Zmena balíčka s 1GB extra dát na Predplatenke

Otázka

• 0

Zdravím, chcel by som využiť akciu 1GB extra dát ktorá je platná do konca roka s tým že extra dáta budem mať navyše kým balíček nezruším.. Momentálne mi stačí balíček 3+1GB... Ak by som chcel v budúcnosti vyšší balíček 5+1GB, budem mať tú možnosť alebo nedostanem extra dáta a budem mať len 5GB? Ďakujem

Screenshot_20201130_122735.jpg

Editoval/-a Perseus666

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

inak povedané, ak zrušíš ten balík ktorý má bonus po novom roku a aktivuješ druhý o bonus prídeš. 
pokiaľ ti to nebude stačiť  budeš si musieť dokupovať balíčky jednorázovo naviac ak nechceš ten bonus stratiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predlzovat sa bude balik ktory bude aktivny o polnoci na Silvestra. Potom 6 GB uz nebude v ponuke na aktivaciu a aktivaciou 5 GB po 31.12 2020 uz bude len 5 GB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To mi je úplne jasné, ale keď už akcia nebude a budem si chcieť zmeniť  balíček na vyšší , či mi zostane ten extra 1GB. Ja v podstate balík nezruším , iba ho zvýšim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak chceš mať extra dáta, balík si musíš objednať ešte počas platnosti akcie t.j. do konca roku, objednaj si ho na konci roka a potom sa Ti bude automaticky obnovovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar