Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Aj ja prihodím jeden zážitok zo života. Klasika navigácia idete na miesto kde ste neboli v mojom prípade Trenčiansky hrad.. Zadáte súradnice všetko ako má. Po nejakom čase dostali ste sa do vášho cieľa. Spustím okienko a paní z pokladničného okienka na mňa pozerá ups asi som sem nemal prísť autom že.

V ten istý deň som navštívil jedno prekrásne miesto. Vodopád lavička tieň a v rohu nápis Miesto kde  aj deti odložia svoje mobily. Otočím sa a deti ich odkladali a dospelí vyťahovali. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak casto a vela robim na pocitaci, ze som rad za kazdu chvilku ked konecne mozem techniku vypnut a venovat sa rodine. Takze vtip je v tom co najskor techniku vypnut a venovat sa rodine.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj syn keď si myslí že spím, odomkne telefón odtlačkom môjho prsta a potom sa na ňom hrá. A ja môžem potom kľudne spať. Potom sa tvári, že "ja nič, telefón si mal odomknutý" :)))

Editoval/-a Richie_

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Drying - hanger, elektrický vešiak s funkciou sušenia prevzal prácu manželky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Naša mačka má rada modernú technológiu, spáva na robotickom vysávači, alebo na mobilnom telefóne, keď je pohodený na gauči

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vždy sa smejeme, ako dve naše vnučky - dvojičky - hocii teraz mali len rok - priťahujú mobily. Viac ako hračky. A za mobil urobia všetko :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najnovšiu skúsenosť máme s tabletom , ktorý sestra dostala predčasne pod stromček a teraz môže sledovať udalosti z Rakúska čo sa deje na Slovensku. Tak vďaka modernej technológii môžeme byť stále v kontakte .Vieme sa častejšie a viacej porozprávať . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja:Nový telefón, nové zvonenie...

Zvoní telefón.

Ja:Zazerám okolo kedy to ten "pako" zdvihne...

Ten "pako" som bol ja!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vypadol mi signál na internete. Tak som šiel von a stretol som kopec úžasných a hlavne reálnych ľudí. Radšej 5 skutočných kamarátov ako 200 virtuálnych. PS.: všetko najlepšie k 6.tim narodeninám.

Editoval/-a Satan1984

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tejto dobe  ked nie je kde velmi ist tak  dobrý pomocník je moderna technológia.. Rýchly internet, televízne vysielanie ,ktore mi sprijemnuje volne chvile

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zostať bez mobilu je ako zrazu byť bez ruky .... zžila som sa s aplikáciou mapy.cz sú úžasné nájdem skoro každú cyklotrasu a hlavne nestratím sa ...naučila som sa používať mapy :-) a čo najviac aktuálne milujem je využívanie TV v mobile ...pozerám ak môžem a hlavne kdekoľkvek ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vysavanie je teraz s robotickym vysavacom zabava.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, môj PC sa asi zbláznil, začal sa aktualizovať a aktualizovať a prestal mi fungovať. Kamarát mi poradil, aby som mu dala meno. Tak som mu dala meno Arnošt. Aby som ho nežne pohladila a pobozkala a poprosila ho, aby začal fungovať. Ja som to urobila :D No čuduj sa svete, fungoval. Arnošt čakal iba na milé slová. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám (internet, mobilná apka) som si našiel lásku svojho života.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepší zážitok bol ten, keď nám v aute vypadla navigácia, lebo nebol dobrý signál, tak manžel pohotovo nahodil tú, čo mal v mobile a šli sme podľa nej. Až kým signál nenaskočil, a čo sa nestalo potom: Jedna navigácia nás posielala doprava, druhá doľava. Jedna spokojne pokračovala v navigovaní, druhá vykrikovala, aby sme sa čo najskôr otočili. Ak by to bolo len raz, nepoviem nič, ale trvalo to snáď aj 5 minút, počas ktorých sme vôbec nevedeli, koho počúvať. Nakoniec sa však aj tak tie cesty asi stretli a potom už všetci navigátori hlásili to isté. Tak sme jedného vypli. Nechali sme si len tú pani s príjemnejším hlasom :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

10 min. som hladal mobil, ze kde som ho len mohol polozit - a pritom som ho cely cas drzal v ruke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa ras stálo a prihodilo sa my taka nehoda a vybuchol my televízor a s telekomom som spokojný 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V podstate zažívam skoro každý deň niečo humorné s technológiami, ale asi najveselšie je vždy, keď sa snažím mamine robiť technicky support na diaľku:D je to dobrodružstvo hneď od úvodu. Na také tie bežné veci ako "Mami, vypni si hlasitý odposluch, počujem ťa v ozvene!" Na to príde otázka, ako si odblokuje telefón, ona to nevie!" Ja nato: "Však tak ho odblokuješ, ako aj zablokuješ tým istým tlačidlom!"..... Samozrejme, tým to nekončí. Vysvetľovanie pokračuje... Je to boj. Takže asi po 20 minútach sme konečne vypli hlasitý odposluch. To však nebol ten problém. Chcela sa len dopátrať, ako si pozrie zoznam zmeškaných volaní. A to sme už dali "len za príjemných" 10 minúť: D Ale na záver sa vždy na tom pobavíme a zasmejeme ....

UnrealisticGrippingConey.webm

Editoval/-a michal.koreny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Naša dvojročná dcéra používa robotický vysavač na vozenie svojich detských bábik. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som v telekome prakticky od jeho vzniku na Slovensku, to znamená spokojnosť.

No odkedy všetko riadi Google, tak to začína byť nezdravé. Všade sa Vám tlačí.

Ešte aj SMS správy ovláda.

Andrej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Pozitívnych viac. Kedze vsade cestujem s navigáciou 😁 nakupujem cez ineternet atd.  ale aj par veselých ked som sa normalne rozpravala a zrazu sa ozvala siri a zapojila sa do rozhovoru 😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozeranie filmov alebo seriálov je pre mňa vždy pozitívny zážitok :Da že ich pozerám viac než dosť 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som u zákazníka, ktorý išiel odomknúť mobil cez tvárový zámok.
Požiadal ma, aby som sa nepozeral.
Nedalo mi a potešilo ma, že "tvárový zámok" bola parádna grimasa.
Následne sa priznal, že ho na to nahovorili deti, aby mu nikto podobný neukradol údaje.
A po týždni mi jeho kolega povedal, že nie celkom to boli deti.
:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keď technológia fungie ako má a pomáha , či už v domácnosti alebo ako relax tak je to samá radosť a je jedno o čo sa jedná 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem