100-200ms ping na optike????

Otázka

• 0

nazdar, doteraz som mal do 15ms internet a zrazu mi to vybehlo na takéto čísla, vytočený som jak cip. Gpon Rožňava mate nejaku chybu či čo to ako má byt? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

50 odpovedí na túto otázku

• 1

rano v pohode, k veceru nepouzitelne...s takymi pingami nepouzitelne...200ms - strcte si tu optiku niekam kedze je nepouzitelna...aspon nejake vyjadrenie ci sa s tym planuje nieco spravit by ste mohli dat...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

prosim niekoho z kompetentnych nech da k tomu vyjadrenie - na co nam je optika s takymito parametrami? To si mozem dat zrovna od Orange LTE - aspon v lokalite kde som ja (nie husto zaludnena) to bude urcite pouzitelnejsie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

reštartuj rooter, ale áno, nie si prvý čo má takéto problémy, jaksi to rotuje :D  a na striedačku to má raz jeden a raz druhý. :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez mam dnes tento problem, na podpore mi velmi nepomohli. Restart routeru nepomohol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj u mňa je problém s Optickým internetom ... Ping 100+ . Z jednej minuty na druhú to začalo blbnúť. 

( Kravany nad Dunajom, Okres Komárno ) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte ,to iste. Rychlost mi nameralo dobre,ale ping mam 130 - 150 .Presiel som do telekomu od Orangeu pred mesiacom,ale asi som spravil chybu....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už písal aj ďalší, že mu vyletel ping hore, a aj na pevnom nete a aj na LTE. 

Takže bude sa niečo diať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Detto, XL optika - rychlosti nizsie o nieco (zvyklo ist nonstop na max 600/60, teraz tak 400/60), ping na optiku katastrofa

ping.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako tak mozete vidiet na fore, je vas viac v podobnej situacii... staci ohlasit problem. Na optiku je to velmi vysoky ping a nema byt taky  takze verim ze bude coskoro opraveny ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je **piip** toto 

dsdsdsa.jpg

Posli sem aj screenshot s prikazom "tracert www.google.sk"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež mám problém a nielen s pingom, nehratelna google stadia (1,2Mbit) - optika Senica

aaa.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to iste, priblizne vzdy o 19:00 ping vyleti hore, optika Levice. nepomaha nic 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, mam rovnaky problem tiez v poslednych dnoch v case cca od 17 do 22 hod. Poruchu som nahlasil ale prisla mi odpoved, ze z ich strany nevidia ziadny problem. Chcem sa len opytat, ci ste sa niekde pohli, respektive ci niekomu uz vysvetlili/vyriesili problem. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to iste aj ja.Vecer mam neskutocne pingy ,napr teraz mam 120-160.Download aj upload v poriadku,ale ten Ping....horor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to co  mame tu 21 storocie som z hanusoviec nad toplov 8:12 dal zaviest opticky internet odvas L ping mal  10 stabilita 0 az 1 a teraz ping 225 stabilita 11 co vi telecom ste zdieraci neste schopne si  zabezpecit optiku prisam boku pondelok podavam pisem rusim zmluvu ked neste to schopny urobit z optickeho internetu stabilny net

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To akože teraz každý večer budem mat 150-250 ping? Je toto normálne ak si platím optiku XL a mam taký ping a kolega o ulicu ďalej na tej istej optike M ma ping v pohode? Ako to máte nastavené? Môžete to už vyriešiť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

8.12.2020 mi prisiel technik zapojit opticky internet mal pink 10 jitter 1 a dnes pink 195 a jitter 15 som z hanusoviec nad toplov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

120 - 250 ping mam od 16:00 z minuty na minutu nechapem prečo s tym nič nerobia už to je asi týžden takto každý druhý deň to mam večer 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to iste aj ja.Vecer mam neskutocne pingy ,napr teraz mam 120-160.Download aj upload v poriadku,ale ten Ping....horor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem