Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Vďaka novým technológiám môžem vidieť moje vnúčatká, ktoré sú v zahraničí a pre Covit nemôžu prísť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Celkom ma pobavilo, keď som k novej w- fi karte pripojil namiesto štandardne dodaných anténok pripojil pár rokov staré s vyšším ziskom signálu a zrazu sa mi objavilo namiesto pôvodných 5 sietí 19. A celkom ma potešilo, keď mi začalo haprovať scrollovanie na mojich Samsungoch, že stačil jednoduchý obyčajný reštart a všetko opäť funguje. Niekedy je najjednoduchšie riešenie to správne. Len nie vždy býva tým prvým.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa tiež stal pred nedávnom veru veselý zážitok. Neišlo mi niečo na telefóne, 2 krát bol v oprave a stále nešiel, 3 krát išiel znova do autorizovaného servisu vymenili všetko čo sa dalo a stále nič 😂 už sme nevedeli čo to môže byť.😀 Bola som v telekome a zobrala ho do rúk jedna slečna ktorá tam robila niečo mi tam zmenila a telefón funguje na 100%. Tak sme sa smiali, že aspoň je celý telefón ako nový. 😀

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som závislý na technológiách. :ph34r:
Počítač nepotrebujem, mám smartfón
Navigáciu do auta nepotrebujem, mám smartfón.
Hernú konzolu nepotrebujem, mám smartfón.
Dialkový ovládač od telky nepotrebujem, mám smartfón.
Keď mám smartfón nepotrebujem nič, ani televízor.
Ale čo ak smartfón odložíš v tichom móde a nevieš kde?!!O.o:(:S
Od vianoc mám inteligentné hodinky a aj spávam s nimi
Stlačíš Find my phone.
A zrazu počuješ I am here....

:x:x:x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  • Moderná technologia konečne priniesla hranie hier v 4K :D Či na PS5 alebo XboX **piip** X 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prave sa nachadzam v covid karantene.Nakolko som v 1 jednej izbe aby som sa distancoval od rodiny tak so na samotke tak mi hrozne pomaha Magio go apka ;) nakolko tu nemam tv.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma pobavilo, ked mi v jeden den vyzvanal telefon so ziadostou o videohovor prostrednictvom messengera. Ked som zodvihol na druhej strane sa objavil moj skoro 2 rocny krstny syn vyplazujuci jazyk 😃

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teším sa pre velice, pretože pracovníci subfirmy subfirmy firmy Telekom nám po mesiaci chaoticky rozkopanych ulíc pri kladení optického kábla niečo už zahrabala. Ešte viacej sa teším, že po nich po dvoch mesiacoch prídu kopať plynári a zvýtam sa opäť so zahrabanými káblami. Moja radosť a veselosť nemá konca. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S novym pausalom sme otcovi kupili aj TV. Ma hlasove ovladanie no treba to nastavit hlasom. No a tu bol problem. Dalo sa to iba v anglictine a otec po anglicky nevie. Dost sme sa nasmiali ked sme mu pisali ako sa to cita a ako sa snazil hovorit po anglicky. Nakoniec to dal.  Jeho prve 4 vety v anglictine a urcite aj posledne. Takze vymenil nakoniec ovladac.

Editoval/-a xxkiaxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked matka vytiahne zo zástrcky,kde je napojenych viac zariadení furt digitálné hodiny namiesto routera,ked jej vypadne internet!..a potom sa pyta...ty..vytiahla som router,a teraz uz nielen internet nejde,ale ani hodiny!..antitalent

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma potešila aplikácia mapy, ked mi prišiel prehlad za minulý mesiac a takto som si oživil spomienky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevlastním žiadnu modernú technológiu s ktorou by som zažil usmevnú príhodu . Skôr sú tie smutnejšie. 🙃🙃🙃

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim,

Kvoli nano chipu po celosplosnom testovani skoncila nasa meteostanica v sufliku :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na obdobie 30dní ma bude baviť HBO Go, a ďalej ma bude zabávať zmena mailovej adresy, ktorú som používal desať ročia. Pozítívne na tom bude, že SPAMáci sa už nedomailujú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám smart hodinky. Neviem si na ne zvyknúť, lebo ich treba každú chvíľu nabíjať. Minule som cely deň s hodinkami veselo chodil a až podvečer som zistil, že su vybite. Zasa. 😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Počas dištančnej výučby, čo sú žiaci doma, dostal som programovateľného drona na hodiny informatiky, teda okrem microbitov sa môžeme hrať s dronom, teším sa ja a aj moji žiaci nie len do školy, ale aj na krásne hračky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi po 5 rokoch som tento týždeň zistila, že náš televízor, zhodou okolností Philips, má vzadu tlačidlo na vypnutie. 😂 Ja som si myslela, že už došiel,ale môj 13 ročný syn má vyviedol z omylu. 🙈

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pracujem v IT sfére čiže ja mám skôr infarktové stavy každý deň z technológií :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj vnuk keď si myslí že spím, si odomkne telefón otlačkom môjho prsta a potom sa s telefónom hrá. A ja môžem potom kľudne spať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám nám deti v tejto dobe vládneho lockdownu a lockbrainu až toľko neotupjévajú 😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Svetlá v aute VW,  spadol som na zadok (i keď som na ňom sedel) auto mi zablikalo na niečo v diaľke, nič som samozrejme nevidel, zapípalo potom nasvietilo (objekt) stádo jeleňou a laní Ak by som šiel iným auto určite by som si jednu vzal ako pasažiera so sebou. Nečakal som to od VW. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď sme mali nastúpených regiment vojakov a hasičov a sme mali pustiť hymnu z internetu 😀. Samozrejme že nebolo dobré pokrytie, ale našťastie sa spustila včas, ale na ten mrazivý dojem nikdy nezabudnem 😁😆!

Editoval/-a patriky1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejaký ten čas už znova učím dištančne a mávame online hodiny. Pozitívom je teda to, že technika nám aj v tejto náročnej situácii dáva možnosti deti vzdelávať. Vznikajú pri tom, samozrejme, aj vtipné momenty :).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Smart hodinky.. kvôli nim sa viacwj pohybujem lebo ma stale upozornujú

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem