Zmena balíčka s 1GB extra dát na Predplatenke

Otázka

• 0

Zdravím, chcel by som využiť akciu 1GB extra dát ktorá je platná do konca roka s tým že extra dáta budem mať navyše kým balíček nezruším.. Momentálne mi stačí balíček 3+1GB... Ak by som chcel v budúcnosti vyšší balíček 5+1GB, budem mať tú možnosť alebo nedostanem extra dáta a budem mať len 5GB? Ďakujem

Screenshot_20201130_122735.jpg

Editoval/-a Perseus666

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak chceš mať extra dáta, balík si musíš objednať ešte počas platnosti akcie t.j. do konca roku, objednaj si ho na konci roka a potom sa Ti bude automaticky obnovovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To mi je úplne jasné, ale keď už akcia nebude a budem si chcieť zmeniť  balíček na vyšší , či mi zostane ten extra 1GB. Ja v podstate balík nezruším , iba ho zvýšim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predlzovat sa bude balik ktory bude aktivny o polnoci na Silvestra. Potom 6 GB uz nebude v ponuke na aktivaciu a aktivaciou 5 GB po 31.12 2020 uz bude len 5 GB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

inak povedané, ak zrušíš ten balík ktorý má bonus po novom roku a aktivuješ druhý o bonus prídeš. 
pokiaľ ti to nebude stačiť  budeš si musieť dokupovať balíčky jednorázovo naviac ak nechceš ten bonus stratiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar