Stav objednavky

Otázka

• 0

Dobry chcel bysom sa informovat ze akom stave jé moja objednavka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od sandra29031987
      Tak toto je pre mňa nonsens. Aby som viac ako mesiac nemohla dostať k internetu a k televízií, ktoré mám zaplatené, ale chcela som ich preklopiť na inú adresu. Žiaľ politika telekomu je taká, že nepojde na nižšiu službu z vyššej aj napriek tomu, že ich technik je drbnutý a nenapísal hneď pri prvej obhliadke, že zriadenie nie je možné z technických dovodov. Takže si pekne platím mesačné faktúry za internet a televíziu, ktorá nejde, lebo nie je pripojená plus nehovorím o tom, koľko platím za faktúru za mobil, keďže všetky dáta, či už telka, internet na dvoch počítačoch, keďže ja mám homeoffice a syn dištančne školu stoja každý deň 3 eurá, aby išli plnou rýchlosťou. **piip** na to, že mám u Vás niekoĺko paušálov a ešte jeden internet a televúziu ale na inej adreses. Kľudne by ste ma nechali zaplatiť zmluvnú pokutu, lebo vy nie ste schopný prejsť na WDSL z optiky, aj keď WDSl tu je a optika nie. Neviete si predstaviť koľko deko vynechalo hodín, lebo nám nestíhali dáta, alebo to vypadávalo, plus ja tiež nemožem normálne robiť.  A keď potrebujem niečo tlačiť a úrepnem sa na tlačiareň tak sa mi všetko odpojí. takže Vážený telekom, toto je absurdné, čo predvádzate a doteraz nemám stále ani net ani telku. Velice pekne Vám ďakujem za Váš proklientský prístup. 
    • Od MilanVeladi
      Dobrý, so ženou sme zobrali TV Samsung UE50TU7172UXXH z Telekomu. Nejde nám prehrávať bežné .avi súbory. Aj vy ostatný máte taký problém? Dá sa to nejak vyriešiť? Idú mi len .mkv súbory 
    • Od martin06
      Ahojte
      Ako na tomto premiovom routry otvorit port?Lebo ked sa o to pokusam,tak mi vypisuje ,ze davam zle IP adresy
    • Od jaroj2020
      Zdravím,
      Ako prepnúť router SV4251 na bridge ?
      S pozdravom
      Jaroslav Jašek
    • Od Pensax
      Dobrý deň
      Chcem sa spýtať či je nejaká porucha v Nitre na ulici Lesna 1. Niekoľko dní nám nejdu Hd programy a Sd programy nám idú iba 20 sekúnd a potom zamrzne obraz. Mám magiobox cez optické pripojenie. Zariadenie som  resetoval no napriek tomu to nepomohlo. Internet nám ide bez problemov.
    • Od sigi
      Zdravim, 
      rad by som sa dozvedel “kedy” konecne bude iPhone 12 Pro Max (aspon 256Gb) dostupny a kedy sa bude dat realne aj objednat. 
      Dakujem.