Optika MA

Otázka

 • 0

Zdravím,

na koho sa prosím obrátiť v rámci dostupnosti v Telekome? Podnet v rámci prihlásenia sa do portálu veselo ignoruje zapísané veci.

Jedná sa o ulicu Jesenského v Malackách, kde bola plánovaná optika v roku 2018, následne počas jesene v roku 2019 sa riešili výkopové práce a chráničky s tým, že termínom je 31. 1. 2020. Chráničky boli vyvedené ku každému domu aj na uliciach Sadová, Dubovského a Záhradná, s vyvedením pre ústredňu na križovatke.  Odvtedy sa nič neudialo a dokonca sa aj mapka sa veselo pretransformovala. V rámci riešenia internetu som podával viac podnetov, kde mi bol termín oznámený aj na predajni a aj v rámci telefonických rozhovorov na linke. Posledne aj emailom pred viac ako pol rokom. Telekom teda zaviedol zákazníka pri podpise zmluvy, pretože ak by som vedel o danej skutočnosti pravdu, tak si riešim pripojenie inak.

Viete prosím niekto odpoveď alebo adresu, kde by niekto vedel dať relevantnú informáciu a vyhol som sa sťažnosti na SOI a podnetu na UPREKaPS?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

Dôvody prekladania termínu nie sú bližšie špecifikované, posledná dostupná informácia, ktorú mám od kompetentných je, že termín spustenia by mal byť nad 100 dní, čiže reálne to vyzerá niekedy v máji - júni 2021.

 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň,

ja som našiel termín 31.05.2021. Môžem sa informovať u kompetentných prečo výstavba tak dlho trvá. Dám Vám vedieť. 

 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt


sidebar
 • Podobný obsah

  • Od mbachleda95
   Dobrý deň,
   mám v domácnosti Orange internet zazmluvnený na bývalého majiteľa tejto domácnosti. Tento internet chcem s bývalým majiteľom zrušiť a zazmluvniť sa v Telekome a pridať internet do skupiny Magenta 1. Nechcem mať dlhši výpadok internetu.
   Môžem vás poprosiť o ako by mal prebiehať postup tejto zmeny?
  • Od David galanta
   Dobrý deň
   Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
   https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
  • Od inDe_eD
   Dobry den,
   ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
   Dakujem za odpoved.
  • Od Tommy753
   Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.
    
  • Od gofi94
   Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
  • Od mattyrv
   ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.