Prechod z Pecky na Predplatenku

Otázka

• 0

Akým  spôsobom prejdem z Easy Pecka na Preplatenku? V ponuke píšu, že pár klikmi, ale v aplikácii to nevidím. Existuje aj možnosť cez sms?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

SMS v tvare Predplatenka na 12330 takto by to malo fungovať.

Mne aj v appke to išlo, dostala som upozornenie - správu a tam dole pod textom som mala možnosť Zmeniť na Predplatenku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, vtedy som ju zavrhla, lebo sa na čísle nevyužívali dáta. A už sa mi nezobrazuje.

Editoval/-a eurus.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V aplikácii si to môžeš zmeniť ...klik na notifikácie ( zvonček )

Screenshot_20201204-195713.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od LegionSvK
      Dobrý deň, rád by som sa spýtal objednal som si v piatok 9.7 paušál (T Ideál 32 tak aby mi ostalo číslo ) dnes mi doviezol kuriér balík prevzal som si ho celý šťastný že budem mať konečne dáta. Otvorím,rozbalím dám simku do mobilu a zapnem.. potom som niečo aktivoval tým že som zavolal na číslo.. zistil som že mám simku predplatenku a tú som ani nechcel.. Rád by som používal T ideál 32 a nie nejakú predplatenku..rád by som sa spýtal či sa niekto s tým už stretol a vedel by mi poradiť.
      Ďakujem pekne za každú radu.
    • Od Marian Relovsky
      Neuvažuje Telekom náhodou na predplatenke predĺžiť platnosť bonusoveho kreditu na 365 dní bolo bi to super pretože 30 dni je malo keď zákazník dostane 50 alebo 100 percent kreditu naviac tak ho nemá šancu za mesiac prevolat bolo bi super urobiť tento krok pre zakaznikov
    • Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od juhanusova
      Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem