web browser - vysoky kontrast, prepalena biela farba

Otázka

• 1

Eviduje niekto, kto ma magio go na PC (cize nie mobil appka a nie TV Box) tento problem s prepalenou bielou farbou (akoby prednastaveny max. kontrast v stream)? Najskor som myslel, ze sa mi pokazil monitor :-) ale po kratkom skumani som zistil, ze to je takto prednastaveny cely magio go stream cez web browser. takmer nepozeratelne. pre porovnanie, ten isty browser s povodnym streamom Markizy. Zda sa mi, ze sa tato zmena prejavuje iba od dnes, t.j. 17.12.2020. v mobilnej aplikacii tento problem nemam.

magiogo.png

live_markiza.png

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pripájam sa k predchádzajúcemu príspevku - dnešný (18.12.) prenos zo svetového pohára v lyžovaní je takmer nepozerateľný. Určite bola realizovaná nejaká zmena v nastavení  - ale bohužiaľ k horšiemu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam sa. Mám podobný problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To iste. Sport ako hokej,  zimne sporty nepozeratelne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám ten istý problém. Premier a digi sporty nepozeratelné. Vysoký kontrast a naviac stream nie je plynulý. Skúšané na viacerých browseroch.

Editoval/-a DGU

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Super služby zákazníkom. Predpokladám, že sa to vôbec nerieši.

Editoval/-a DGU

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechcem tu zakladat nove vlakno ale eviduje niekto problem s nizkym kontrastom v magiogo? opat plati, ze ide o web verziu magio go, teda cez klasicky prehliadac v PC. asi druhy alebo 3. den mam oproti povodnemu stavu ako by stiahnuty kontrast -30%, iba v magiogo. ked napr. porovnam zivy prenos s ostatnymi zdrojmi, tak je to uplne evidentny rozdiel. nechapem, ci ma Telekom slepeho testera alebo ci sa vobec testuje, ked sa niekto hra pri nasadzovani nejakej novej verzie magiogo. decembrovy problem s prepalenou bielou bol odstraneny za tyzden, som zvedavy, kolko bude trvat toto opravit. ked to bude kazdy treti mesiac takto, tak o tuto sluzbu prestanem mat zaujem, kocurkovo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov? 
    • Od simi23
      Dobrý deň, 
      máme od vás televíziu MAGIO (pre dve zariadenia) - chcela by som sa informovať, či máme nárok na MAGIO GO (zadarmo) cez tablet, príp. telefón. Ak áno, ako môžem získať prihlasovacie údaje. 

S pozdravom

• Od tyler91
      Zdravím, ak máme Magio GO zadarmo k Magiu na pevnej sieti je tam podmienka, že môžem sledovať na 1 zariadení súčasne. Moja otázka je však, ak chcem pozerať na inom zariadení musím to pôvodné zmazať a nové zaregistrovať ? alebo sa to registruje/odhlasuje automaticky ?