejde  o novú simku ale chcem zachovat číslo,mimochodom simku mám predplatenku cca od marca 2020,nedalo mi to a atak som ju požiadal aby mi preverila či ozaj možem rátat stým že prechod bude do 24.hodín kedže 23.12.2020 žiadam a hned druhý den sú Vianoce,,potvrdila že nevidí problém a tak som pridal aktiváciu aj HBO GO na 30.dní zdarma.

avšak,:

1/prechod na paušál do 24.hodín nebol a doteraz nieje

2/a ani HBO GO nieje aktivované

čo teraz?

Hlavne že mi v aplikácii už prišla správa že už všetko možem využívat ale nemám čo,dokonca tá správa už aj obsahuje pokutu 120€ ak od zmluvy odstúpim čo zvažujem lebo som bol zavedený operátorkou

:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 1

Over si to na infolinke, prenos mohol prebehnúť a ty ho korektne nevidíš v aplikácii. Dôvod je ten, že prvé alikvotne obdobie sa zle zobrazuje v aplikácii. Takže radšej si over info na infolinke 0800 123 456

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vzhľadom na to, že po prevode to v appke zobrazí aj o 3 dni neskôr. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rád by som si to overil,avšak počas sviatkov info linka nefunguje len v pracovné dni,práve preto vo svojom príspevku spomínam,že som operátorku vyzval-požiadal aby celú moju požiadavku znovu overila a až potom som sa sňou dohodol a odsúhlasil som.

Som tak nejako sklamaný.

Zvážim zrušenie zmluvy,kedže v apke mi v ten deň prišla správa že všetko prebehlo oki a možem hned využívat všetky služby spojené s paušálom,dokonca som reštartol svoj mob.  cca 4x ak by v tom bola chyba nato aby služba fungovala.

Znovu musím povedat len tolko,že som sklamaný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od bobacka
      Dobrý deň konci mi program a sľúbila mi zamestnankyňa ze mi zavolá ponuku, doteraz sa vsak neozvala. Rada by som pokračovala v tom istom programe co mám ajzatu istú cenu. Ďakujem s pozdravom Bobenicova 
    • Od koki818
      Ahojte,

Toto bude skor informativne ako otazka. Koncil mi pausal tak som sa po prezreti ponuk ostatnzch operatorov rozhodol preniest cislo. Platil som v telekom nejakzch 58 eur za nekonecno HD + telefon Samsung galaxy s22 +. S telekomom som bol nejakych 10-12 rokov a vzdy sa s nimi dalo pri konci viazanosti dohodnut na akom takom dorovnani ponuky konkurencie. Nie vsak tentokrat pani z retencneho mi zavolala ze mi nevedia poskytnut ziadnu zlavu a rozlucila sa so mnou. Som z tohto pristupu celkom sklamany kedze som bol s operatorom vacsinu casu spokojny ale nie som blbec aby som o 18 eur preplacal pausal len zato, ze mi je telekom ako firma sympaticka.
      Ake ste mali vy skusenosti s retencnymi v poslednej dobe?
    • Od Marcel
      Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
    • Od Pavol66
      Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
    • Od mmatejov
      Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
    • Od simon0000
      Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
      Za súčasných plat. podmienok?