Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Asi co najviac nas zachytilo je internet opticky . Je ovela lepsie stahovat superrychlo. A naviac s mobilom ktory ma wifi ac superrychlo viem stiahnut veci

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, pozitívne zážitky každý deň, zachytené fotoaparátom na mobile, ktorý mám vždy po ruke :). Prajem príjemné predvianočné obdobie všetkým členom Telekom tímu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mňa bol zábavný zážitok s novým vysávačom u brata na návšteve :)

Brácho mi rozprával o jeho novom vysávači pri spoločnom obede a chcel aby sme sa odfotili  a tak mi dal ovládač na odfotenie.Ja som si však ale nevšimla že nastavuje selfie tyč na mobil a bola som v tom že ten nový vysávač má kameru ktorá aj fotí tak som sa do neho pozerala a usmievala aby nás odfotilo 🤣🤭

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...smutno veselá odpoveď na to aký ste dokonalí, aj keď to v podstate nie je pravda a zavádzate vo vašich reklamách a ponukách...máme magio k tomu grátis magio go...v rámci magio go máme aj archív, žiaľ po "x" telefonátoch že nefunguje, mi vždy povedal operátor, že všetko je o.k...nikdy to tak nebolo a nie je...archív mi hlási...tento program nie je zahrnutý...bla bla bla...smutný čierny humor z telekomu na dokonalú ponuku...mágio go...ďakujem, stále nefunguje...je to smiešne, že máme niečo zaplatené, vaši operátori a technici tvrdia že to funguje...avšak skutočnosť je tá, že to vôbec nefunguje...a smutne sa zasmejem a poviem si ...vyhodené peniaze.

IMG_20201129_101029.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mňa úplná topka za posledný rok - robotický vysávač!!! Pre mňa úplne naj, naj, najlepšia vychytavka, pomocník, láska ❤️❤️❤️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mna je najviac pozitivne ze konecne doma chytam 4G internet aj ked ta rychlost lieta hore dolu..biedna stabilita rychlosti

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na taky zážitok ešte stále čakám a to keď bude optika aj u nás 😂😂😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dištančné vyučovanie na základnej škole prináša veľa zážitkov s technológiami. Najmä ak pošlete rodičovi screenshot z hodiny s prihlásenými žiakmi na ktorom chýba jedno meno a to meno  žiaka, ktorý tvrdí rodičovi, že on na hodine pripojený bol. Zrejme sa poučil lebo na ďalšiu hodinu sa už "pripojil" - vypnutá kamera a zvuk, ale hlavne, že v zozname je jeho meno. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

... že pri mojom šťastí všetko funguje ako má ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako všetci študenti tak aj ja mám online vyučovanie. Keby nebolo moderných technológií, tak sa k vzdelávaniu v tejto ťažkej korona dobe keď je všetko zavreté ani nedostaneme, takže toto beriem veľmi pozitívne! :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prekvapuje ma ako malé deti vedia robit s mobilnými telefónmi. Či už sú to volania cez kameru alebo práca s aplikaciami. Hlavna apka na zmenu tváre v podaní 7 ročného chlapca má svoje čaro. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V dnešnej dobe Coronavírusu si človek viac uvedomujem ako je potrebná moderná technológia a tiež sa u nás  viac v tomto období využíva internet,

aby sme si nakúpili, najedli, pracovali, učili, vzdelávali, stretávali, cvičili, čítali a veľa vecí vybavili aj bez fyzickej prítomnosti a porovnať rozdiel pred pandémiou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Svetelný internet od telekomu ma naozaj prekvapil, teraz mu nestiham ja :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dialkova vyucba anglickeho jazyka, spoluziacka sa vrati spat s ospravedlnenim: “Sorry, I was in the chicken.”

😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za mňa momentálne videá zo smartfonov v messengeri, aktuálne hlavne zo záhradných alkopárty :-D

Také Slovenské využitie techniky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Velmi ma potesil moj manzel, ked mi na meniny zaobstaral noveho kamosa - roboticky vysavac. Prestahovali sme sa do noveho domu, tak sa tesime, ze vysavac povysava a ja sa mozem venovat nasim detickam a mame stale cisto 🙂🥰

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moja 75-ročná svokra konečne súhlasila s výmenou svojho starého tlačidlového telefónu za nový smartfón a teraz si ho nevie vynachváliť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U jednej kamošky mám ako zvonenie nastavený hlas kukučky, ako som sa na schodoch vyzúval telefón som položil na zem a zabudol ho tam - vedľa ležal pes ( nie nejaký v svetríku , ale 50kg Bernský salašnícky) tel. zazvonil a on sa tak nalakal, že zhodil Mikuláša , ktorému sa rozbila hlava...Bojí sa akejkoľvek elektroniky, akoby ju cítil, aj keď je v kľude......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ som zameriaval stenu a kalkuloval aká telka by sa mi hodila na stenu, deti (3 a 6 rokov) mi zatiaľ nenápadne schovali telefón. Tento príspevok som chcel pôvodne písať pred dvomi hodinami :) Ešte teraz sa chichocu z ocka čo v panike hľadá mobil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Ked dcera (9) zacala tukat do monitora obrazovky na laptope s poznamkou, ze preco to nejde... aha to nie je dotykovka...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemam zatial ziadny takyto zazitok. Snad len ked som mala mobil vo vacku a omylom som otlackom prsta a pridaval si sam fotky rad radom na insta 😁😁😁 no ked zom to zistila az doma 🤷‍♀️🤦🏻‍♀️ ostuda tie insta ptibehy 

ak medzi nafotenými bola nejaká random "nude" tak to hej to verím :D:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je pozitívne a veľmi príjemné sledovať  SK+CZ programy MAGIO GO mimo SR na služobných cestách a v hoteloch v EU

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Mám asi 15 ročné rádio ktoré išlo doteraz na 100%. Asi 5 dní dozadu mi počas pocuvania začalo zrazu chrčať, nevedela som ho znovu naladiť , tak som si povedala, ze je už asi naozaj staré a vybrala som sa kúpiť si nové. Prišla  som domov, vytiahla nové rádio a išlo čo som sa potešila.  Na 2.deň presne to isté,  aj nové rádio mi začalo pri mojej naladenej stanici chrčať .  To uz nie je normálne veď je nové.  Tak som si požičala od susedy radio a urobilo presne to isté.  Napokon som prišla na to, že to nebude rádiom ale signálom 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moderné technológie mi každý deň prinášajú veselé zážitky, lebo sa vďaka nim spájam s ľuďmi z práce (deti). Naposledy sa napr. vyhovorili, ževraj "na internete nie sú obrázky". 

Takisto kombinácia mobil + otec mi prináša úsmevné momenty. Prišla k rodičom návšteva a mama nebola doma, otec (volá sa Milan) jej teda volal, že kde je. Naraz zistil, že mamin mobil zvonil na linke, pozrel na displej a uvidel, že volá 'Milan'. Milan je meno aj môjho brata a otec si pomyslel, že to brat volá mame a tak položil svoj mobil, zdvihol mamin telefón a začal hovoriť "Milan, mama nie je doma..." Avšak nikto neodpovedal. Otec znova vytočil mamino číslo a zasa zvoní mobil, na displeji "Milan"...tak znova sa situácia zopakovala a potom ešte raz do tretice, ocino už trošku vytočený, že sám sa nevie mame dovolať a ani jeho syn mu v telefóne neodpovedá. Naraz si uvedomil, že mama má otca uloženého ako "Milan", takže on si z jedného mobilu zavolal, v druhom si ten hovor zdvihol a odpovedal na svoj vlastný telefonát. Smiali sme sa na tom asi týždeň. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa po rocnom hladani a pouzivani digi go podarilo objavit magio go v smart tv a odvtedy som spokojný

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem