Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Už nebohým starkým sme v minulosti kúpili nový televízor.Keď sme k nim prišli s televízorom v tenučkej krabici,tak sa pýtali,kde ten televízor máme.Nechceli uveriť,že televízor je len taký tenučký a ešte k tomu sa dá zavesiť na stenu ako obraz.Mysleli si,že z nich robíme bláznov.Po čase starkí zomreli a my sme postupne ich chalupu začali opravovať až sme sa tam nakoniec po odchode do dôchodku tam aj nasťahovali.Televízor ostal zavesený na stene na pôvodnom mieste.Nič zvláštne na tom nie je len akurát sa každé ráno  o 5-tej sám zapne.Manželka sa najprv naľakala,že nebohí starkí si ho zo záhrobia chodia pozerať.Všelijako sme sa ho snažili nastaviť aj deti,ale nepomohlo to a až doteraz sa každé ráno sám zapína.Tak to nakoniec riešime tak,že po vypnutí vyťahujeme elektrický kábel od televízora zo zásuvky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som svojim, uz starsim rodicom povolil zdielanie polohy na svojom telefone. Po case som zistil ze az prilis casto sa zacali zaoberat tym kde som bol a co som asi robil. Zrazu boli velmi dobre informovani o celom mojom dennom programe :D Kedze byvam v inom meste, casto im volam. Zrazu som zacal az prilis casto od nich dostavat upozornenia  ze nejako casto chodim na pivko, ci na vylety :D . Aby som rozptylil ich zbytocne obavy, zdielanie polohy som im radsej zakazal. :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  1. Telefonat od jednej pani. Dobry den nefunguje mi windows. Odpovedem, zavrite vsetky okna (a naozaj som pocul ako zatvara okno a zatahuje zaclonu)
  2. Telefonat od druhej pani. Dobry den nefunguje mi windows. Odpovedam, co vidite na monitore ... vazu s kvetmi. Ale myslim, co tam mate napisane. Philips. Ale myslim co mate napisane na obrazovke ...... AHA nic. Tak zapnite pocitac .... AHA uz to ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Budem mat pozitívny zážitok ak vyhrám TV 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mala som super skusenost s navigaciou vcera. Skusala som novu appku s navigaciou. A povlacilo ma po celej Bratislave kym som dosla na miesto urcenia a este bol piatok podvecer tak som bola stale v zacpe. Ale bola sranda. Davno som nemala obhliadku Bratislavy. 👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

možnosť dištančného vzdelávania sa  u starších det,i pričom politici  so svojímy technológiami nemusia  a idú rokovať  priamo do nemocnice,cez nudzový stav kde vtedy ležal  po veľmi nešťastnej  dopravnej nehode  ich kolega...???:(:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitivny zazitok mam vzdy, ked mozem pri pozerani TV z Magio archivu preskocit reklamu :)   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

smart hodinky ktore si viem nastavit podla seba a upozornia mna na vsetko :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odkedy  otec dostal tablet, kazdy den je o zabavu postarane. Je samouk a sam si vie nastavit jazyk, vypnut wifi, resetovat nastavenia bez toho aby o tom vedel. O tom, ze si tablet priklada k uchu ako mobil aby lepsie pocul, nehovorim. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Koľkokrát spustím internet Telekom Sk, toľkokrát sa mi objaví ksicht nášho premiéra. Ha, ha... :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je záver roka 2020, Telekom spustil esim a ja konečne môžem naplno využívať túto funkcionalitu vo svojom zariadení .....

Aha ...., pardon. Bola to len fikcia.  Tak nič. Asi nesprávna odpoveď. :(

Alebo, že by Telekom do konca roka ešte prekvapil? 

P.S. Pani adminke k dnešným meninám želám plné zdravie a pohodové prežitie Vianočných sviatkov.

Samozrejme to zdravie a sviatky želám aj všetkým členom fóra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred časom som sa rozhodol na zimné túry nosiť so sebou horúci čaj. Začal som sa teda obzerať po vhodnej termoske, a nebol by som to ja, keby som si nekúpil termosku s nejakou nečakanou funkciou aby som mohol pred ľuďmi machrovať "Vidíš, termoska 21. storočia".

Konkrétne ma zaujal teplomer, ktorý nájdete v čínskych obchodoch aj vo veľmi lacných termoskách. Veď to by snáď mala byť samozrejmosť, že termoska obsahuje LCD kde zobrazuje aktuálnu teplotu nápoja vo vnútri!

Raz som si teda pred túrou prichystal horúci čaj a zobral ho so sebou. Po hodine kráčania v lese sme sa chceli napiť a zistili sme, že moja fancy čínska termoska izoluje natoľko mizerne, že čaj bol už po hodine vlažný. Kým ostatným ľuďom vydržal čaj v termoskách horúci aj niekoľko hodín.

Ale hlavne že som si vedel na vrchnáku pozrieť teplotu xD   Nehovoriac o tom, že baterka nie je vymeniteľná, a čierna farba na povrchu termosky sa začala odlupovať už po prvom umytí v umývačke xD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som sa vratil premrznuty z tury a bateria v dialkovom ovladani bezklucoveho ovladania auta povedala dost potesil som sa modernej technologii a mrzol dalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nasa babicka ktora zije sama, viac menej na pustatine, od nas ako vnucat dostala tablet. Pri kazdej navsteve nam zan nanovo dakuje. Objavila totiz caro videohovorov so svojimi sestrami z Moravy a narozdiel od malickeho mobilneho displeja ich aj konecne vidi :) V case karanteny je to obzvlast dobre  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten pocit ked syn schova ovladacku od TV aby som mu ju nevypol a ja mu cez mobil prepnem rozpravky na nemenovany program s hudobnou tematikou pre seniorov:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez víkend som bola u priateľov na chalupe pod Poľanou. Vzala som si so sebou okrem mobilu aj tablet. Keď som sa večer pripojila na ich wifi a spustila tablet, zistila som na úvodnej stránke, že som v Seredi, je jasný deň, vonku je slnečno a horúco - až 30 stupňov Celzia. Pobavená som na to hľadela... a uvedomila si, že na to, aby v mojich rukách moja vlastná technika  poskytovala aktuálne údaje, budem musieť stráviť nejaký čas naštudovaním toho, ako to celé vlastne funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Potesilo ma po dlhsom case pozriet si kvalitny futbal (Anglicku ligu) cez Magio GO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozdravujem všetkých, nové technológie sú úžasné, najmä teraz:(,vnuci môžu komunikovať aj vidieť sliepočky aj psíka,

no úsmevné sú najmä vtedy, keď sa dedko v tom všetkom stratíO.o.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Všetko naj k Vašim - našim narodeninám:-)

Technika ma dokáže vždy aj milo prekvapiť, najnovšie sa zoznamujem so smart hodinkami, tiež k narodeninám:-)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa podarílo ponadávať si, prečo nejde internet doma, nakoniec som zistil, že bol odpojený kábel hneď za routerom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

rada by som sa všetkým úprimne poďakovala za to, že ste v tejto nie ľahkej dobe vyčarili úsmev na tvári nielen mne, ale určite aj ďalším členom fóra. 

Toto sú naši vyžrebovaní výhercovia: 

@genius11111

@danis.miso

@Miro

srdečne gratulujeme :) 

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitivny vplyv technologia pre mna ma taky vyznam, ze som objavil to co ma bavi :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Tak ja konkrétne nemám zážitok ale za to suseda má nezabudnuteľný. Minulý rok pod stromček dostala robotický vysávač a aj šteniatko. Nechali ich na Silvestra oboch doma ,kým oni boli niekde v obchode a keď sa vrátili čakalo ich prekvapenie. Psík urobil veľkú potrebu na prostriedok obývačky a hneď na to sa zapol robotický vysávač 😂 A tak zistila že robotický vysávač utiera aj listy na zemi 😂😂 Bolo treba celý vysávač rozobrať a prevonat komplet dom 🏡 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem
    • Od nemcok.martin
      Dobry den,
      chcel by som sa informovat kedy bude dostupna optika na Zahradnej ulici, Chorvatsky Grob. Minuly tyzden prebiehali vykopove prace. Ako dlho cely proces prebieha?
      Dakujem
      M
    • Od Mi123456
      Už dva dni sa nemôžem dostať k vyjadreniu k existencii sieti , ktoré bolo vydané pod referenčným číslom 6612102330, pravdepodobne  som to zaplatil 2x, dostávam nezmyselné pokyny a už mám 4 uživatelské hesla..  Potvrdenie súrne potrebujem, prostredníctvom internetovej aplikácie vraj to stiahnem v záložke Vyzdvihnutie vyjadrenia - nieje to tam. Miroslav .
      miroslavsumsky@gmail.com