Optika MA

Otázka

 • 0

Zdravím,

na koho sa prosím obrátiť v rámci dostupnosti v Telekome? Podnet v rámci prihlásenia sa do portálu veselo ignoruje zapísané veci.

Jedná sa o ulicu Jesenského v Malackách, kde bola plánovaná optika v roku 2018, následne počas jesene v roku 2019 sa riešili výkopové práce a chráničky s tým, že termínom je 31. 1. 2020. Chráničky boli vyvedené ku každému domu aj na uliciach Sadová, Dubovského a Záhradná, s vyvedením pre ústredňu na križovatke.  Odvtedy sa nič neudialo a dokonca sa aj mapka sa veselo pretransformovala. V rámci riešenia internetu som podával viac podnetov, kde mi bol termín oznámený aj na predajni a aj v rámci telefonických rozhovorov na linke. Posledne aj emailom pred viac ako pol rokom. Telekom teda zaviedol zákazníka pri podpise zmluvy, pretože ak by som vedel o danej skutočnosti pravdu, tak si riešim pripojenie inak.

Viete prosím niekto odpoveď alebo adresu, kde by niekto vedel dať relevantnú informáciu a vyhol som sa sťažnosti na SOI a podnetu na UPREKaPS?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

Dôvody prekladania termínu nie sú bližšie špecifikované, posledná dostupná informácia, ktorú mám od kompetentných je, že termín spustenia by mal byť nad 100 dní, čiže reálne to vyzerá niekedy v máji - júni 2021.

 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň,

ja som našiel termín 31.05.2021. Môžem sa informovať u kompetentných prečo výstavba tak dlho trvá. Dám Vám vedieť. 

 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od dulovicova
   Dobry den, chcela by som vediet pricinu vcerajsieho vypadku fungovania pevnej linky, TV a internetu cez optiku v oblasti Chorvatsky Grob-Cierna voda, Surska ulica a dovod, preco Telekom neupozornil na tuto poruchu zakaznika ihned po vzniku poruchy, nakokko som ju zistila nahodne zostala som odstrihnuta, bez akejkolvek moznosti zisti, co sa deje. 
   Ponuka Telekomu pripojit sa na nejaky nahradny zdroj bola len v pripade, ze zakaznik ma aj mobilneho operatora od tejto spolocnosti. A co ti zakaznici, ktori ho nemaju? Povazujem to za diskriminacne voci takym zakaznikom zo strany spolocnosti Telekom.
  • Od Kristiko
   Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
  • Od peto_6
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
  • Od Partl2
   Dobrý deň,
   Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
   Ďakujem a prajem príjemný deň
    
  • Od kmetko.roman
   Dobrý deň, 
   Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie. 
  • Od grito35156
   Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?