Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

No, ja vďaka moderným technológiám, takmer denne som v zahraničí, či už v Rakúsku, alebo v Maďarsku. A to nepotrebujem žiadny COVID test.. Stačí sa v Bratislave poprechádzať popri Dunaji a o chvíľu Vám cinknú 2 SMS-ky napr.: "Vitajte v Rakúsku....!" A v druhej SMS sa dozviem, kde nájdem zastupiteľské úrady napr. vo Viedni...

No paráda. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

My mame o zabavu postarane vzdy ked pustame roboticky vysavac, a nas pes to berie ako hru s inym psom, nahanacka ako vysita 😂😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Išiel som doručiť jednej pani balík a nemohol som nájsť adresu lebo to boli novostavby a pýta sa ma že kde sa nachádzam a navigácia mi ukázala že sa nachádzam v Diamantovej bani niekde v Afrike 🤣🤣🤣 Som jej povedal že to mi nevychádza že som podľa navigačky od nej 13 tisíc kilometrov😅

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som v obchode na nákup a v taške mi zvonil mobil. Nechcelo sa mi ho vyťahovať, tak som telefonoval cez hodinky. Jeden ujček na mňa kukal ako na agenta a skoro narazil do regála.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi sme sa nasmiali, keď si naša 11 mesačná vnučka zobrala dialkový ovládač od markízy a spustila rozťahovanie a ešte aj osvetlenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

moja velka radost bola ked som si nedavno  objednala produkty magio tv a internet od telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

že vyšiel S20 FE s uvádzacou zľavou tak ho mam za 500 €

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívne zážitky mám každý deň, nakoľko sa spájam online so svojimi žiakmi. Zároveň je mi smutno, že nemôžeme byť spolu naživo, ale aj v tomto rýchlom online vyučovaní si vždy nájdem čas trochu s nimi pokecať, veď pre tie deti to je oveľa náročnejšie ako pre mňa. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vtipnych prihod mam niekolko :)

naposledy sme zavolali udrzbara lebo mi nefungoval monitor.. prisiel, zapojil ho do zasuvky a uz “fungoval” :)

dalsia prihoda je z turistiky, kde sme sa riadili aplikaciou, ktora nas viedla strmym kopcom a vsetci sme boli zadychcani.. o par metrov dalej bola lesna cesta, ktora bola sice na dlhsie, ale slo o klasicku prechadzku :)

alebo klasika v praci.. ked si necham odblokovany pocitac a kolegovia mi pridaju niekolko “vtipnych” statusov na socialne siete :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príbeh 1: s priateľom sme boli na výlete vo Vlkolínci. Klasika zapli sme si GPS cez google. Naviedlo nas to do strmého kopca, žiadne značky. V jednom úseku sme ledva vyšli a začalo nas na štrku šmýkať dole do rokliny. Tak sme sa ledva vrátili nas5 na hlavnú cestu. Zavolali sme na číslo uvedene na stránke vlkolinskej dedinky a zlata pani nas ponavigovala úplne inou cestou. Google nas skoro zabil 🤣🤣🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tejto dobre moderná technológia je asi to najlepšie čo máme vieme sa skontaktovať s rodinou, priateľmi vdaka technológií sa vieme aj učiť nájsť si veľa vecí na internete a to aj školáci v tejto dobre ktorý nechodia do školy... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj:) velmi krasny a prijemny zazitok sa mi stal s mapami kedze pracujem ako taxikar, mal som objednavku do Ilavy cize samozrejme som musel pouzivat navigaciu. Neviem aku adresu som tam zadal ale navigacia by ma doviedla sice presne, no ja zamysleny som sa prebral az pri tabulke Zilina :) zakaznik len nechapal ze musi cakat na mna kvoli mojej chybe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Uvolnil som miesto na disku:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri hraní FIFA20 na PS4 som sa tak rozčúlil, že mi na Apple Watch začalo blikať či som v poriadku alebo má vytočiť SOS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne veľmi pomáha môj telefón, sú to recepty na varenie, nahrádza mi knihy ktoré milujem a šetrí mi zrak pretože dnes už jestvujú aj audio knihy. Keďže som už na dôchodku spríjemní mi chvíle oddychu. Teraz keď je problém ísť do kina viem si pozrieť nejeden film. Zároveň si viem aj nakúpiť s donesú mi nákup až do domu. A to je len zlomok ako veľmi technika mi pomáha v mojom živote.

Editoval/-a vpilipova
Chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pribeh c2- priatel teraz kupil nový robotický vysavac, aby nemusel vysavat on. No ja ako ten technicky typ som zase mala pracu navyse 😑. Musela som stiahnut aplikaciu, a 3 dni som sa s nim serinkala,  aby naskenoval celi byt spravne 🙈 po mesiaci mam stale len ja aplikaciu, drahy sa uspesne vyhyba, cize teraz kvazi vysavam ja 🤣🤦‍♀️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj  vtipný zážitok bol na ceste autom s manželom keď uprostred mostu nám navigácia kázala odbočiť do prava 😂 našťastie neradi počúvame tak sme tu 😁 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj synovec je celkom číslo a raz som ho nechal hrať sa na počítači hru na internete, samozrejme po chvíli ho to prestalo baviť a tak robil niečo iné dostal sa do nastavení šetriča a nastavil heslo keď chcete šetrič vypnúť a o5 začať pracovať. Bol to pracovný počítač a chvíľu nám trvalo kým sa nám podarilo jeho špeciálne heslo prelomiť. Našťastie všetko dobre dopadlo a klobúk dole aké sú deti šikovné v dnešnej dobe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka technológii ktorá v dnešnej dobe je nemusím nosiť bibliu  a čítam si bozie slovo kdekoľvek  mohol som si ju stiahnuť  do mobilu a bliliu mam aj doma a internet mam aby som si mohol púšťať chváli a chváliť boha 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Robotickej kosacke sa podarilo spadnut do bazena, ktory je rajonom robotickeho cistica bazenov. Robili sme si srandu, ze kosacke bolo smutno a chcela sa skamarit s Ferom (tak volame toho robotickeho cistica bazena).  :-)

Smutne je, ze to ta roboticka kosacka uz nerozchodila (nerozkosila) :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No keď som písal kamoške, že 'hľadám si nejakú striekačku'. Až po divných otázkach typu 'ty niečo berieš?' mi došlo, že mobil nejako nepochopil, že chcem napísať 'strieľačku' 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka smart telefónu som sa stala sprievodcom po meste... rovnako aj z každej dovolenky posielam príspevky...paradoxne, najviac zobrazení príspevku mala fotografia so športovje aktivity soccer golf od našich západných susedov, za tento príspevok som zároveň dostala pozvánku aj do sídla nemenovanej spoločnosti...

až na to, že ešte treba splniť niekoľko ďalších podmienok :-(

DSC_2695.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes ma prekvapila faktura za T-sluzby pevnej linky, kde som  nasiel polozku "Dobropis za poruchy"  a polozku  " -11,66 Eur"   

Tak ma potesilo, ze okrem odstranenia poruchy Telekom  poslal aj takyto maly Mikulassky  darcek  :-)   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem