Otázka

• 0

Dobry den, niektore tlačítka na ovládači vobec nefunguju. Baterky x krat menene,ovladac neposkodeny ani poliaty vodou...  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Požiadať o bezplatnú výmenu. Tie ovládače sú nekvalitné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Osobne na predajni Ti to vymenia bezplatne a  na počkanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Scarmaker
      Dobrý deň, potrebujem pomoc, situácia je nasledovná:
      1) Set top box Magio sa nachádza v obývačke. Je napájaný dlhým ethernetovým káblom z routru v detskej izbe.
      2) Pretože mama má v obývačke okrem televízora aj počítač a router je v detskej izbe, jej wifi pripojenie je dosť slabé.
      3) Tento jej problém som chcel vyriešiť: do obývačky umiestniť druhý, bližší router/swtich (nie som si istý terminológiou), ktorý by bol napájaný tým ethernetovým káblom, ktorý šiel pävodne do Magio boxu.
      4) Magio box potom napojiť druhým ethernetovým káblom z tohto routru 2.

Problém s internetom sa vyriešil, no Magio box nefungoval. Ethernetový kábel svietil tak ako má, no na TV svieti iba logo Telekomu a nedá sa nikam pohnúť.
      Čo je ale najväčší prúser, že keď som to všetko vrátil do pôvodného stavu, tak TV už ani nerozpozná pôvodný ethernetový kábel, ktorý ide z pôvodného routru. Skrátka, vrátil som veci do stavu pred mojim experimentom a TV sa tvári, že ethernetový kábel nie je zapojený. Kontrolka pritom robí to, že raz za pár sekund zasvieti zelenou a preblikne oranžová. Na TV svieti informácia o nepripojenom ethernetovom kábli a raz za malú chvíľu sa neúspešne pokúsi pripojiť. Neviem sa dostať ani do žiadnych nastavení.
      Nejaké rady prosím? Ďakujem
    • Od stenlystano
      Prosím vie mi niekto poradiť? Pri sledovaní filmov z archívu mi po cca1 hodine začne program sekať a keď mahlasim poruchu tak umelci z telekomu to už pol roka nevedia dať do normálneho stavu. Čo s tým? 
    • Od poprad720616
      Chcem sa opýtať prečo sa neobnovuje epg a stále to je len do 17.8 aj keď dnes dňa 10.8 by už mal byť epg aspoň do 22.8.Dakujem za odpoveď.
    • Od bosmann
      dobry den chcem kupit samsung smart tv. a mam magio a set top motorola  ci bude fumgovat magio cez samsung znamy mal s tym bejake problemy dakujem
    • Od Radanny
      Dobrý deň,
      ako si môžem prosím aktivovať rozprávkový kanál JOJKO?
      Ďakujem.
      Radanny
    • Od slivi333
      Caute konci mi viazanost 29 augusta neviete ako to je s top 4 ligami do novej sezony ci ostavaju v magiu a ako s ligou majstrov ci len orange sport ju bude vysielat???