Opticky internet Cifer

Otázka

• 0

Dovry vecer, 

rad by som sa opytal na dostupnost optickeho internetu v obci Cifer na adrese Lucna 21. Na optiku mame predpripravu na pozemku ale zatial ziadne dalsie info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

27 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

predpokladaný termín dokončenia výstavby na tejto ulici je 30.04.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer,

Prosím Vás stále platí termín 30.4 ? Poprípad viete ma odkázať na materiál ako pripraviť chráničku, prípojku na optiku ? 

Ďakujem a pekný večer,

Michal Križan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer,

Prosím Vás stále platí termín 30.4 ? Poprípad viete ma odkázať na materiál ako pripraviť chráničku, prípojku na optiku ? 

Ďakujem a pekný večer,

Michal Križan

Dobrý deň,

termín je posunutý na 31.07.2021. 

Požadované informácie o predpríprave na optiku nájdete na linku, ktorý Vám zaslala @folky.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať na termín spustenia optiky pre ulicu ALEJOVÁ, ktorá je v rámci toho istého devel. projektu a optické káble sú pri pozemkoch.

Na vedľajšej ulici (Lipová) už optika spustená je. Prečo nie o niekoľko metrov ďalej :)

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať na termín spustenia optiky pre ulicu ALEJOVÁ, ktorá je v rámci toho istého devel. projektu a optické káble sú pri pozemkoch.

Na vedľajšej ulici (Lipová) už optika spustená je. Prečo nie o niekoľko metrov ďalej :)

Ďakujem

Dobrý deň,

pre túto ulicu vidím termín 31.07.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobry den,

aky je termin pre spustenie optickeho internetu pre ulicu Mlynská? 

Dakujem

Editoval/-a Razoor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

aky je termin pre spustenie optickeho internetu pre ulicu Mlynská? 

Dakujem

Dobrý deň,

31.08.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

Viete nam prosim dat update k optickemu internetu v lokalite Lucna, obec Cifer ?

Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

Viete nam prosim dat update k optickemu internetu v lokalite Lucna, obec Cifer ?

Dakujem

Dobrý deň,

ešte nie, preverujem to.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ešte nie, preverujem to.

Dobry den, nejake nove informacie ? 

Dakujem

Michal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, zatiaľ nie, stále čakám na vyjadrenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Cífer Lúčna 1403 21 1 689 802 91943 FTTH vo_výstavbe 100 31.10.2021

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cífer Lúčna 1403 21 1 689 802 91943 FTTH vo_výstavbe 100 31.10.2021

toto viem zistiť aj ja ;) 

z mojej strany to preverujem komplexne aj čo sa týka výskytu prípadných prekážok a taktiež, či termín, ktorý je v plánovaných lokalitách bude aj dodržaný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika nakoniec nie je plánovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobry den,

tym padom ake mame moznosti na Lucnej ulici ? Pretoze mam pred domami pripravene chranicky na opticky kabel aj Telekom "skrinky". 

Editoval/-a michal.krizan10

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

optika nakoniec nie je plánovaná. 

A čo ostatné ulice v lokalite? Alejová, Poľná, Lipová?

Mne Orange cez svoj web ponúka na Alejovú Optiku Partner s dodanim 2-3 mesiace.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo ostatné ulice v lokalite? Alejová, Poľná, Lipová?

Mne Orange cez svoj web ponúka na Alejovú Optiku Partner s dodanim 2-3 mesiace.

Ďakujem

Žiadali ste preveriť Lúčnu ulicu:

Dobry den,

Dakujem

preverím aj ostatné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Alejová, Poľná, Lipová - orientačný termín spustenia je koniec októbra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, a ake budu teda moznosti na Lucnej? Budete poskytovat aspon internet vzduchom? Orange nam hovori ze spustenie optiky prebehne do 2-3 mesiacov aj v nasej lokalite

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň prajem, 

plánuje sa prosím pokrytie optikou celej častí Cífer-Pác v blízkej budúcnosti? Podľa aktuálnej mapy je pokrytá len časť "hlavnej" ulice. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, a ake budu teda moznosti na Lucnej? Budete poskytovat aspon internet vzduchom? Orange nam hovori ze spustenie optiky prebehne do 2-3 mesiacov aj v nasej lokalite

Dobrý deň,

neviem, aké možnosti budete mať čo sa týka internetu, je však možné, že optika sa vybuduje neskôr, možno niekedy v roku 2022.

Dobrý deň prajem, 

plánuje sa prosím pokrytie optikou celej častí Cífer-Pác v blízkej budúcnosti? Podľa aktuálnej mapy je pokrytá len časť "hlavnej" ulice. Ďakujem

Dobrý deň,

dám preveriť celú Vami uvedenú časť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň prajem, 

Dobrý deň,

celá Vami uvedená časť nebude pokrytá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,kedy plánujete spustenie na ulici stromová. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať,kedy plánujete spustenie na ulici stromová. Ďakujem 

Dobrý deň,

niektoré adresy boli spustené 21.10.2021, zvyšok by mal byť do 31.10.2021.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dulovicova
      Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
      Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
    • Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Partl2
      Dobrý deň,
      Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
      Ďakujem a prajem príjemný deň

• Od kmetko.roman
      Dobrý deň, 
      Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie. 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?