Otázka

• 0

Dá sa vypnúť informácie (SMS) po skončení hovoru. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

o akých informáciach sa to vlastne bavíme? 

dlžka hovoru? 

zostávajúci kredit? 

odčítaný kredit? 

niečo som mi nenapadlo ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

SMS o odčítanom kredite, SMS o zostávajúcom kredite a aj Flasch SMS na displeji.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolajte z toho cisla automatu na cislo 12350 a pozorne pocuvajte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolajte z toho cisla automatu na cislo 12350 a pozorne pocuvajte.

Zvoľ  2 - 4 - 1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Vavrin
      Aký je rozdiel medzi predplatenkou a easy
    • Od Marian Relovsky
      Kedy už konečne spustite službu VOLTE PRE KREDIT a ostatných programov kde ta služba nejde z technických pričiň konkurencia s tým nemá problém? 
    • Od LegionSvK
      Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť.
      Ďakujem pekne za každú radu.
    • Od Marian Relovsky
      Neuvažuje Telekom náhodou na predplatenke predĺžiť platnosť bonusoveho kreditu na 365 dní bolo bi to super pretože 30 dni je malo keď zákazník dostane 50 alebo 100 percent kreditu naviac tak ho nemá šancu za mesiac prevolat bolo bi super urobiť tento krok pre zakaznikov
    • Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od juhanusova
      Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem