Premiovy router

Otázka

• 0

Ahojte.Mame Magio internet L 40 /5,ale ten router zakladny ma slaby dosah.Myslite,ze by pomohol ten premiovy?A kolko vlastne stoji?Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

to velmi nepomoze.... stoji 1.99 mesacne.. skor by som kupil nejaky repeater... uz kolo 15 eur sa daju kupit.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No lenze ja potrebujem,aby bola v dome jedna siet.Aby som mal zariadenie stale pripojene na jednej sieti.A toto neviem ci s repeaterom pojde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No lenze ja potrebujem,aby bola v dome jedna siet.Aby som mal zariadenie stale pripojene na jednej sieti.A toto neviem ci s repeaterom pojde

aj cez repeater mas jednu siet, Ak mas aj router aj repeater ktory podporuje mesh tak automaticky vie prepinat zariadenia  z routra na extender a opacne podla toho z ktoreho wifi zariadenia je lepsi signal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj cez repeater mas jednu siet, Ak mas aj router aj repeater ktory podporuje mesh tak automaticky vie prepinat zariadenia  z routra na extender a opacne podla toho z ktoreho wifi zariadenia je lepsi signal

No len nikde v popise nepisu nic o mesh

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No len nikde v popise nepisu nic o mesh

routre od telekomu to nepodporuju.. treba hladat vyssie kategorie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ty si vieš vytvoriť jednu sieť aj tak... alebo kúpiť ďalší router a nastaviť ho ako acces point... a prepojiť ich káblom... router ti nemusí automaticky routrovať... rozsah ip ti môže kľudne zte priraďovať....  budeš mať tým jednu sieť...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kristiko
      Dobrý deň prajem, mám otázku ohladne výstavby optického internetu v Topoľčanoch (95501), konkrétne ulicu Miloša Závodného. Už pred dvomi rokmi sme dostali papier o začatí výstavby internetu ale doteraz sa nič nezmenilo a pritom v iných častiach mesta nedávno začali kopať optiku. Viete mi povedať nejaké info či je vôbec v pláne táto ulica alebo je jedno že žijem v časti mesta kde mám internet ako na dedine? ďakujem
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od Partl2
      Dobrý deň,
      Som  účastníkom zmluvy na poskytovanie služieb Magio internetu,   a   vzhľadom k tomu, že dlhodobo už nepoužívam služby pevnej linky a ani Váš internet, chcel by som požiadať o úpravu zmluvy tak, aby som platil  služby len za poskytovanie televízie.
      Ďakujem a prajem príjemný deň

• Od kmetko.roman
      Dobrý deň, 
      Bývam v Leviciach na Vojenská ulica 54, čo je od centra okolo 1km a nie je tu žiadny optický internet, je v plane ho niekedy natiahnut? Nakoľko každá dedina na okolí už ma optický internet a centrum LV nie. 
    • Od grito35156
      Dobrý je plánovaná výstavba optického internetu v Liptovských Sliačoch? Konkterne na ulici Jozefa Hanulu?