Optika MA

Otázka

 • 0

Zdravím,

na koho sa prosím obrátiť v rámci dostupnosti v Telekome? Podnet v rámci prihlásenia sa do portálu veselo ignoruje zapísané veci.

Jedná sa o ulicu Jesenského v Malackách, kde bola plánovaná optika v roku 2018, následne počas jesene v roku 2019 sa riešili výkopové práce a chráničky s tým, že termínom je 31. 1. 2020. Chráničky boli vyvedené ku každému domu aj na uliciach Sadová, Dubovského a Záhradná, s vyvedením pre ústredňu na križovatke.  Odvtedy sa nič neudialo a dokonca sa aj mapka sa veselo pretransformovala. V rámci riešenia internetu som podával viac podnetov, kde mi bol termín oznámený aj na predajni a aj v rámci telefonických rozhovorov na linke. Posledne aj emailom pred viac ako pol rokom. Telekom teda zaviedol zákazníka pri podpise zmluvy, pretože ak by som vedel o danej skutočnosti pravdu, tak si riešim pripojenie inak.

Viete prosím niekto odpoveď alebo adresu, kde by niekto vedel dať relevantnú informáciu a vyhol som sa sťažnosti na SOI a podnetu na UPREKaPS?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

Dôvody prekladania termínu nie sú bližšie špecifikované, posledná dostupná informácia, ktorú mám od kompetentných je, že termín spustenia by mal byť nad 100 dní, čiže reálne to vyzerá niekedy v máji - júni 2021.

 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň,

ja som našiel termín 31.05.2021. Môžem sa informovať u kompetentných prečo výstavba tak dlho trvá. Dám Vám vedieť. 

 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od Miriamka2
   Dobrý deň, 
   Rada by som mala: rychlejsi internet - 1000/200 Mb/s.  Avšak router, ktorý aktuálne mám doma má ovela nižšiu rýchlosť (priepustnosť). 
   Má význam teda význam si objednávať takýto internet? Alebo radšej zabezpečiť iný router? 
   Dakujem.
  • Od Tobias234
   Dobry den mam problem s internetom konkretne magio internet vzduchom posledny tyzden internet je strasne pomaly na speedteste mam max 0.5mbps download a upload,videa musim pozerat v najhorsej kvalite aj twitch streamy, skusam stale aj restartovat router ,data nemam precerpane prosim o riesenie.
  • Od Patrik717
   Zdravím chcel by som sa opýtať na optiku v Malinove. Kedy bude zriadena? Priadne ci uz tam je? Jedna sa o cast Tri vody IV. Podľa rozhodnutia (https://www.mostpribratislave.sk/data/advertisement/mostpribratislave/156570/53614_malinovo_vv_rozhodnutie_o_umiestneni_stavby_ins_ftth.pdf) sa maju alebo boli vybudovane aj na parcelach danej lokality. Viete mi dat viac info, pripadne kedy to bude zrealizovane? Vela majitelov tam hlada spolahliveho operatora aj s internetom+televizia. 
  • Od milovas
   Rad by som vedel ci je mozne niekde v menu modenu Sercomm Speedport+ zistit maximalnu rychlost linky. Nemam na mysli aktualnu rychlost spojenia, ale teoreticku maximalnu rychlost linky.
  • Od JFK888
   Prvý mesiac po spustení (zakúpený balík Optik NET Ideál 350/70 Mb/s) som bol maximálne spokojný. Internet išiel na 100%. Žiaľ aktuálne (cca 2 mesiac) sa mi začína internet na PC zasekávať  - opakovane prerušovanie obrazu - načitávanie...  Pri kontrole mi ukazuje prenos - stav: 43,0 Mb/s - 58 Mb/s, pričom Optik NET Ideál  má uvedené 350/70 Mb/s. 
   ČO S TÝM?
   Ďakujem za relevantnú radu, pomoc.
  • Od Filip1758
   Dobrý deň prosím vás mám optiku z mesiac (Dunajská Lužná)ale islo to asi týždeň a po zmene routra od telekomu (lajicky z bieleho na čierny vysokorýchlostny)nastali problémy. Výpadky internetu a nasledne aj magio go vypadne ma problémy sa nahodit potom wifi ide aplikácia uz nie.. mám pocit ze som dostal nieco nove co sa doladuje? Zmena DNS servera z 0.0.0.0 na 8.8.8.8 pomohla na chvíľu... No od 12:00 internet vypadol nahodil sa ale Magio Go aplikácia nejde.