Otázka

• 0

chcem sa opytat mam MAGIO GO či je v tom požičovňa videi už v tom alebo mi to pride ešte zaplatit vo fakture.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Magda.1950
      Platím za maďarský balík ktorý obsahoval aj ATV od kedy bola zmena na optiku nemám ATV z akého dôvodu chýba mi !!!
    • Od Linda1967
      Dobrý deň. Mám paušál T32, celý mesiac ho využívam v Maďarsku. Chcela by som sa spýtať či pri: darovaných dátach a dátových balíčkoch - Nekonečné pripojenie, Denné dáta neobmedzené,Denné dáta 1 GB a Data 1 GB - či mám FUP  ( ak áno prosila  by som presne koĺko  GB) -  mám aktívny program EU nonstop
    • Od martin915
      Prosím vás chcel by som sa spýtať  ako je to s dátami na predplatenke ked budem mať predplatenku v magente 1?Dostanem dvojnásobok dát pri každom datovom balíčku?dakujem
    • Od dedii13
      vcera mi zmizlo z kreditu nejakych 6€ a nenabehol 1GB balicek po automatickej obnove. SMS dosla ze bol balik predlzeny a o hodinu ze balik sa minul , mobilu som sa ani nedotkol a aktualizacie su vypnute. Za mesiac som s predosleho minul cca 300MB takze som este aj preniesol data a zrazu za hodinu uz nic ? CO vam zas nefunguje ako vzdy

• Od anierf
      Dobrý deň,
      ja by som sa chcela spýtať, či po prečerpaní mobilných dát sa internet spomalí alebo si musím obnoviť dáta, teda zakúpiť nejaký balíček?
      Ďakujem.
    • Od anierf
      Dobru deň, 
      ja by som sa chcela spýtať ohľadom dát v Predplatenke. Rozumiem tomu tak, že mám každý deň k dispozícii 300 MB a max, čo zaplatím, je 0,50 eur, ak čerpám dáta. Čiže tento denný balík dát je fixny, nedá sa deaktivovať, doplní sa vždy na denný limit 300 MB. Ak by som si zakúpila k tomu balík 1GB na mesiac, prípadne čerpala akciový balík na mesiac zadarmo, tak ak by som z neho minula v jeden deň 200 MB, na druhý deň mi zostáva 800+300 MB. Rozumiem tomu správne, že vždy mi najprv bude odpočítavať dáta z denného, čiže 0,50 eur vždy zaplatím?
      Ďakujem.