Narok na novy mobil

Otázka

 • 0

Dobrý deň, viazanosť paušálu mi končí 12.3.2021. Chcela by som vedieť, kedy budem mať narok na nový mobil, lebo niekde som čítala že 3 mesiace pred koncom viazanosti... V mojom prípade by to bolo 12.12.2020. Je to prosim pravda? 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

 • 0

áno i nie zároveň. 

predlženie zmluvy so zariadením je možné 2 mesiace pred skončením viazanosti. 

po internete je to možné 3 mesiace, s tým ale že automat počita tie tri mesiace, už si nepamätám ako presne. ale 12.12.2020  si ešte v štvrtom mesiaci. 13.12.2020 sú to 3 mesiace ale v tento dátum to tiež ešte kúpiť nepôjde.  po tomto termíne to treba skušať online kedy ťa ten automat k tejto možnosti pustí. 

prípadne 13.1.2021 a neskôr na pobočke

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Predpokladám,  ze to bude nasledovne: online objednávku cez internet môžeš spraviť po 1.januari 2021 a osobne na predajni po 1.februari 2021. Vychádzam z vlastnej skúsenosti kde mi viazanosť končila 7.1.2021 , ale online sa objednávka dala spraviť po 1.11.2020 a osobne na predajni po 1.12.2020.

Pre 100% informáciu stačí zavolať na zákaznícku linku Telekomu 0800 123 456.

Editoval/-a Ivanko

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Zavolaj si na bezplatnú linku 0800 123 456 tam Ti to preveria.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?
  • Od gabriel14
   Dobrý deň včera som mam ponuku na zmenu paušálu,k číslu 0911403600 tak som si to zmenil,, prosím od kedy to bude platné,, a prosim vedeli by ste mi pozrieť či už mám ponuku k paušálu na mobilný telefón?
  • Od Mino9233
   Ahojte budúci týždeň mi konci paušál co mam dva roky a ešte mi nikto nevolal, inokedy to už v lete volali a teraz nič akože ja im neviem volať kvôli tomu že mi končí viazanosť. Lebo pred 2 rokmi mi dali takú super zľavu na mobil  že som bol nesmierne spokojný. 
  • Od gandamwing
   Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
  • Od Rorodede1
   Dobrý deň, chcem sa spýtať mám u vás už dlhé roky paušál HappyXL + magio internet XL , chcel by som sa spýtať ktorý paušál by ste mi doporučili z tých nových aby bol čo naviac podobný k tomuto čo mám, magio internet chcem mať naďalej
  • Od l.lukacovic17
   Dobrý deň, chcel by som sa spýtať od augusta 2020 mám paušál T DATA 25 a ešte mám 9 mesiacov viazanosti ale bez mobilného zariadenia. Koľko by mohla byt ta zmluvná pokuta keby chcem zrušiť viazanosť? Pretože paušál mi nevyhovuje a neni som snim spokojný. Ďakujem za všetky odpovede