Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Že moderné technológie ? Áno, ale ešte máme čo robiť, aby sme moderné technológie vedeli ovládať a využiť v náš prospech. Pre mňa je priam nepochopiteľné, že v dnešnej dobe akože "moderných techník a technológii" ľudstvo nevie  poradiť s pandémiou " coronavírusu Covid 19. Máme čo robiť, aby sme všetci spojili svoje sily a čím skôr "upratali" alebo si podmanili toto nešťastie, ktoré postihlo celý svet. Poprajme si na konci tohto uplynulého a hektického roka aby sa nám to čím skôr podarilo.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie čo sa doteraz mohlo stať bolo, keď si moja mačička Bella schovala takú malú hračkársku myšku pod posteľ a samozrejme som o tom nevedela. Noo a keď sme pustili robotický vysávač, ktorý po myške najprv len prešiel no nakoniec jej chvost zasekol a ťahal za sebou myšku. Odvtedy ráno nemusím vstávať stačí nastaviť v obývačke vysávač aby sa ráno zapol a mačička ma nebudí aby som sa s ňou šla hrať pretože už má parťáka na hru :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Raz mi volala sestra, zdvihol som a počul som len nejaké nesúvislé žblnkanie a šuštanie. Tak som to zložil a zavolal som švagrovi. Zistili sme, že môj synovec ma vytočil počas toho ako sestre umýval, telefón v záchode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moderne technologie ponukaju vela zazitkov ale mne sa stalo ze som omylom zapol konferenčny hovor a tretia strana  (ako ja) som si vypočul "všekto". Ale nie nebojte sa nič zlé, len som sa dozvedel čo pride za prekvapenie na vianoce a aky darček dostanem. Tak budem musiet pri vianočnom stromčeku hrat prekvapeného. Dufam ze to dám.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Náš 7 ročný nezbednik Huginko povedal babke, keď jej zamrzol mobil. Babka, ved si ho reštartuj...Babka len pozerala a nevedela pochopiť,  čo to znamená. Malý chytil mobil reštartoval a ako sám povedal: A je po probléme 🙂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Svokrovci si kúpili nový televízor. Zavolali moju dcéru, aby im pomohla s ovládaním. a tu je jej komentár:

ako vieme najjednoduchšie sa učí pokus - omyl:), ale dedko je z toho veľmi nervózny, tak skúša babka. Zoznamuje sa s diaľkovým a snaží sa prepínať.  Ako bojuje s ovládačom potajme poza dedkov chrbát ... Pozorujem ju ako to stále stláča a šepkám jej babka diaľkové máš naopak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pravidelne sa hram vo svojom volnom case s hospitalizovanymi detmi v nemocnici, snazim sa im ukazat moderne technologie, kedze su coraz viac v tomto svete dolezite. Ze sa to da aj hravou formou, je to zabava  a zaroven sa moze dieta pri tom vela naucit.  Kazda jedna hodina tam je pre mna velkym pozitivnym zazitkom a podla usmevov a nadsenia verim, ze je to tak aj u deti (a rodicov).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po výmene mobilu som nevedel vypnúť budík , pohľad manželky stál zato😅.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do nového bytu nový internet a tv, super keď sa to konečne zrealizovalo, tešila som sa, že môžem pozerať moje kriminálne seriály a manžel dokumentárne o autách, paráda. Všetko sa ovládalo diaľkovým ovládačom, teda človek ani z kresla nemusel vsať. Toto sa asi zjavne nepozdávalo nášmu psovi, takéto vysedávanie pred telkou a počítačom, pretože sa nám pomstil. Hneď na druhý deň sme nemali čím ovládať magiobox. Tak dokonale rozhryzený diaľkový ovládač sme ešte nevideli. No čo, tak rýchlo na pobočku vymeniť. Pán sa veľmi smial, že toto ešte nevidel, že to si nechajú na ukážku. Vymenil bez problémov a náš pes sa už ďalšieho ovládača nedotkol, ale zato sa vie pekne postaviť pred telku a vtedy neprepneme nič a robí to často.    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, páči sa mi aplikácia vždy som našiel odpovede na moje otázky aj na tie ktoré ma ani nenapadli :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

