Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Moderné technológie za podmienky ich umného využívania mi prinášajú denne potešenie , obrázky a videá detičiek neterí a sesterníc, vianočnú atmosféru u našich detí vzdialených od domova stovky km, ale aj počty odkráčaných krokov pri večernej bilancii, či nakúpenie darčekov v pohodlí domova.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

keď mi moja mačka omylom vytočila šéfa,doteraz neviem ako sa jej to podarilo,ale podarilo :D

Editoval/-a mirec1983

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nedavno som musel mojej 80-rocnej mame vysvetlovat, ze "co su to tie internety" :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na vyrocie s mojou riatelkou sme boli v Banskej Stiavnici v Banke Lasky a pocas prehliadky, ako sme boli v Marininej Obyvacske, hrala na klaviri skladba.  

Dostali sme aj malu knizku Basne Marina, ktora nam bola poslana postou a kvoli Covidu prisla s oneskorenim vcera. Moja priatelka prisla domov a nasla tu knizku, ja som si daval vanu a prisla zamnou a zacala si citat, zrovna v tom momente mi z telefonu cez YouTube Music zacalo hrat tu istu klavirnu skaldbu, ktoru sme poculi v dome Mariny. (medzitym sme ju nikde nepoculi)

Pekna nahoda co?(Ci?)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bola som v cudzom meste, netusila som, kde sa nachadzam, tak som zasla na parkovisko, zapla navigaciu, zadala adresu a ta mi "pomohla" ozvalo sa: zamierte na sever ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja sa bavim stale :D na FB v roznych PC poradniach su niektory ludia na zasmiatie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už niekoľko rokov sa plánovalo do našej ulice zaviesť optický internet. Keďže staviame dom a práve sme sa chceli pustiť do terénnych úprav, mal som dilemu, či nepočkať radšej na položenie optických káblov a radšej ešte nejaký čas chodiť po blate a žiť v provizóriu, alebo urobiť dlažby a chodníky a potom si ich nechať rozkopať, keď konečne príde rad na nás. Priznám sa, keď som videl, akú "paseku" pri kladení káblov urobili v susedných uliciach, skôr som sa prikláňal k druhej možnosti aj za cenu, že budem od rodiny počúvať, aké neupravené máme okolie domu. Moju dilemu však znenazdania vyriešil pracovník Telekomu, ktorý ma vyrušil, keď som s fúrikom rozvážal zeminu po pozemku. Ponúkol, že nám zavedú optiku v priebehu 5 pracovných dní. Tá ponuka prišla práve včas. Káble sme položili do zeme, internet frčí a my môžeme dokončiť terénne úpravy. Tešíme sa z toho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Decká sa môžu počas pandémie online vzdelávať. Mne sa to zdá pozitívne a čiastočne aj veselé. Im sa to nezdá ani pozitívne a už vôbec nie veselé!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze mame s manzelom fyzicky a casovo narocnu pracu takmer nikdy nestihame sledovat v tv programy, ktore chceme vidiet a tak vzdy vyuzivame nahravanie programov cez magio box. Tak nam oblubene filmy a programy nikdy neujdu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ranná toaleta, spláchnem záchod, skontrolujem čistotu misy, zohnem sa, že si natiahnem nohavice a vtom „čľus“, mobilmi z vrecka košele vypadne rovno do **piip**.

Pre Boha! Neváham rukou vyberám mobil poutieram do uteráka. Display svieti. Uch! Ale nie dlho! Po chvíli tma! Skúšam reštart! Naskočí biele jabĺčko, ale po chvíli opäť tma! Čo robiť, musím zavolať manželke. Á! Pomôže pevná linka ešte ,že ju mám!. Ale, aké má žena číslo? Použiť starší mobil? Ale SIM karta nepasuje! Internet! Na nete je všetko! Ešteže funguje nový wifi ruter na optike. „Vyguglím“ icloud zistím manželkine číslo a volám 0903.... z pevnej linky. Manželka zodvihne! „kto volá?“ „To som je volám z nášho telefónu mobilmi spadol do záchodu. Čo povedal doktor?“ „Som tehotná“!! „Uf hurá! Konečne dnes prvá dobrá správa!“   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Aplikacii mapy som si nevsimla, že mam nastavené chodzu pešo a tak som 10 minut jazdila po uličkach.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som si zabudla mobil v pracovnej bunde na zahrade, musela som sa tam druhy den vratit. Tak som vdaka mobilu zrylovala dalsi zahon.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne osobne moderné technológie pomohli tak, že konečne za mňa maká robotický vysávač a ja sa môžem venovať iným aktivitám. Vďaka Smart hodinkám vidím koľko denne nachodím krokov, čo som ani netušil, že je to možné. Vďaka mobilu zase môžem všade bezhotovostne platiť a to všetko mi robí malé radosti zo života.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked sa nas 10 mes. syn dostal nahodou k dialk. ovladacu a v okamihu zadal take nastavenia na Magio, ze som este polhodinu hladal a pokusal sa ho dat spat do "normalu" B|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze som IT, tak zabavu mam kazdy den. Kedze GDPR nemozem menovat ziadnu osobu ani situaciu :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snazime sa vychovavat deti, aby neboli zavisle od mobilu, takbletu, ci laptopu, ale prave vdaka tabletu mame so zenou aspon hodinku sami pre seba a je to super 😄😄😄

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi mi pomáhajú ak chcem nájsť zaujímavé miesta na Slovensku. Máme ozaj krásnu krajinu, nie raz som našiel doslova poklady :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám môžeme pracovať z domu  a bavit sa z irobotom po dome vdaka telefonu a najlepsie zaberi na fotoaparate 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Uz som zblbol z mobilu aj internetu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je to najnovší zážitok, ale pred 14 rokmi keď som si dal magio tak somndumal ako dokážem ovladackou roztiahnuť obraz. Nakoniec mi to ukázal môj vtedy trojročný syn 🤔😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcela som televíznu obrazovku a už aj notebook ovládať dotykom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vdaka modernej technologii sa deti mozu ucit bez toho aby chodili do skoly.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V neznámom meste som pomocou aplikácie hľadal menšiu predajňu na námestí. Opýtal som sa okoloidúcej, kade mám ísť  predajňu som mal za chrbtom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Ja prepinam tv s telefónom, keď moja polovicka pozerá telenovely, 😁😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nas roboticky vysavac Mala Gretka a nase deti nie su moc kombatibilne. snazime sa ich co najmenej sparovat aby jeden netlacil druheho :D. casto sa nam to nepodari. takze bud Mala Gretka tlaci deti pred sebou alebo deti Gretku.je to sranda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem
    • Od nemcok.martin
      Dobry den,
      chcel by som sa informovat kedy bude dostupna optika na Zahradnej ulici, Chorvatsky Grob. Minuly tyzden prebiehali vykopove prace. Ako dlho cely proces prebieha?
      Dakujem
      M
    • Od Mi123456
      Už dva dni sa nemôžem dostať k vyjadreniu k existencii sieti , ktoré bolo vydané pod referenčným číslom 6612102330, pravdepodobne  som to zaplatil 2x, dostávam nezmyselné pokyny a už mám 4 uživatelské hesla..  Potvrdenie súrne potrebujem, prostredníctvom internetovej aplikácie vraj to stiahnem v záložke Vyzdvihnutie vyjadrenia - nieje to tam. Miroslav .
      miroslavsumsky@gmail.com