Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 0

Mám smart home a pánko si robí čo chce. Neslúži on nám ale my jemu. Zapína a vypína svetlá kedy chce. Prišiel som z práce a dom svietil, no otvoril som dvere a všetko zhaslo. Tiež počas noci sa občas svetlo zažne alebo zhasne samo. Technici už nevedia čo robiť, všetko je OK, jednoducho samostatná inteligencia.... :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Občas s kamošmi sledujeme filmy po večeroch. No mňa neskutočne vytáča keď neustále ťukajú do telefónu namiesto toho aby sledovali dej (lebo odpísať frajerke a ďalším kamošom predsa musia!!!) Tak som sa naštval a išiel som vedľa vypnúť WIFI sieť.. Bol pokoj 10 minút potom sa prepli na dáta :( .... :D Asi len toľko.. Proste so mnou vybabrali. Ja dáta nepoužívam tak som na to vôbec nemyslel :) Nabudúce už budú odovzdávať mobily pri vchode :)

Pekné sviatky Vám všetkým želám :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte! No najlepsie bolo ked som isiel pre suciatku na auto na stredne Slovensko a v jednej dedine ktora je v udoli som nemal vobec signal. Musel som sa vratit asi 1 km od dediny na kopec aby som sa dovolal danemu cloveku ktory ma cakal na druhom konci dediny takisto na kopci a vysvetlit cestu k nemu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nás pri hľadaní nového PC úplne dostalo zistenie, že BIOS sa dá aktualizovať na doske aj bez procesora. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1,5-rocny syn sa nepozorovane dostal k mojmu mobilu a kupil kolobezku na Amazone.
Zistil som to az ked prisla.
Co uz, nechali sme ju na neskor ked si ju teda vybral...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

650x220v2.png

Ja osobne som zažil zábavu s tabletom ktorý máme od telekomu dal som si aplikáciu voice changer a menil som si pri videohovore s hlasom, mám staršiu sestru býva v Anglicku a nevedela čo to mám z hlasom a ja som jej povedal že taký hlas už budem mať navždy. A ona bola z toho celá rozladená potom som ju upokojil aj som jej to vysvetlil a potom sme sa na tom bavili spolu a smiali. Alebo raz som si tam nastavil zvuk zvierat a robil som sa že mám psíka čo by mama nikdy nedovolila a ona že kde ukáž a ja že no on teraz behá a potom som ju ešte chvíľu naťahoval a kedže to bolo na 1 apríl deň bláznov tak vravím hahaha prvý apríl ale si sa nechala nachytať a vysvetľoval som jej to ja aj moja rodina sa radi smejeme aj zabávame. Technologie a internet prinášajú človeku aj zábavu a potešenie a smiech. To je na tom to najlepšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kúpili sme nový ruter, ale nevieme ho nainštalovať aby fungoval.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem vďaka nim sledovať ako a či sa môj syn vzdeláva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento rok som prvý krát zdedil telefón po synovi a nie on po mne... Bohužiaľ karta sa obrátila 🥴

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V našej mikrovlnke sa začal advent :D, po spusteni v nej vzblkol plameň. Berieme to s humorom, pod stromčekom sa zrodi nová 👌🤭

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vliekol som sa 90km/h po dialnici, lebo navigacia este nemala nove mapy a ukazovala rychlost zo starej cesty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte.

Tak ja som napríklad nevedel, že ak je Smart Tv a mobil na jednej Wifi, dajú sa cez appku pozerať videjká z mobilu na TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vzdy ked je u mna dcera a predvadza sa pred kinectom. Ja si uzivam jej tanecne kreacie :o)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka ...magente telekom... môžem mať dlhé video-hovory so svojou vnučkou Naďkou (11)  a vnúčikom Matejom (8). Môžem tiež vidieť videá mojej trojtýždňovej vnučky Dominiky, ktoré mi posiela môj syn. V dnešnej ťažkej korona dobe je to nádherné, lebo mám 72 rokov, som vdova a tak je to jediné  spojenie so svetom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

• a viac ako 1800 tém. 

Poďme teda súťažiť!

650x220v2.png

Výborný televízor UK smart ale ovládanie hlasitosti som sa naučil až po troch dňoch! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem, čím to je , ale pri pozeraní futbalových zápasov  na TV Huste, teda cez internet, príchodom syna sa obraz alebo sekne , alebo sa nedá na stanicu dlhšie pripojiť. To je teda potom radosti!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Priateľka musi byť vždy lepšia ako aktualizovana navigačka :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Navigácia v mobile ma tak domútila pri behu, že som odbehol 2x toľko, koľko som chcel Na druhý deň sa to samozrejme prejavilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

veľmi veselé zážitky sú, keď mi ročný syn donesie diaľkové ovládanie od mikrosystému a chce aby som mu pustil jeho obľúbené detské pesničky. Vidieť tú šťastnú tváričku po prvých tónoch je naozaj veľmi"pozitívne" :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj. No to bola vec. Xiaomi vysavac. Podarena super vec. Zacali sme vysavat prvy krat.  Xiaomi sa nabil v tom svojom docku. Setrime elektrikou tak samozrejme sme to vytiahli zo zastrcky, vsak vysavat moze aj bez toho. Masinka sa zapla. urobila co treba. Podotykam ze za tu cenu celkom slusne a kvalitne. Mame ho doteraz. A zrazu ked uz dokoncila svoje kolecko tak len tak chodi a chodi a presuva sa sem a tam. Divame sa na to ze o co ide. Presla na jednu stranu na druhu a stale len akoby nieco hladal. Volam kamarata ze ta vec je nejaka cudna bo asi nevie co chce. Ten mal podobny vysavac a viac skusenosti. On ze ci ten dock mam tak aby sa tam masinka vedela dostat. Ja ze ano. A mas ho aj zapnuty v elektrike ? Ja ze nie naco. Smiech. ... Vraj on nevie kde ma domov ked to nie je pripojene. No smiech a sranda na nasej strane. No poviem Vam paradny zazitok to bol. Tak sme dock zapojili. Masinka este chvilu chodila hore dole, zrazu chytila smer a pekne zasla do domceka otocila sa a zacalo nabijanie. No to bol ten prvy zazitok co si dodnes pamatame vsetci. No to tak ked Slovak setri.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nase dieta zijuce v zahranici zalozila specialny "rodinny" ucet na socialnej sieti. Mozme naraz vsetci zdielat spolocne veci co sa nam prihodia a hned vie o vsetkom kazdy. Je to super prave vtedy, ked nemozme byt spolu fyzicky, tak aspon takto virtualne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívny zažitok bol keď miesto DSL 3Mbs linky mi  konečne zapojili optiku do domu 600/60Mbs:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozitívna bola rýchla výmena pokazeného routra doma a uzatvorenie nových zmlúv v práci

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa potešilo zavedenie optiky do našej dediny( Košeca) konečne po pár rokoch na dedine sa opäť vrátim k starým rýchlostiam z mesta a nebudem musieť pozerať či vonku fučí alebo prší, keďže ten internet a Tvide tak pomaly :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?
    • Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem