Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Vdaka Internet OPTIK XL - je internet rychlejsi ako lokalny server :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka technológiam som po psychickej stranke zvladla komplikovaný porod a komplikácie po kedze boli zakazane nevstevy.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako zvonenie mám u jednej kamošky nastavený hlas kukučky. Mobil som zabudol na schodoch, kde vedľa ležal pes (nie nejaký "svetríkový", ale 50kg Bernský salašnícky....). Mobil "zakukal" a psisko sa tak nalakal, že zhodil Mikuláša, ktorému sa rozbila hlava... Bojí sa akejkoľvek elektroniky -automat. vysávača, plašiča vtákov na záhrade......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

1,5 ročný synátor Nathan nahánal náš  robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, a v okamihu, keď začalo zariadenie mopovať, tak sa neštastne pošmykol s tým, že stihol do robota kopnúť, ktorý sa následne pretočil o 180stupňov. Nahnevaný Nathan vstal a obojnožne sa postavil na vysávač, z ktorého neudržal rovnováhu a zase spadol na dlážku. Po druhom páde asi uznal, že vysávaču sa pri vysávaní/umývaní nemá robiť zle, následne pretočil robota na kolieska a stlačil tlačidlo pokračovať v čistení 😆

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak veselá prihoda samozrejme s detmi ako ináč, stale sa na tom smejeme ked moj 2ročný syn vezme mobil moj alebo manželky a napodobnuje hovor, tie jeho hatle matle by nikto nerozumel ale on presne vie čo hovorí.:

Ájí, btbl btlb, ne ne ne. Čšáu čšáu čšáu :D 

Darmo najväčšia radosť sú deti ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

raz mi bolo povedané že kamaratova smart TV má hlasový vyhladavač .. po 30 min kričani na TV sme obaja zistili že má iný typ TV než planoval kupiť a nemá hlasove vyhladavanie 🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Richlu a spolachlivu pracu od Telekom. Vyborne programy, baliky pre Magio Tv s ktorymi su prijemnejsie oddychove chvile doma, a tak isto vyborne baliky pre Internet. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jediné čo ma teší je to že som síce v karanténe, ale internet šľape, telka tiež tak je o zábavu postarané 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Raz dcéra priniesla notebook a už som tak zmagorena z dotykových mobilov že som ťukala aj po notebooku ktorý nemal dotikový displej. Všetci ma vysmiali 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám "zábavnú" tlačiareň, ktorá je pripojená prostredníctvom  wifi a v poslednej dobe sa rozhodla tlačiť, kedy ona chce. Tlačiareň som si kúpila  napriek tomu, že som už na dôchodku, ale jednoducho neviem bez nej fungovať :-) Nedávno som sľúbila predavačkám v potravinách  výborný recept a tak som zapla PC, nájdem recept , dám tlačiť recept a nič (samozrejme som to skúsila  aspoň 5 x) reštartujem, vypnem, zapnem a nič. No , nevadí asi inokedy a odišla som na nákup. Prídem domov a tam vytlačených 20 strán, ale kedy sa to stalo ? Netuším :-) Scenovanie nedávno trvalo dve hodinky , záhada , ale navadí mám čas som na dôchodku .-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:(Neviem ci je to pozitivny zazitok ale naistaloval som apku najdi moj telefon nastavil zamykaci kod a teraz sa toho nedokazemm zbavit.Vraj mozno az pri kompletnom obnoveni.A vlastne som zistil,ze ma to dost obtazuje,lebo musim neustale zadavat odomykacie heslo,teda nieco podobne ako PIN.A uz vobec ma netesi,ak ma niekto nuti po skonceni mojho oblubeneho pausalu prejst akoze na novy,ale rozhodne drahsi pausal s argumentom,ze vsak tak mam viac volnych dat a ja pritom neminiem ani tie predosle.No celkovo sa teda telekom riadne pokazil a uz pozeram o inom operatorovi

Editoval/-a Venduskosr.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toľko pozerám do mobilu až sa mi pokazil zrak...

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na rodinnej oslave som nechtiac telefónom vypol projektor, ktorý nostalgicky premietal fotky z dedovej mladosti na stenu 🤷🏽‍♂️🙄 tých asi 30  pohľadov plných opovrhnutia už budem mať v hlave navždy 😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa taká klasika ako je inteligentná oprava textu pri písaní aké krásne preklepy sa mi daria a potom to vysvetľovať 😀

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volám datujem tolko že už ani na pivo neostalo, ďakujem Telekom! 😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď diaľkovým ovládačom na TV sa snažím prepnúť diaľkovo CD vo veži. Alebo si dám niečo ohriať do mikrovlnky čakám dokiaľ cinkne a nič. Samozrejme nezapnem ohrev.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skôr vtipný a úsmevný moment. S kolegyňou sme išli na služobku, cez Žilinu až za Ružomberok. Ma nové auto prémiovej nemeckej značky. A navigacia auta sa nás stále snažila poslať na ešte nepostavenú diaľnicu okolo Žiliny. To si hovoríme, že malá chyba sa tam vloudila. Veď už pomaly stojí. Ale keď sa to zopakovalo pred Ružomberkom, na mieste kde ešte ani nezačal výkop, ale v mape v navigacii auta už bola diaľnica aj s mostami a tunelmi pekne postavená, tak si hovoríme že soudruzi z NDR museli niekde urobit chybu. Avšak zhodli sme sa, ze nemeckí inžinieri by to už mali dávno hotové, oni to mysleli dobre a chceli takto podporiť našich stavbárov a dialniciarov :):):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zadovážili sme deťom ďalšie pc aby sa mohli učiť onlie,všetko sme pozapajali a nič monitor hlási no signál,tak sme to skúšali všelijako pripojiť staré pc s druhým monitorom nové pc so starým  monitor,všetko hlásilo  no signál,tak zas všetko opačne a stále  nič...dva týždne sme to prepajali hore dolu,skúšali čo s tým moze byt a potom bum z cists jasna sa to samo spamatalo. Doteraz nevieme co s tym bolo ale odvtedy vsetko fachci ako ma

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mladsia dcera povazuje kazdu obrazovku za dotykovu a swipe-nutim sa snazi posuvat fotky na dedovom storocnom tlacidlovom telefone ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Nie je to konkretne jeden pozitivny zazitok ale vdaka aplikacii mapy.cz a android telefonu a aj mobilnym datam na turistike si viem najst najoptimálnejšiu trasu , strasne vela chodnikov na Liptove je v mape ale nie su to turisticke chodniky. Vela lesnych ciest je zjazdnych na bicykli a nie su to znacene cyklotrasy a takto nemam problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívny zážitok s modernou technológiou som mal dnes pri platení v Tescu. Automaticky už stále platím smart hodinkami a pani predavačka pri pokladni bola prekvapená, že platba prešla úplne bez problémov, skonštatovala, že väčšina ľudí ma s tým nejaký problém. Tak som rád, že ja som pri platbe hodinkami ešte žiadny problém nemal:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám môžem pracovať z domu a to je pre mňa najviac naj👌

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Určite sú to Smart hodinky😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď som chcel babku naučiť ako si prečítať noviny na tablete a som jej povedal. "Babka keď nevieš ako napíš www.google.com a do toho okienka s lupou napíš názov novín aké by si si chcela prečítať." Babka povedala dobre naťukala názov jedného denníka a google jej ho našiel, a potom ďalší a ďalší. Babka nato hovorí " Pozri veď ten google tu má všetky noviny, ktoré čítam ako to že ich má všetky?" :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem