Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Pred zopár rokmi som dostal na vianoce HiFi vežu. S kamošom sme ju samozrejme išli pripraviť, namontovať a vyskúšať. Lenže to sme netušili že nás prekvapí výkonom 660W maximálnou, dostupnou hlasitosťou tak zrazu. Naraz VRESKOOOOT!!! BOOOM!! Srdce v hrdle, v trenkách voľačo... :D Ale nasmiali sme sa a na tento šokový zážitok nikdy nezabudneme :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám môžem byť človekom 21.storočia, storočia elektorniky. Už od roku 2003, pracujem elektronicky u mojich zamestnávateľoch, fungujem cez PIN, veď ako vravia, keď dnes nemáš PIN nie si IN..... tých zážitkov bolo za tých 17 rokov neskutočne veľa, hodnotila by som ich ako príjemné, niektoré pobavili viacej, niektoré menej, nikdy som neriešila mať doma vlastný internet, až teraz na konci tohto roka sme sa rozhodli, že si doma  v obci časť : "Osady" zriadime INTERNET, to Vám napíšem, bola to "brnkačka"  všetko cez chat, no úžasné, z pohodlia stola a stoličky (pracovnej) som si všetko vybavila, tie dievčatá na chate sú úžasné, nemám slov za pár minút a potom jeden telefonát a zmluva na  internet bola na svete a behom 2 dní internetový  signál, teda materiálny proces ... aj doma u nás v rodinnom dome a v plnej rýchlosti. Tak ako prvé sme si skúšali s dcérkou  zatiaľ len cez mobilné aplikácie facebooku  skype a ono to fungovalo, videli sme sa, počuli sme sa a tak nás to potešilo vďaka technológii internetu, ale krásny zážitok bol z toho nesmierny,  v tomto ťažkom čase COVIDU a karantén.... zomrel nám švagor a jeho dcéra bola práve v čase pohrebu v karanténe a dívaj sa svet vďaka týmto moderným technológiám  sme jej cez mobil sprostredkovali  živý prenos z pohrebu jej otca, čiže nášho švagra. V tejto ťažkej chvíli ktorú deti pri strate rodiča prežívajú nedoceniteľná pomoc, patrí skutočne veľká vďaka IT technikom, vynálezcom a všetkým, ktorí majú na týchto technológiách 21 storočia podiel, ešte raz ĎAKUJEM v mene mojej rodiny a známych. Prajem Vám k narodeninám nekonečne veľa pracovných úspechov,  veľa spokojných zákazníkov, porozumenie a samozrejme svetový mier a veľa pokoja lásky zdravia a všetkého čo patrí k šťastnému životu.

large-narodeniny_2_vyd_leporelo.jpg

images.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna prekvapilo, ze na infolinke si automat spravne tipol, ze volam kvoli predlzeniu zmluvy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na pracovnú cestu som si nezobral nabíjačku.... Chvíľu mi trvalo kým so zvykol na život bez mobilu. Ale potom som si užíval ten kľud, bez stresu. Zaspomínal som si na 80 - te roky keď  bol k dispozícii jeden automat v telefónnej búdke pre pol sídliska.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potreboval som zistiř akýsi technický detail, nalogoval som sa na telekom.sk a objavilo sa mi toto:

ked-sa-chces-spytat-v-telekome.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pre mňa bude veselý zážitok keď už nebudem musieť hľadať signál pod orechom ale v kľude a pohodlí krbu  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka moderným technológiám si viac oddýchnem.. čiže som lenivejší :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som na novom telefone objavil moznost "nightscape" a mozem fotit mojho mopsa aj po tme ako spi v smiesnych polohach a nezobudim ho bleskom 🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako dôchodkyňa som teraz viac doma ako so známymi, tak sa hrám na dotykovom telefóne. Neviem či je to humorné, skôr si myslím, že je to vážne lebo vyklikať tie malé krížiky pri reklamách, ktoré otravujú je dosť náročné.:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moj zazitok bol. Ked sa sused nechtiac  pripojil mobilom k mojmu televizoru a ukazoval fotky 😀😀

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od januára 2020 som  prešiel  na  optiku od Telekomu a  mesačný paušál bez  záväzkov  som  vymenil za Áno S. Áno,  tento tento paušál mi zatiaľ  bohato  postačuje na komunikáciu,  ešte  som  doposiaľ  neminul  všetky predplatené  minúty.A to som začínal na predplatenke  EASY v  roku 1999!

A  prečo  optika od Telekomu?  Bol som  asi 13 rokov  na  optike UPC, ale  niekdajšia  spoľahlivosť sa  rokmi  zmenila  na nespoľahlivosť ,aj  v  prenose deklarovanej  rýchlosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď mi volala zúfalá manželka do práce že jej nejde práčka.Takze som jej pozrel chybu cez appku a ono bola spustená detská poistka.😉.Práčka je totiž Smart a dá sa ovládať na diaľku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozityvne je že nás 4 roch dokázal podržať domáci internet ktorý bol plánovaný povodne len na zábavu ale v čase home office a distancneho vzdelávania sa začal využívať naplno . Ako prvý som začal z HO a internet stačil , potom sa pridali dve deti z dvomi Zoom online hodinami z videom a potom ešte manželka na HO a to všetci 4ria zároveň. Vedzte že internet mame 7-8 Mbit a stačilo to a stále to ide. Viac razy som premýšľal nad inými wifi poskytovateľmi ale zostal som verný káblovemu internetu a podľa mna sa vyplatilo, nieje nad stabilne pripojenie bez výpadkov ktoré bez dalších zbytočných križovatiek vedie skratkou na diaľnicu internetu. Ďakujem :) , podržali ste nás. 👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Zdravim!!! Hcem vihrat a mat na svatke darcek)))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda ze sa vám nadá poslať foto 📸 s mobilom zachytáva krásne zábery 🤗 som rada ze máme moderné technológie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

... tak napríklad, vďaka "one drive" si viem pozrieť všetko, čo mám v PC aj na mobile. A nemusím to posielať cez mail. Hodnoty aktualizujem priebežne cez mobil a potom doma v kľude všetko dokončím. 😉 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veselo keď mi známy okomentoval fotku  " s mikrovlnkou si fotil ? " (originál bez filtra Nokia 9 pureview 

FB_IMG_1606994604341.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keďže majú máje pubertálne deti online výučby hnevalo ma že sú na nete 24 hodín denne a z izby vyšli len sa najesť alebo wc a ponocovali....vďaka wifi zasuvke som nastavil časovač a po 22hod už nemajú prístup na net a ani od 15.00do 18.00....bol to lepší pocit ako keď som im za trest vzal nabíjačky od mobilov😁zrazu som ich aj v domácnosti videl a dokonca zistili že vonku aj mrzne.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám v tejto dobe lockdownu a lockbrainu sa dokážeme doma nenudiť a nehádať :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najväčšie pozitívum je pre mňa možnosť pretočiť si program v Tv, takisto sa mi nie vždy chce sledovať reklamy v tv, takže možnosť pretáčania v archíve je na nezaplatenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj pozitívny zážitok je každý deň s mojim Iphone XR, na ktorý sa viem vždy spoľahnúť  a pomôže so všetkým. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mň a  je veľmi pozitívne, že som tohto roku vianočné darčeky nakúpila cez internet a nemusela som do žiadnych obchodov :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem