Telekom fórum oslavuje 6. narodeniny a vy súťažíte o super ceny!

Otázka

• 5

Ahojte, 

Telekom fórum oslavuje svoje šieste narodeniny 😊 Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste súčasťou nášho fóra. ❤️Či už keď potrebujete radu alebo si nájdete čas poradiť ostatným.

Čo sa stalo na fóre za posledný rok? 

• Takmer 2 000 000 návštevníkov hľadalo odpovede na svoje otázky práve tu na fóre,
  • Ani sme sa nenazdali a už je vás v našej komunite viac ako 90-tisíc,
  • pribudlo takmer 8000 príspevkov,
  • a viac ako 1800 tém. 

Úprimne ďakujeme za každú návštevu, registráciu, tému či príspevok. Vy ste tvorcovia tohto fóra.

Už tradične sme pre vás pri príležitosti narodenín fóra pripravili narodeninovú súťaž. Tento rok sa súťažiť ozaj oplatí, pretože máme pre vás nachystané rovno 3 výhry!

Hlavnou cenou je televízor Philips 50PUS8505. Okrem neho dvaja ďalší z vás môžu získať Základnú sadu microbit. Microbity zároveň nájdete aj v našej ponuke na webe.

Poďme teda súťažiť!

Napíšte nám do komentára odpoveď na súťažnú otázku a ste v hre. 

Aký pozitívny alebo veselý zážitok ste v poslednej dobe zažili v súvislosti s modernou technológiou?  

Tešíme sa na vaše veselé zážitky. Veď predsa, úsmev a smiech teraz oceníme viac ako inokedy!  

Súťažiť môžete od dnes 7.12. do 14.12.2020.

650x220v2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

478 odpovedí na túto otázku

• 1

Nie je to konkretne jeden pozitivny zazitok ale vdaka aplikacii mapy.cz a android telefonu a aj mobilnym datam na turistike si viem najst najoptimálnejšiu trasu , strasne vela chodnikov na Liptove je v mape ale nie su to turisticke chodniky. Vela lesnych ciest je zjazdnych na bicykli a nie su to znacene cyklotrasy a takto nemam problem.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Roboticky vysavac mal zapraseny senzor a tak isiel vzdy opacne ako mal...

S kolegom na hubach sme zasli dooost hlbsie do lesa.Ako sme tam tak stali,tak sme sa chceli dost cim skor von,tak sme isli podla jeho mobilu a gps...lenze sme chodili do kruhu.Tak sme vytiahli moj mobil.A zas sme chodili do kruhu.Ale opacne ;)

Nakoniec sme dali telefony vedla seba a kazdy ukazoval sever na opacnu stranu ako ten druhy 😂

Takze nakoniec sme to dali po starom-mach,slnko...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Navigovať som chôdzu v cudzom meste. Ukázala mi, že idem opačne. Otáčal  som mobilom, až kým mi nedoplo, že sa musím otočiť ja. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte.. keď je čas karantény, dobrý pomocník je moderna technológia.. Rýchly internet, televízne vysielanie cez internet s archívom a požičovňou.. super!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ako vozíčkar som mal možnosť si tento rok vyskúšať elektrický invalidný vozík, ktorý sa dá ovládať aj cez aplikáciu v mobile :o jeneuveriteľné čo sa každým rokom vyvíja :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Boli sme v septembri na výlete a kamarátom povedal že sa ideme pozrieť  na Ostrí Grúň po pamiatkach 2.svetovej vojny ako sme išli tak sme zbadali tento pamätník vravel som mu aby zastavili že sa mi to páči a že si ho odfotografujrm svojim mobilom Samsungom A51 a tak sa aj stalo.

20200912_190137.jpg

Editoval/-a Dusan11

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Napriek môjmu (doslova) odporu voči všetkým aplikáciám sledujúcim zdravie musím priznať, že smart hodinky, ktoré na mňa vždy po dhlšom čase sedenia za PC vybehnú so zábavnou ponukou pohybu (krútenie bokmi, ponaťahovanie sa a pod.), ma vtipnou grafikou tak dostanú, že sa fakt aspoň na chvíľu ponaťahujem. A čo je dôležité - na kostiach je to cítiť pozitívne!!!

:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toľko čumím do mobilu až sa mi pokazil zrak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked nam minuly tyzden pri montovani optiky susedovi, odstrihli nas kabel od metaliky :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre mňa bolo vtipné zoznámenie môjho kocúra Avocata s robotickým vysávačom - NaoMi :D . Avocato vždy tak s údivom na ňu pozerá, skúma, vyhodnocuje. NaoMi mu zatiaľ nič nežerie z misky tak som myslel že budú spolu vychádzať ale už ju stihol pohrýzť keď spala zaparkovaná v doku. A keď ani to nepomohlo, obsadil jej aspoň krabicu v ktorej prišla :)

IMG_20201206_134446~2.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akurat nam pred 2 tyzdnami odisiel magio box a manzelka skoro zinfarktovala,ako bude teraz pozerat turecke serialy,nic som jej nepovedal,objednal technika,vecer ked nevedela co bude robit,som ju milo prekvapil a do tv samsungu som jej stiahol magio go ,obaja sme boli spokojni,ona pozerala tie svoje....,a ja futbal na tablete,p.s technik prisiel hned v pondelok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najnovšiu skúsenosť mam so smart hodinkami, ktoré som dostala k sviatku. Až teraz som zistila koľko kilometrov nabehám v práci.... a ja že prečo chodím tak unavená domov:D9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toľko čumím do mobilu až sa mi pokazil zrak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najviac srandy je s android auto a s jej všemožné jazykove mutácie 😀 aspon uz viem ako sa slovenske nazvy vyslovuju s nemeckym abo anglickym dialektom 😀

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď mi jedna z Vašich koleginiek zavolala, že ten Xiaomi mobil s vysavačom už nie je a mám čakať 1-2 týždne na naskladnenie, ale už bez vysávača. Nasledujúci víkend bol smutny a rozhorčený, ale hneď v pondelok kurier vytiahol obrovskú krabicu v ktorej asi len mobil nie je... Toľko radostí s manželkou na balkóne, že sme mali vianoce o mesiac skôr. Teraz si vysavačik beha po byte.. len zajačikovi sa nejak ešte nepáči, snad si na seba zvyknú :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Náš najmenší prírastok do rodiny - šteniatko - sa učilo hygienickým návykom a zanechalo po sebe kôpku, ktorú som si však nevšimol a ako zvyčajne som pustil robotický vysávač. Také abstraktné  dielo by som neprial ani najhoršiemu nepriateľovi a musím povedať, že ho bolo možné nanešťastie vnímať nejedným zmyslom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa moderné technológie prekvapujú každý deň, náš robotický vysávač neslúži len na vysávanie, ale veľmi rad sa ňom vozí aj náš Buffy (šteniatko), ktorý dokáže take funkcie na ňom zapnúť, že ho dávame dokopy aj par dní potom 😂😂🐕🐕

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

My sme robotický vysávač nazvali EVA, podľa partnerky robota z filmu WALL-E . Meno vysávaču dala dcéra a vždy na EVE vozíme nejakého plyšáčika :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kúpil som nový kávovar. Chcel som priateľke spraviť chutnú kávu (a tak trocha sa predviesť). Priateľka si vždy dáva tak polku lyžičky cukru, tak som jej chcel spraviť po chuti, ale omylom som dal polku lyžičku soli 😂 pohľad na nezaplatenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najmladsia skoro 3-rocna dcera mne aj manzelovi kradne mobil a potajomky si robi selfie ci nataca videa 😁 naposledy to bolo vcera na Mikulasa a podla cokoladovych ust sme vedeli najst hned vinnika, ktory vyjedol polovicku cokoladoveho adventneho kalendara vopred 😁🤦‍♀️👌

F5EB3846-B3A0-472A-B53D-BC46C2901A48.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka moderným technológiám môžeme pracovať z domu :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Roomba 965 pekne vysáva, ale po krásnych dvoch rokoch zhodila susiak na bielizeň a povlacila ju po celom dome... 😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemam zatial ziadny takyto zazitok. Snad len ked som mala mobil vo vacku a omylom som otlackom prsta a pridaval si sam fotky rad radom na insta 😁😁😁 no ked zom to zistila az doma 🤷‍♀️🤦🏻‍♀️ ostuda tie insta ptibehy 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem
    • Od nemcok.martin
      Dobry den,
      chcel by som sa informovat kedy bude dostupna optika na Zahradnej ulici, Chorvatsky Grob. Minuly tyzden prebiehali vykopove prace. Ako dlho cely proces prebieha?
      Dakujem
      M
    • Od Mi123456
      Už dva dni sa nemôžem dostať k vyjadreniu k existencii sieti , ktoré bolo vydané pod referenčným číslom 6612102330, pravdepodobne  som to zaplatil 2x, dostávam nezmyselné pokyny a už mám 4 uživatelské hesla..  Potvrdenie súrne potrebujem, prostredníctvom internetovej aplikácie vraj to stiahnem v záložke Vyzdvihnutie vyjadrenia - nieje to tam. Miroslav .
      miroslavsumsky@gmail.com