MMS sa nedajú stiahnuť

Otázka

• 0

Dobrý deň mám fotopascu a v nej mám SIM kartu od telekomu kde za 5eur mám neobmedzené MMS. Minulý rok všetko funogovalo tak ako malo ale tento rok ked fotopasca odošle MMS  tak mms mi príde ale nedá sa stiahnuť .Mám mobil xiaomi skušal som nastaviť APN  podľa telekomu, mám zapnuté dáta ,vymenil som SIM kartu za novú vo fotopasci ale nepomohlo.Fotopasca je umiestnená na tom istom mieste kde minulý rok tak myslím že v signále problém nebude. Avšak prišiel som na to že keď idem do mesta kde je lepší signál tak mi mms bez problemov stiahne .Vedeli by ste mi poradit v čom može byť problem ? Ďakujem  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Katekarin
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa opýtať že či je možne dostať od telekomu nový router pre internet vzduchom. Jeden môj známy čo býva blízko mňa má tiež internet vzduchom a on dostal aj anténku ktorú si dal na strechu aby mal lepší signál zaťiaľ čo ja mám 1 paličku na routery. Zaujíma ma to pretože mám sťahovanie iba 1MB/s a ping mi skáče niekedy aj na 1000. (pred mesiacom to ešte nerobilo). Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od MarianOb
      Po zapnuti internetu na pocitaci,sa mi po nejakej dobe cca 10 min odpoji internet a pripoji sa na inu siet (Realtek PCIe GBE Family Controller siet),takto sa to niekolkokrat odpoji a znovu pripoji,co ma dost vyrusuje.chcel by som to nejak nastavit,aby po zapnuti pczostala siet aka tam ma byt a nie sa to same kadejako prepajalo,je to pre mna spanielska dedina,tak ak ma niekto nejake riesenie,tak nejak aby som to ako lajk pochopil,dakujemäRuter mam 830 kRW
    • Od juraj.svatik
      Dobry den
      Na niektorych zariadeniach mam problem s pripojenim na wifi. Pracovne notbuky nam funguju bez problemov, ale ked chceme pripojit mobily tak niekedy funguju a niekedy ukazuje hlasku "Couldn't authenticate connection" , mobily sa niekedy pripoja oba naraz, niekedy len jeden a niekedy ani jeden a wifi je vzdy viditelna na kazdom zariadeni. Existuje na tento problem nejake riesenie?
      Dakujem za pomoc
    • Od romantn
      Dobrý den,
      chtěl bych se zeptat, zda se plánuje výstavba optické sítě v Trenčíně ulice Nad tehelnou nebo Pod Brezinou
      Bohužel v této lokalitě je jen staré ADSL.

Děkuji za odpověd.
      Roman Maláč
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od Boris.Michal
      Dobrý deň prajem
      Prosím Vás koľko zvyčajne trvá dní keď si chcem od vás dať Magio tv +internet ? 
      Myslim od objednávky po zapojenie.
      Jedná sa o mesto Nová Dubnica.
      Dostupnosť tu je overená.

Ďakujem za odpoveď
      Boris Michal