kontrola výšky kreditu na karte easy

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám problém so zistením výšky kreditu na easy pecka  karte. Po zadaní  *111# mi  napíše chyba a výšku kreditu mi nezobrazí. Viete mi prosím poradiť? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Kartu máš aktívnu, neskončila jej platnosť? bola včas dobitá, skús si to overiť cez Telekom aplikáciu, tam uvidíš výšku kreditu aj platnosť karty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

neviem, či ešte kód *111# funguje. Skúste *121#.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď  " folky", nakoniec som zistila, že karta žiaľ prepadla aj s kreditom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kontaktujte zákaznícku linku aby Vám preverili kedy došlo k deaktivácii karty. Pravdepodobne bude po opätovnom dobití možná reaktivácia.

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

neviem, či ešte kód *111# funguje. Skúste *121#.

Obidva kódy sú funkčné. 

@lorikaszabo ak nechceš obnoviť číslo, môžeš požiadať o vrátenie nespotrebovaného kreditu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od juhanusova
      Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od Lachimb
      Dobry den.  Ako funguje obnova trebars 5GB balicka za 8€ v praxi. Balik sa obnoví po precerpani dat v ramci mesiaca aj viac krat alebo len kazdych 30 dni?