Otázka

• 0

Predpokladam ,ze to ma viac ludi,ale tiez mam vysoky ping okolo 100 ms.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Tiež to sledujem posledné dni a hlavne večer ping 60 - 200 a max polovičná rýchlosť - na optike...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je uz kapacita siete a bude to ešte horsie

Odkial mas tuto info?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odtial že sa to deje skoro vsade vsade vysoký Ping, nízke rýchlosti atd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odtial že sa to deje skoro vsade vsade vysoký Ping, nízke rýchlosti atd

no vsade asi nie lebo u mna OK... moze to byt celkom lokalne alebo v blizkosti nejakeho uzla. Nahlasoval si poruchu? Moze ist o chybu, ktora sa da vyriesit a pomozes tak kopec ludom. Posli sem screenshot s prikazom "tracert www.google.sk"

Editoval/-a Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no vsade asi nie lebo u mna OK... moze to byt celkom lokalne alebo v blizkosti nejakeho uzla. Nahlasoval si poruchu? Moze ist o chybu, ktora sa da vyriesit a pomozes tak kopec ludom. Posli sem screenshot s prikazom "tracert www.google.sk"

U mna to iste za posledný týždeň evidujem v Ba na optike kolísavý vysoký ping a nasledne aj menšie rýchlosti deje sa to v časoch od 17:00 do 22:00 a to každý deň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ping test optika Bratislava Petržalka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,uz to trva asi tyzden.Tak okolo 21-00 az 21 30 sa to zvycajne zlepsi.Rychlost downloadu je stabilna, nakolko mam zatial L internet 250 MB tak rychlost mam od 90 do 100 (uz som mal aj 105 XDD).Blbne mi rychlost Uploadu,tam by mala byt 25 MB a pri tom mi to tam pada na 8-15.ALe ten ping je horor.Pre porovnanie som mal predtm Fibernet od Orangeu a tam som mal pri ich 300 MB optike stabilnu rychlost downloadu od 150 do 180 MB permanentne 2 roky v kuse.A ping priemere 7-15 .Skoda no.Na mojej adrese mam Telekom iba ja.Objednal som si ten premiovy router od telekomu a aj XL ,tak hadam sa to zlepsi,ale ak nie ,tak som sa riadne okaslal.Neviete mi poradit,ci nahodou nemoze byt problem napriklad v technike Telekomu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

teraz aj mi richlost pada  co mal 250 teraz  ledva 100

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je uz kapacita siete a bude to ešte horsie

mozem banovat ze do nich presiel  v 8,12 2020

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

moze byt a asi aj je, ked maju pakety take spozdenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,uz to trva asi tyzden.Tak okolo 21-00 az 21 30 sa to zvycajne zlepsi.

zlepší? no neviem teraz je 21:30 a práve mám na programe giga (1000/100) rýchlosť 480/56 

.......

aha teraz som si všimol, že reč je o pingu....  ale telekom bude mať nejaký problém, pretože dosť ľudí má teraz problémy s tým, aj vdsl aj optika. 

ja som mal nedávno iného charakteru, teraz to už nevídam, si musím zaklopať, teraz zase cítim pokles rýchlosti :D v porovnaní s tým čo bolo pred týždňom. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež to sledujem posledné dni a hlavne večer ping 60 - 200 a max polovičná rýchlosť - na optike...

ak byvate v panelaku je to bohuzial tak ze siet je maximalne zatazena zavisi aj kde ste napojeny ak na hlavny kabel ten ma rozsah 10000Mbps a tie vedlajsie asi 1000Mbps a ked sa na to napoji cely panelak napriklad 10 bytov naraz tak ta rychlost sa rozdeli medzi nich 

Ahojte,uz to trva asi tyzden.Tak okolo 21-00 az 21 30 sa to zvycajne zlepsi.Rychlost downloadu je stabilna, nakolko mam zatial L internet 250 MB tak rychlost mam od 90 do 100 (uz som mal aj 105 XDD).Blbne mi rychlost Uploadu,tam by mala byt 25 MB a pri tom mi to tam pada na 8-15.ALe ten ping je horor.Pre porovnanie som mal predtm Fibernet od Orangeu a tam som mal pri ich 300 MB optike stabilnu rychlost downloadu od 150 do 180 MB permanentne 2 roky v kuse.A ping priemere 7-15 .Skoda no.Na mojej adrese mam Telekom iba ja.Objednal som si ten premiovy router od telekomu a aj XL ,tak hadam sa to zlepsi,ale ak nie ,tak som sa riadne okaslal.Neviete mi poradit,ci nahodou nemoze byt problem napriklad v technike Telekomu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem

• Od matofillo20
      Chcem sa opýtať prečo je môj internet za ktorý platím 15 eur, čiže ako za optiku v meste pomalší ako 3g v mobile?

• Od preetro
      Od 23.8.2021 mi prestala fungovať cez MagioDSL internet AntikTV - či už aplikácia v mobile alebo aj v TV zobrazuje chybu pripojenia na server. Keď sa však v mobile prepnem na dáta, tak aplikácia funguje => problém je v MagioDSL internete. Internet ako taký funguje. Ďalší problém, ktorý s tým súvisí je ten, že pracujem z domu a tiež od 23.8.2021 mi prestal fungovať firemný mail - server nedostupný, pričom ostatným kolegom prístup na mail server funguje. Keď si nazdielam dáta cez prístupový bod, tak maily fungujú. Čo mám robiť aby sa tento problém odstránil?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od odlozil1
      Zdravim vsetkych na fore. Mam dotaz na majitelov routera speedport plus. Aka Vam ide rychlost na wifi? Ja mam 40/8, na drote mi ide pekne 39/7, ale wifina iba 18/5. A to je merane vedla routera. Cim dalej, tym ide pomalejsie. V druhej miestnosti sotva 12 download, upload je dobry. Mate podobne problemy, lebo to mam iba ja. Dakujem za odpovede.