Vtipný zážitok bol s navigovanim cez Google. Mala som čerstvo odfarbenu hlavu (bežne nosím už roky čiernu) a potrebovala som sa dostať autom na ulicu v Bratislave, ktorú som nepoznala. Dát od telekomu mám plno, tak hurá na navigovanie. Všetko bolo super až do chvíle, keď teta v mobile zahlásila: odbočte doľava. 🤔 Vedela som, že je niekde zrada a moje čiernovlasé ja kričalo: niečo tu smrdiii, ale Nová blondínka vo mne vyhrala, ja som odbocila a všetko ostalo nemo pozerať na blbku v križovatke, stojacu v protismere😂😂😂 Salva smiechu, šťastie že mali dotknute strany červenú a nikde nestáli policajti. Odvtedy som zasa čierna a s tetou navigaciou sa hádam o Tom kam ma to posiela, keď tam je zákaz alebo tak nie je cesta (to už mi urobila tiež. Chcela ísť cez trávu) 😂😂

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moja mama sa naučila používat appky  tak sa mi teraz podstatne častejšie ozyva 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vždy ma úprimne pobaví telefonát typu "Máme pre vás SUPER ponuku.... nekonečné volania, nekonešné SMS.... ".... Iba za 15€, 10€ mesačne.

Operátorka nevychádza z údivu, ak sa spýtam, či majú aj niečo za 2€????  "Také neexistuje!" - Existuje, vravím.... Ak dobijem kartu s dobíjaním kreditu,

vydrží mi 3 mesiace, aj dlhšie.... Dovolám sa všade a tak ako potrebujem, ale namiesto dlhých hovorov sa radšej porozprávam osobne alebo cez  Skype/Messenger

aj s obrazom...

Chápem, že vo svete "nekonečných" volaní sa operátorky veľmi čudujú, že sa nájdu  "telefonisti", ktorí nemajú mobil prirastený k uchu....

Ale INTERNET od telekomu využívam naplno, je super a som spokojný!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už dva mesiace miesto mňa vysáva náš robotický vysávač.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, pomocou modernej techniky, resp. elektroniky som prisiel nato co ma bavi a to je tvorba elektronickej hudby. Je to neopisatelne. :)

AdamF.mp3

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od kedy som kúpil do domu smart kamery, môžem sledovať čo sa doma deje napríklad aj z práce a tak viem vopred čo ma doma čaká. A najlepší zážitok mám keď som cez túto kameru, doslova vystrašil starú mamu, ktorej som sa cez kameru ozval a ona nevedela odkiaľ ide môj hlas. :DxD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac ma potešilo, keď som sa mohla porozprávať prostredníctvom videohovoru s priateľmi, ktorí žijú v Čechách. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prostredníctvom aplikácie "Calls Blacklist" sa mi úspešne podarilo zablokovať každodňové podvodnícke prezvánanie zo zahraničia, s ktorým mi konkurenčný operátor nevedel pomôcť, nakoľko prezvánanie bolo vykonané vždy z iného čísla (no rovnaký štát). Po aktivácii blokovania (na určenú predvoľbu) v mob. telefóne sa tento problém eliminoval do dvoch dní a v súčasnosti nedochádza k uvedeným volaniam na súkromné číslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som verný Telekomu viac desaťročie ,vždy mi splnili moje reklamácie a upravili cenu akú som si predstavoval. Aj záhadne SMS z 3 zóny spoplatnené som mal vratene peniaze ,, takže spokojný ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka mobilu a home officeu som mohla byť prítomná na porade, kým som išla mamu vyzdvihnúť z obchodu maminu. Akurát som mala otázky od kolegov, či som v raketopláne. Mamina s nákupom vyzdvihnutá, na porade prítomná a dieťa doma na dištančnom vzdelávaní, varenie obeda. My ženy sa proste musíme naraz sústrediť na viac vecí naraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kupil som manzelke smart vysavac, a teraz sa moze viac casu venovat mne :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mna technika potesila tak ze sa mozem stretavat s ludmi aj bez toho aby sme sa nejak fyzicky stretli. Vdaka tejto technike sa mozem zabavat s priatelmi za co som velmi stastný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem