Optika - Devinska Nova Ves

Otázka

• 0

Dobry den, zaujimalo by ma kedy bude u nas dostupny opticky internet na ulici Opletalova. Na vedlajsej Janšákovej ulici uz prace skoncili a od nas to je 30metrov vzdusnou ciarou. Je moznost si zriadenie optickeho internetu predobjednat, alebo nejakym inym sposobom to urychlit? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

na tejto ulici nevidím rozpracovaný projekt. 

Nechám to preveriť a dám Vám vedieť. Ale k tomu mi, prosím doplňte popisné číslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opletalova 13. Prosim dajte mi vediet co treba spravit pre to aby sa zacal projekt aj na nasej ulici, ktora je poctom domov aj dlzkou najvacsou v okoli. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za doplnenie. 

Prosim dajte mi vediet co treba spravit pre to aby sa zacal projekt aj na nasej ulici, ktora je poctom domov aj dlzkou najvacsou v okoli. Dakujem

Petícia, podnety cez mapu pokrytia https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia, požiadať o súčinnosť samosprávu. Asi najúčinnejšie spôsoby. 

Zatiaľ počkáme na vyjadrenie projektantov. Je možné, že budúci rok sa niečo plánuje. Zatiaľ teda poprosím o trpezlivosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

výstavba optiky na tejto ulici plánovaná nie je. Lokalita bude zaradená do plánovacieho stretnutia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)