Objednávka predplatenky

Otázka

• 0

Pri objednávke predplatenky sa nedá vyplniť políčko názov ulice a číslo  domu. Tým pádom si nemôžem predplatenku kúpiť. Niečo s tým prosím urobte..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ja som skúšala, u mňa to ide, skús iný prehliadač, údaje musíš zadávať s diakritikou, zadala som len prvé písmena a už mi navrhlo obec, aj ulicu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri objednávke predplatenky sa nedá vyplniť políčko názov ulice a číslo  domu. Tým pádom si nemôžem predplatenku kúpiť. Niečo s tým prosím urobte..

musíš si vybrať obec, ktorú ti to ponúka. 
ak tam tú obec len napíšeš, nestačí to musíš ju odkliknúť. 

ty si ju asi neodklikol, a tak to berie, že si žiadnu obec ešte nevybral a preto ťa to nepustí do ulice. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozor, ked objednavku aj uspesne dokoncite, este to nic nezarucuje :) Pred par dnami som urobila objednavku na Predplatenku s prenosom cisla a dnes mi kurier doniesol SIM kartu na uplne ine cislo. Su to absolutni neschopaci...>:( Lepsie je to vybavit na predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozor, ked objednavku aj uspesne dokoncite, este to nic nezarucuje :) Pred par dnami som urobila objednavku na Predplatenku s prenosom cisla a dnes mi kurier doniesol SIM kartu na uplne ine cislo. Su to absolutni neschopaci...>:( Lepsie je to vybavit na predajni.

Po doručení SIM karty je Vám pridelené dočasné číslo, ktoré sa po prenose zmení na Vami prenášané. Je to bežný postup u všetkých operátorov na Slovensku. 

Na predajni by ste pochodili rovnako, keďže by Vám dali novú SIM rovnako s dočasným číslom ;).

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lorikaszabo
      Dobrý deň, mám problém so zistením výšky kreditu na easy pecka  karte. Po zadaní  *111# mi  napíše chyba a výšku kreditu mi nezobrazí. Viete mi prosím poradiť? Ďakujem
    • Od sexinka19
      dobrý deň dobila som kredit na predplatenke o 7 € a bolo písané že sa to zdvojnásobní a nestalo sa to tak pripísalo len 7 € môžete mi povedať prečo ? 
    • Od Janci24
      Používam Predplatenku v GSM zásuvke, pomocou ktorej ovládam kúrenie na chate cez SMS. Potrebujem zistiť aká je výška kreditu na tejto karte. Problém je, že všetky možnosti, ktoré som skúsil predpokladajú, že mám túto kartu vloženú v mobile, z ktorého chcem zistiť spotrebu, alebo mi na túto kartu posielajú overovacie kódy a pod. Existuje spôsob, ako zistiť kredit na danej karte z iného telefónneho čísla ?
    • Od xegaery
      Dobrý,
      už druhýkrát za posledný mesiac sa pokúšam dobiť si 5€ kreditu cez aplikáciu. Vložím údaje o karte, príde mi aj potvrdzovací SMS kód od banky, ktorý zadám a potvrdím platbu. Nevypisuje žiadnu chybu, všetko úspešné, autorizované, no žiadny kredit mi nie je pripísaný, dokonca ani banka peniaze neodošle (nevidím to ani v čakajúcich platbách banky). Naopak cez web je dobitie úspešné a rýchle, no najmenej sa dá dobiť až 7€, čo mi nevyhovuje. Čo sa deje s aplikáciou?
    • Od xegaery
      Dobrý,
      nominálny kredit na Easy karte mám nulový, je tam nejaký zvyšný nízky bonusový... Chcem si preniesť číslo k inému operátorovi, čo by malo byť cez SMS bezplatné (niekde som nenašla, že by za to bol účtovaný nejaký poplatok z kreditu), no SMS sa neodošle a vypíše mi kód chyby 38. Aký je problém? Dobíjať si ďalší kredit na Easy karte ideálne nechcem, rada by som toto číslo už preniesla.
    • Od jozef
      Strašne by má zaujimalo v pretplatenke keď už mám aktivovaný balík 5GB za 8€ či dostanem aj ja ten 1GB dat navyše asi si nebudem kupovať zase balík keď už tam mám aj prenesene data s minulého mesiaca za odpoveď vopred dakujem a želám pekný večer