Výpadky wifi-zte speedport entry 2i

Otázka

• 0

Ahojte.

Mame router Zte Speedport entry 2i.Uz druhy kus.A obidva maju rovnaky problem.Samovolne sa sa odpoji wifi a nejde pripojit.V routry je wifi pustena,svieti dioda,ale zariadenie na nu nepripojim ani jedno.Musim restartnut router a ide to.Ale casom to urobi opat.Robi to uz druhy router.

Podla technickej podpory to moze sposobovat dake zariadenie-a to bude bud notebook alebo tlaciaren.Obidve su pripojene na wifi.Myslite,ze to moze byt ono?Alebo akonto zistit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ano, aj ja mam skusenost ze to robia niektore koncove zariadenia. Ak mozem poradit, pripojte vsetko co mozete kablom. V pripade pocitacov (laptop) skuste aktualizovat ovladace WIFI adaptera.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No len viem pripojit iba televizor cez kabel a magio...ostatne nie.

Jedine,ze by som za router zapojil kablom druhy router,ale ten je iba adsl  a tam by som pustil wifi...ale neviem ci moze byt iba adsl,ked mam vdal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedine,ze by som za router zapojil kablom druhy router,ale ten je iba adsl  a tam by som pustil wifi...ale neviem ci moze byt iba adsl,ked mam vdal

skusal si im zadat staticku IP ?

skusal si im zadat staticku IP ?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus na NTB aj tlaciarni pripadne si v nastaveniach wifi v routri zvys pocet pripojitelnych zariadeni zo 16 na max 32 ak este nemas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ok skusim,dakujem.Inak ako sa robi na tomto routry portfordwarding?Lebo na starom som to mal,ale tu na to neviem dojst

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.
    • Od stehlika
      Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či niekto nevie plánované pokrytie optickým internetom Žilina Trnové a konkrétne Ipeľská ulica. Ďakujem pekne.