Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak ako to povedať. Vďaka modernej technológii mame stáli kontakt v príbuznymi a blízkimy. Vieme sa spojiť , porozpravať , pomôcť. Máme už aj inteligentné hodinky ktoré sú super na turistiku. Ale hlavne vďaka modernej technolódie možme zdieľať zážitky s blízkymi ktorý sú ďaleko. Ale najpodstatnejšie pre mňa je to že vďaka modernej technológii som našiel skvelú priateľku. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mne robotický vysávač aspoň uľahčí prácu v dome a keď prišiel tam sme ostali aj v šoku že veľká krabica a taky menší vysávač ale sme už kamaráti na začiatku nechcel moc poslúchať 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od polovice októbra učím online z domu. Každý deň je vtipný, plný zábavných výhovoriek, situácií. Dnes ma pobavila veta: "I am sorry, I have technical problems with connection" is the new "I am sorry, I missed the bus". 

Editoval/-a 5aF

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám som sa začal učiť FOREX-u a chystám sa zmeniť celý svoj profesijný život. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa prekvapila funkcia fotoaparáta kde sa dá zapnúť  predná a aj  zadná kamera naraz na displeji, a top prekvapenie  bolo keď som vytvoril na jednej fotke klon mojich detí. Telefón mám Xiaomi Mi 10T PRO 256/8.

Pozdravujem :D

Editoval/-a milipi123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Žijem s babkou, ktorá má 80, takže nie je vôbec technicky zdatná. Často ma volá do izby, že niečo stlačila na TV .... Naposledy ma volala, že jej nejde telka, že to chce nejaké heslo. Prišla som do jej izby a samozrejme, babka mala zapnutý program pre dospelých 18+ :D:D (ako bola som v školu ale tak ) a pýtalo to heslo, heslo som zadala  a babka zdesená, že toto pozerať nechcela :D:D:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď som sa omylom prihlásil dcére na hodinu a pýtal som sa, či každý má urobenú prípravu k Leadershipu. 11 ročné deti sa nenechali zahanbiť a písali do chatu, že áno 😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pobavila ma príhoda, keď si jeden pán kúpil nový notebook, a pri posteli ho mal uložený, a babička si myslela , že je to váha. Babička váži  1300 Euro.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, syn zaspal s mobilom a v noci o 3. hodine, ked sa pretáčal na druhý bok vytočil nehtiac číslo mame, tá nevedela čo sa deje, tak bežala k nemu do izby ... potom sme sa aj zasmiali.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi už budem potrebovať okuliare, lebo od kedy mam viac dát na internete a ešte ste pridali ďalších 15 GB, tak už nevipinam internet, len nabíja... 😎 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívne je ze mi vsetko funguje ako ma a tesim sa na dalsie vymozenosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Našiel svoj vysnívaný dom,ktorý nakoniec aj kúpil😇

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tv Samsung a aplikácia SmartThings sú mojimi vyýchovnými pomôckami😁. Syn nemal čas mi ísť pomôcť s upratovaním lebo pozeral šupa film, aj keď som vravela že si to pozrie neskôr.  Na počudovanie sa mu tv začal sám prepínať, vypínať ..(ja cez diaľkové ovládanie na mobile 😆😂) . Nuž aj tak sa dá 😀🤗

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak malo telefonujem až mi cez Messenger píšu to čo by sme si mohli predebatovať priamo. Ale ma to jednu výhodu, že aj keď ma nezastihnú tak im odpíšem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedno z top pozitívnych prekvapení bolo zdieľanie obrazovky telefónu na obrazovke televízora.

Jedno z top negatívnych prekvapení bolo, že zdieľanie videa na obrazovku TV sekalo a nedalo sa na to pozerať.

Asi mi treba nový televízor B|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívne je, že vďaka moderným technológiám je v súčasnosti možné pracovať aj z domu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitivny zazitok aspon pre mna :D ked som minule z pred domu zapol telku cez telefon a pustil hudbu cez airplay na max (jingle bells) a nikto nechapal v izbe ze co sa deje a preco :D snazili sa vypnut ale zapinal som späť tak sa začali báť :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

U mňa to začalo keď som od vás zobral Irombu mám doma psíka a cez leto je to neskutočná pomoc :-) Ale najviac čo má potešilo je to že nezaostavate a idete do predu nakoľko 3roky som bol pripojený iba cez DSL a teraz tento rok ste začali s optikou na ulici na ktorej bývam a v novembri ste ma zapojili na optiku čiže ste milo prekvapili a som váš verny zákazník :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keďže pracujem v predajni s príslušenstvom, jeden pán si bol u mňa kupovať sklo a trochu sa mi posťažoval, že mu nefunguje moc dobre čítačka odtlačkov prsta a tvár mu telefón kvôli rúšku nerozpozná. Keďže mal ale galaxy note 9 vedel som, že má skener sietnice. Chlapík nechápal o čom hovorím ale keď som mu to nastavil, akoby sa mu zmenil celý svet :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opäť som výhodné predĺžil paušál na moju spokojnosť aj s darčekom a plus zľava takže operátor Telekom umňa pokračuje ďalších 24 mesiacov.....👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma pobaví keď potrebujem internet v mobile a sa mu nechce isť. Alebo keď mi niečo ponúkajú čo u nas nefunguje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

po vyse roku používania inteligentných hodiniek som zistil, že sa dajú požívať nielen ako hodinky a stopky ale si tam plánujem bežecké tréningy s americkým koučom... len teraz neviem či je dobre, že som na to došiel, lebo má dáva dole s tými jeho plánmi a po tréningoch som rád, že žijem :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka aplikácií som zistil že v nedeľu som maximálne neproduktivny. Od pondelka do piatku cez 10000 krokov v sobotu okolo 5000 a v nedeľu 200.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nestalo sa to mne,ale pobavilo ma to.

Na infolinku zavolala 81 rocna pani a zistovala preco jej neide mobilny internet. Vraj jej zobrali jej jedinu zabavu :)

Samozrejme poriesili to a pani ma radost na dochodku dalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem
    • Od nemcok.martin
      Dobry den,
      chcel by som sa informovat kedy bude dostupna optika na Zahradnej ulici, Chorvatsky Grob. Minuly tyzden prebiehali vykopove prace. Ako dlho cely proces prebieha?
      Dakujem
      M
    • Od Mi123456
      Už dva dni sa nemôžem dostať k vyjadreniu k existencii sieti , ktoré bolo vydané pod referenčným číslom 6612102330, pravdepodobne  som to zaplatil 2x, dostávam nezmyselné pokyny a už mám 4 uživatelské hesla..  Potvrdenie súrne potrebujem, prostredníctvom internetovej aplikácie vraj to stiahnem v záložke Vyzdvihnutie vyjadrenia - nieje to tam. Miroslav .
      miroslavsumsky@gmail.com