Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja prepinam s telefónom tv,Mojej polovičke keď pozerá telenovely 😁😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Včera som mala milé prekvapenie, zavolala mi vnučka cez WhatsApp , čo by nebolo nič zvláštne keby nemala len teraz 21.12  rok. 😍 Často mi s ňou volá dcéra a vnučka je nadšená keď drží mobil v rukách a môže ho skúmať. Včera sa to podarilo vnučke samej. Už zopár krát sa jej podarilo poslať rôzne správy na rôzne kontakty. 

Ešte dnes sa na tom dobré bavíme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri telefonickom kontakte s hlasovou službou linky technickej podpory som sa nádejal, že na spojenie s operátorom bude stačiť moje telefónne číslo, rodné číslo, meno, či priezvisko.
Po cca 40 sekundovom poučení od robota menom Olívia, sa však dozvedám, že som v omyle. Na moju identifikáciu je potrebné nadiktovať číslo adresáta, alebo zákazníka, prípadne IČO firmy. Tieto údaje však v hlave nenosím, takže vyriešenie môjho problému sa odkladá ad acta.
Hurá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitivne je ze v tejto dobe mozem vdaka wifi hotspotu na mobile pracovat na homeoffice aj z chaty. vdaka 4G tam mam vysoku rychlost a viem bez obmedzeni pracovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Dobry den, nie som clovek, ktory si potrpi na najnovsie modely telefonov, hlavne, ze sa daju posielat spravy, telefonovat a co to odfotit. Nezaujimam sa o novinky ani o funkcie, ake nove telefony maju, Avsak tento rok som dostala po 4 rokoch na narodeniny novy telefon a uz som mala hlavu v smutku ako teraz prenesiem tie vsetky kontakty, fotky, aplikacie a velmi milo som bola prekvapena ako vsetko sa samo prenieslo. To bola asi pre mna najvacsia radost. A dalsia taka vesela skusenost, ktoru mam s fit naramkom, ktory ked som dostala tiez ako darcek a zoznamovala sa s jeho funkciami, tak som bola milo prekvapena, ked ma upozornil, ze uz dlho sedim, ze by som sa mala trosku rozhybat, tak to ste nevideli ten smiech. Dakujem :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môjmu svokrovi občas na diaľku kontrolujem a opravujem windows. Vždy mu zavolám,aby nič nerobil na počítači a vedel o tom. to bolo aj v tomto prípade, ale sexchat je väčšia zábava a pán na to ihneď zabudol. Vyblaflo na neho komunikačné okienko od jeho online kámošky ktorá už mala vedľa seba pripravené svoje pracovné nástroje:D. Tak som sa zo slušnosti odpojil aby som nezavadzal:x

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môj humorný zažitok je že som telefonovala s manželom a zrazu som popri rozhovore začala horúčkovito hľadať mobil..keď mi po chvíli cvaklo že z neho volám tak som sa začala smiať a môj manžel nechápal keď som mu vysvetlila prečo sa smejem skonštatoval že som prepracovaná 😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívny zážitok? Zablúdil som v lese ale vďaka offline mapám a GPS som sa dokázal lokalizovať a vrátiť sa tak späť na cestu. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V dnesnej dobe hlavne spojenie s rodinou pomocou videohovorov, ktory byvaju na druhom konci statu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tých príhod je viac, ale jedna z nich sa opakuje celkom pravidelne, keďže mám pracovný kalendár nielen v počítači ale aj v mobile, občas sa strhnem zo spánku, že meškám na ranný meeting, ale jedno pozretie jedným očkom na mobil ma uistí, že sa možem otočiť na druhý bok a ešte si pol hodinku pospať :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim. Nedavno sme si kúpili veĺkoplošny TV. Raz večer sa rodinka kochala nad ffilmom v 4K vysielaní a ja som sa hral s mobilom. Prezeral som kratke videa a sem tam sa tam objavilo aj hanbaté video a čo čert nechcel, ani neviem čo som stlačil a môj mobil sa premietol na obrazovku TV. Hanbil som sa ako malý chlapec.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aplikácia na ovládanie práčky- výborná vec. Sedím takto večer pred TV, mobil oznámi, že je doprané. Idem do kúpelne, pozerám- veď ja som nepral O.o potom mi došlo, že to mi oznámilo, že doprala práčka v starom byte, ktorý je teraz v prenájme :D aspoň mám prehľad :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vdaka hodinkám sa počas behu v Trhline nestratím, a dokážem sa vrátiť na start :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bankovú aplikáciu považujem taktiež za modernú technológiu. Kto má účet v 365 banke vie, že banka komunikuje s klientmi familiárnym spôsobom. Posledne menili aplikáciu na supermodernú a mailami oznamovali jej aktualizáciu:

Ta dáá! Predstavujeme digitálnu kartu, nový dizajn a ďalšie vychytávky 🎊  Ho, ho, ho 🎁. Prvý darček tento rok v podobe novej aplikácie je už zabalený a pripravený na odoslanie k Vám.

No smiechu som sa nezdržal keď som zapol aplikáciu. Oznámila mi, že na rootnutých telefónoch nefunguje. Môj nie je rootnutý, tak veselo používam iné účty.

Ta dáá ! Apka 365 bank nefunguje !111.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka modernej technológii internetu a služby Skype, cez videohovor, sa mi podarilo vyriešiť problém u mojej mamy v televíznym príjímačom. Kúpili si novú telku a naladili sme ju na diaľku... Super...:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som sa dozvedel ako jeden z kolegov, ktori skladaju PC, prevrtal zakaznikovu zakladnu dosku srobovackou, ked sa zakecal...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Ja mám možno divný zážitok. V piatok mi prišla sms , že 8.12 bude medzi 11.00 - 12.00 výpadok pevnej site. A ja som rozmýšľala, či to je pevná linka / telefon /, alebo internet. No neviem, ale  pevná linka / telefon / už dlhé roky nemám a internetmi ide.. Dík. Pekný deň a pošlite niečo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Cez aplikáciu som prebral ovládanie na notebooku manželky. 

Po cca 5x keď ma zavolala, že niečo nieje v poriadku s notebookom? A že buď s tým niečo spravím, alebo kúpime nový, som už nevydržal od smiechu. 😂  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na soc.sieťach omylom dávam palec dole na moje vlastné príspevky, ani neviem ako, až kým ma na to neupozornia blízky, že prečo si dehonestujem vlastné príspevky. Alebo napr.kúpila som si moderný digitálny teplomer a nepozrela som si návod, ako sa meria, kde sa meria a vyhodnocuje, z manžela som urobila chorého a liečila som ho dva dni (keďže som ho presvedčila, že nie je v poriadku), potom sme zistili, že vlastne teplotu nemá, že som to zle odmerala a ešte to neboli namerané hodnoty, ale hodnoty uložené v pamäti teplomera, keďže som merala všade: na čele, pod tričkom, v ústach, na psovi - na jeho rôznych častiach a potom keď som išla manžela, tak to nejak tak sa ukázalo a keď som si potom prečítala návod, tak som išla podľa neho (asi o 2 dni) a zistila som, že manžel teplotu nemá a nemal a už meriam správne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak nerátam navigáciu čo ma poviedla pred týždňom po všetkych uličkách  len nie v správnéj dedinke .Išli sme kámoško pre matrace čo mala rezervované. Skoro som prišla o prednú nápravu v tých  uličkách ,všade sama jama.Už po tomto žážitku sa nestažujem na jamy u nás je dedinka kde je to ovela horšie :) .Navigácia dakujem .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moja manželka sa pravidelne rozpráva s robotickým vysávačom, Ten len ticho poslúcha a mňa to vždy veľmi dobre pobaví :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Viac krát sa nám stalo, že hudobnú službu sme si navzájom ovládli na mobile cez PC a opačne. Sme sa čudovali čo je to to prepínanie medzi žánrami? 😀

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem