Poslednou dobou pomalý internet - nie len u mňa

Otázka

• 0

Dobrý deň, poslednou dobou ja a pár ľudí v mojom okrese Topoľčany máme hrozne pomalý internet. Okrem vysokého pingu ( minimálne 85, maximálne 500 - 600) je aj pomalé surfovanie po internete, pomalé načítavanie.. Poprosil by som o nejaké vyriešenie, nedá sa takto..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň, poslednou dobou ja a pár ľudí v mojom okrese Topoľčany máme hrozne pomalý internet. Okrem vysokého pingu ( minimálne 85, maximálne 500 - 600) je aj pomalé surfovanie po internete, pomalé načítavanie.. Poprosil by som o nejaké vyriešenie, nedá sa takto..

Ak máš dlhotrvajúce problémy volaj technickú podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš dlhotrvajúce problémy volaj technickú podporu

0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja a par ludi v mojom okrese je siroky pojem. Ale ako ti napisali, volaj technicku popdporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od paktoo
      Dobrý deň Váž. telekom.  Mám otázku skorej pre marketingové oddelenie . Chcel by som Vás poprosiť o informáciu, kedy plánujete dať do ponuky nové zariadenia ( ako napríklad TV ) ?  Pred nedávnom bola v ponuka SMART TV od samsungu s menšou uhlopriečkou. Teraz je v ponuke len strašne veľká Phillips TV . Na mojej adrese je spustená nová optika a budem vytvárať novú zmluvu a chcel by som nové zariadenie. Oplatí sa čakať alebo nebude tak skoro nič v ponuke ? Moc krát ďakujem kompetentným za odpoveď.

• Od deemonpeklo
      zdravím mám internet službu Optik 3 kde uvádzaju rýchlosť 600mb/s a 60mb/s ale reálne mám download na úrovni 200 max 250 mb/s čo je vlastne na úrovni služby Optik 2
      aktuálna rýchlosť speedtest
      mám router TP LINK model: Archer C2 a modem Echolife HG8245H
      otázka znie kde je problém? či je to na reklamáciu 
      za odpoved dakujem 
    • Od Kexotv
      Mám optický router hg8145v5 a mám zakúpený L  plán (250 Mbit). Router mám na prízemí a PC mám na druhom poschodí kde mám len rýchlosť 5-25mbit cez wifi adaptér. Je problém v routery alebo niečo iné? 
    • Od Maro44
      Dobrý deň,
      chcel by som sa spýtať ako je to s pripojením na optickú sieť v prípade že rodinný dom je vo výstavbe. Jedná sa o Lehnice, časť Malý Lég. Dá sa nejako dopredu overiť dostupnosť služieb? Pozeral som iba dom, ktorý je oproti cez ulicu a tam sú služby dostupné.
      Zároveň sa chcem spýtať ako je to s prípravou na pripojenie. Stačí natiahnuť chráničku na kábel z domu k plotu?
      Ďakujem vopred za odpoveď.
    • Od deny7410
      Dobry den prajem, 
      chcel by som sa opytat, v akom stadiu je planovana vystavba optickeho internetu v lokalite Svederník - Keblov Zarieč, a ak je , tak kedy sa ma zacat.
      Dakujem.
    • Od bastian16
      Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Presnejšie ulica Rudavná 1214, 908 73 Veľké Leváre. Ďakujem pekne