Reklamy na Telekom

Otázka

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Reklama, názor, 

Výborne, humorné a trefné. Dievčatko nemá chybu a babka Landlová tiež aj s jej hlasom a smiechom  :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

neviem akú reklamu má telekom. 

ale hovoríme o tom blonďavom asi 12 ročnom dievčati čo babke nahadzuje čísla do mobilu, potom dedkovi, potom online omša?  to je telekomácke ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@informovanost hej, to sú oni, nič extra. Hlavne nejako mi príde, že to nesúvisí ani s Vianocami.

Keď si spätne pozriem ešte keď bol Telekom na T-Mobile a T-Com tak T-Mobile to boli reklamy či už v roku 2008 (Vianoce Šalala, Bimbambom, Juchuhu) alebo 2009 (Dede, Kikuš, Ferino, Aďuško...) to boli poriadne reklamy podĺa mňa, na ktoré si pamätáme doteraz, potom to išlo dole vodou bohužiaľ, reálne si nespomeniem aké reklamy mali v neskorších rokoch, jedine Sagana, ale ani to neviem o čom boli tie reklamy lebo boli nezaujímavé (aspoň pre mňa) a doteraz neviem ako súvisí Sagan s Telekomom. 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako maskot.

a neviem ja reklamy nepozerám, registrujem, čo sa v nich deje, ale ku čomu tá reklama patrí vôbec. 

pamätám si jedinú, a to chúďa dievča ke´d sa na seba pozerá po toľkých rokoch...... nie nie ja nemusím sa už ho vidím. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Reklama so Saganom bola fakt blbosť ale je to top športovec, kto si ho zaplatí dáva najavo že si to môže dovoliť. TV pozerám minimálne a som rád že reklamy takmer nevidím :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar