Deezer

Otázka

 • 0

Dobrý deň 

Chcem sa informovať prečo mi po vyplnení dotazníka Deezer bolo odpísanie že nemám nárok na túto službu na 60 dní zadarmo. Mám zato že spĺňame všetky podmienky. Číslo adresáta 2476093901. Žiadam o aktiváciu služby. Ďakujem Lenartova

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od Kubo95
   Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy bude znovu dostupná aplikácia virtuálne číslo pre android zariadenia.
   Ďakujem
  • Od MiciTN
   Všimol som si, že Telekom opäť po prestávke zaradil (pred Vianocami)  medzi  ponúkané mobily aj značku OnePlus konkrétne model OnePlus 8T.  Na začiatku roka 2020 bola nižšie uvedená informácia, po ktorej som už nedúfal, že tieto super mobily budete ponúkať.
   „Zaradenie OnePlus súvisí s našou snahou priebežne zaraďovať aj nové značky. Vyskúšali sme si predaj OnePlus modelov a vypredali sme všetky zásoby, čo nás potešilo – predaj bol dobrý, hoci sa modely nedostali do TOP10 či TOP20 rebríčka,“ uviedol k téme pre Živé.sk hovorca Telekom Michal Korec. „Momentálne nezaraďujeme iný model tejto značky, ale nevylučujeme ani zaradenie v budúcnosti. Aktuálne sa sústredíme skôr na iných nováčikov ako práve Xiaomi,“ dodal Korec.
   Plánuje Telekom v tomto pokračovať a hlavne ponúknúť aj vlajkovú ľod  ako bude   OnePlus 9 PRO?
    
  • Od stevocz
   Preco telekom zmenil typ TV vo vianocnej akcii? predtym daval samsung ue50tu8072 a teraz namiesto nej dava ue50tu7172. Davaju ju za rovnaku cenu ale pritom je o radu nizsia a slabsia. A najlespie ak niekto nepozrie energeticky stitok na fotke ani nevie ze ju vymenili.
  • Od DavidB137
   Živé.sk informovalo, že Slovak Telekom a Orange sa dohodli na spolupráci pri zdieľaní optiky: https://zive.aktuality.sk/clanok/149909/orange-potvrdil-ze-bude-s-telekomom-zdielat-optiku/. (Doteraz využíval iba Orange siete Telekomu, teraz to bude aj naopak.)
   Vyzerá to zaujímavo. Ešte som zvedavý na cenník, rýchlostné profily (vrátane firemných) a prípadné (snáď žiadne) obmedzenia. A taktiež by mohla byť dobrá otázka, aký bude postup v prípade, že aktuálne je v bytovke optika od Orange-u a Telekom plánoval dobudovať svoju v apríli 2021. Bude sa to vôbec dobudovávať? A ak áno, čo by bolo so zákazníkmi Telekomu, ktorí si dajú Magio cez Orange optiku po dostavbe vlastnej (Telekomáckej) optiky? Boli by neskôr títo zákazníci migrovaní na optiku od Telekomu?
   Ak máte niekto k tomuto viac informácií, poučte ma   Keďže ide zatiaľ o značne interné záležitosti, veľa overených informácií neočakávam, a preto môže toto vlákno slúžiť aj na diskusiu o tejto téme.
  • Od Sw3nko
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?
  • Od Lucka
   Ahojte, 
   mám skvelú správu pre fanúšikov iPhonu  
   V Telekome máme  dostupné všetky modely iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max naraz. Dneškom sme spustili predaj. K výberu sú dostupné nasledovné farby: 
   iPhone 12 mini
   Jeden z najočakávanejších modelov sezóny vďaka menšej uhlopriečke 5,4“ so Super Retina displejom iPhone 12 mini prichádza do našej ponuky v štyroch variantoch:
   64 GB Black 64 GB Blue 128 GB Black 128 GB White  
    iPhone 12
    
   Nástupca súčasného bestselleru má opäť veľký potenciál zaznamenať veľmi dobré predajné výsledky. iPhone 12 je vybavený 6,1“ Super Retina displejom a dvomi fotoaparátmi.
   64 GB Black 64 GB Blue 128 GB Black 128 GB White  
    iPhone 12 Pro
    
   Tromi fotoaparátmi vyzbrojený iPhone 12 Pro so 6,1“ uhlopriečkou a Super Retina displejom bude štartovať v troch variantoch:
   128 GB Blue 256 GB Graphite 256 GB Silver  
   iPhone 12 Pro Max
   A napokon najväčší model ponuky: iPhone 12 Pro Max so 6,7“ uhlopriečkou, Super Retina displejom a tromi fotoaparátmi budeme mať v dvoch verziách:
   128 GB Blue 256 GB Graphite  
   Všetky modely s cenami si viete pozrieť na našej stránke tu
    
   Ako ste na tom vy? Koľkí z vás si plánujú objednať  iPhone novinku? Ktorý model chcete mať doma? 
   Teším sa na diskusiu  
   Lucka