Magio TV XL

Otázka

• 0

Ahojte,

ake programy uz obsahuje magio tv xl cez Vdsl? Ide mi o programy v baliku HD Rodinny. V kazdom prehlade na webe je to inac.

Tu dokonca su programy z balika hd rodinny uz vramci  variantu XL.

https://www.telekom.sk/documents/10179/17346824/PDF_ponuka_kanalov_IPTV_07_20.pdf

Je to teda tak, ze pri variante XL uz netreba balik HD rodinny, ked chcem z neho programy?

dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

ak si zvolíte balík Magio TV XL, nepotrebujete balík HD rodinný. Drvivú väčšinu programov z nich máte už v balíku L a vyššie, čiže aktivácia balíka nie je potrebná.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od phjr
      Da sa nejako zistit ktore konkretne STB sa aktualne dodavaju pri novej objednavke Magio SAT? Nasiel som tuto ze je zoznam viacerych roznych modelov (https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magioboxy-satelit) ale nieje mi celkom jasne podla akeho kluca sa zvoli ktory realne dostanem (radsej by som nejaky novsi model, nie nieco z minuleho tisicrocia)
    • Od romanus1982
      dobry.kto poradi plls?aktivoval som si na mesiac HBO GO a cchem si to deakt?nejde my to cez sms
    • Od jaroslav.kessel
      Dobrý deň,  som si kúpil televízor samsung Ue55tu7172u nebola tam aplikácia magio GO tak išla nainštalovať ale potom keď na ňu kliknem že ju chcem otvoriť ako keby ju ide otvoriť ale zavrie ju hneď bez toho aby bolo niečo vidieť. 
      Máte nejakú radu ??
      Modelový rad 2020 čiže sw je ok.
      Ďakujem 
    • Od WrigleyPete
      Na Filmbox Arthouse nie su ku filmom na vyber ziadne titulky. Neocakavam slovenske, alebo ceske, ale aspon anglicke by mohli byt na vyber, kedze Filmbox Arthouse ma filmy otitulkovane v anglictine. Preco ich Telekom neprebera do Magia? Trochu sa straca vyznam tohto kanala, kedze polovica filmov je v cudzom jazyku (cinsky, taliansky, francuzsky), takze sa nedaju pozerat bez akychkolvek titulkov...
    • Od Deak521
      Máme záujem o predĺženie služby Televízia, avšak už cez metalickú technológiu Iptv, máme zriadenú službu Internet Vdsl XL, 
      Ale neponúka len SAT TV, 
      Keby dakto kompetentný na to vedel pozrieť bol by som vďačný. 
      o satelitnú službu už nemáme záujem. 
      Čislo pevnej linky 047 4334175. 
      Ďakujem 
    • Od pista2311
      Dobrý večer,máme už asi 13 rokov službu digislovakia cez satelit a asi cca 2 roky službu tv archív.K sledovanie tv archívu je samozrejme potrebné pripojenie k imternetu.To mám od iného poskytovatela rýchlosť do 35 Mb,wifi.Od routra mám natiahnutý kábel utp do boxu Kaon NA 1170.A teraz k takému menšiemu problému:archív mi funguje bez problémov či už pozerám film,serial reláciu to je jedno.Ale problém je ked je reklama cez film a ja ju chcem pretočiť.Tak napr.navolím na ovládači príklad rýchlosť 12,začne pretáčať....5 sekúnd pretáča,potom zničoho nič zapauzuje obraz cca na 3 sekundy a potom znova pokračuje pretáčanie príklad zas 6 sekúnd a znova zapauzuje obaz na 3 sekundy a znova pokarčuje pretáčanie.Riešiil som to aj so spoločnosťou digislovakia,tý mi poradili továrenské nastavenie,to nepomohlo.Sory viem že moja otázka sem nepatrí,pretože vlastním satelit od digi.Ale ak mi viete poradiť ďakujem.Ps ako som už vyšiel napísal keď pozerám film cez archív tam mi obraz sám od seba nepauzuje.Pekný večer