Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Super zážitky zažívam každý deň odkedy som doma s mojimi deťmi a majú vyučovanie online, niekedy počúvať ako komunikujú s učiteľom je zábavné. Ale aj tak sa najviac teším kedy nastúpia do školy 😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Pribrižne tyžden som sa pokušal prepojit všetky svoje telekomunikačne media a pracovne využutie kosačky ktora nakoniec sama sa rozhodla opustit naš travnik a kosila na susedovom všetko aj z kvetmy až nakoniec sa stratila . Radšej sme predali zahradku .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívny nárast rýchlosti pri prechode z VDSL na OPTIKU na mojej adrese.

Negatívne je veľké množstvo bielych miest kde je slabé alebo žiadne pokrytie vysokorýchlostným internetom 100+

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Smart hodinky boli položene na stole , a začali vibrovať-pripomínať , že dlho sedím , potrebujem pohyb . Očividne neboli až také smart :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez víkend som som cestovala podľa GPS v mobile. Pri jednej odbočke sa mi to nezdalo, tak som odbočila podľa svojej intuície. GPS len prerátavala a ja som si urobila cca 5 km okruh xD Naspäť som cestovala už len podľa GPS xD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj pozitívny zážitok s Telekomom je , že som si objednal asus vivobook 14 na mesačné splátky vo vianočnej ponuke, ktorý dorazil  rýchlo a  v poriadku , s ktorým som nadmieru spokojný  a spokojný som aj s mágiom v ňom aj v mobile v cene mesačného poplatku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potrebovali sme s priateľkou kúpiť televízor, keď jedného dňa listujem vianočnú ponuku telekomu, kde natrafím na telku k paušalu, starý mi mal skončiť v januári 2021 tak nebol problém predĺžiť a vziať nové zariadenie  pár klikov dva dni čakania na kuriéra a  wuala  telka bola doma a k tomu za super peniaze. Diki 👍

Editoval/-a Zagyi01

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ranny budik, mame s manzelkou rozne zvonenia a rano zvonil jej a ona ospala buchala do mna, ze budik vstavaj...nahnevany jej vravim to je tvoj ja mam volno 🙈

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri pracovnej ceste v tejto dobe som prostredníctvom mobilu našiel otvorený bufet kde som sa najedol

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kamarát s nami išiel na víkend na chatu, tá sa predĺžila až do utorka, kedy už nemal dovolenku, našťastie mal prácu z domu tak pracoval z auta. Počas konferenčného hovoru sa ho šéf pýta, či ide autom kôli zvukom v pozadí a on duchaprítomne: nie to sused vonku pracuje na stavbe :D To by sa nestalo bez mobilného internetu :)

Editoval/-a Kofola2111

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oceňujem, že vďaka moderným technológiám môžem počúvať hudbu akú chcem kdekoľvek a kedykoľvek.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mna mobil prinasa casto vesele momenty lebo komunimacia s ludmi je to co pise zivot niekedy smutne momenty a niekedy vesele chvile, hlavne v dnesnej dobe ked sa nemozeme velmi stretavat a tak vdaka za tuto moznost vidiet a hovorit s mojim synovcom a jeho rodinou v Thajsku 🥰

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Nie je to konkretne jeden pozitivny zazitok ale vdaka aplikacii mapy.cz a android telefonu a aj mobilnym datam na turistike si viem najst najoptimálnejšiu trasu , strasne vela chodnikov na Liptove je v mape ale nie su to turisticke chodniky. Vela lesnych ciest je zjazdnych na bicykli a nie su to znacene cyklotrasy a takto nemam problem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako učiteľ informatiky som skúsil zapojiť našu základnú školu do grantu o micro:bit-y A VYŠLO TO! Paráda! Teším sa na realizáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mna bude Velmi vtipne a hlavne vesele vyhrat v tejto sutazi aby som mohol zazit nieco vesele na tieto vesele vianoce ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked mi pri ceste do mne neznameho mesta odisla GPS antena a zrazu som nevedel kde som a kadial ist 🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som sledovala ako sa moji najblizsi rozprávajú  s novou telkou a ta im odpovedala.... tukala som si prstom po cele...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívny zážitok je, že môžem komunikovať s rodinou vďaka moderným technológiám aj v tomto čase.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hovoril som s google asistentom s mojom zakladnou anglictinou a bol to boj pre neho aj pre mňa ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa najviac pacilo ak som zacal prepinat cez aplikaciu smart tv a rodicia zacali hucat co je s tym televizorom, ze sa sam prepina 😂😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konečne som si aktivoval paušál, pri ktorom nemusím rozmýšlať kolko dát ešte možem minúť, lebo je NEOBMEDZENÝ!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred pár tyždňami mi moja starká hovorila že sa jej nedalo volať, tak som jej povedal že sa jej nato prídem pozrieť. No keďže som mal ešte prácu, tak som zaňou prišiel až o dva dni neskôr a keď som prišiel, tak som zistil že stihla isť na poštu a tam jej tety poradili kúpiť nový mobil a rovno ktomu aj novú SIMku a nový číslom tak som strávil asi hodinu prehadzovaním jej kontakty na nový mobil a ona potom rovno volala každému koho tam mala aby hneď vedel že má nové číslo. No čo ma prekvapilo ešte viac bol telefonát ktorý som od nej dostal hneď další deň keď nevedela ako isť na iné kontakty ako mňa a môjho otca, nakoniec som zistil že ťukala dokola hore a dole takže sa pohybovala iba medzi nami dvoma :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od marca pracujem z domu, vďaka modernej technológií som neprišla o prácu... To je moja najpozitívnejšia skúsenosť doteraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem